0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Benim kızım 13 aylık su zamana kadar 2 veya 3 kere birakmisimdir onun haricinde bırakmadım sizler bırakıyor musunuz ev temizlerken alışverişe giderken yada başka bir yere giderken ben bırakamıyorum neden bilmiyorum

25 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bırakırım canım işim olduğu zamanlar sağolsun bakar
(364 puan) tarafından
Anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Bırakırım bakarda sağolsun
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim kayinvalidem yok gorumceminde yasi buyuk bizimle cocuklari var ona birakirim uyumadigi gunler cagiri gel ben bakiyim dinlen diye oylede bakar
0 oy
tarafından
Kızım 3 yaşında. Özellikle hamile kaldığım ilk zamanlar bıraktım. Orada kaldığı da oldu. Çok iyi bakarlar kızıma. İlk bi kaç sefer zor geldi ama alıştım. Mecbur oldukça bırakıyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
13 aylık benimki de markete alışverişe giderken falan bıraktıgım oldu ama 1 saat en fazla benim olmadıgımı anlayınca ağlamış oda panik olmuştu aramıştı ağlıyo diye :D 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
yakin olsa kisa sureligine birakirim kendi annemede cok birakmiyorum
0 oy
(1,635 puan) tarafından
1 aydır işe döndüm sağolsun kaynanam ve görümcem bakıyolar. Allah razı olsun yemeğimizi de yapıyolar. Gözüm kapalı bırakıyorum valla. ☺️
0 oy
tarafından
Benim kızım da 40 günlük oldu doğum parası için 1 kere bıraktım severler ama içim rahat değildi koşa koşa gittim geldim. 
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Kedni istekleri ile yanlarına birkaç saat alıp bana gene çocuğa bir ömür bakmış gibi laf yapıyorlardı .

Eşime getir çocuğu özledik diyip bana bidaha getirme diyorlardı oyuzden ben kesinlikle ne kaynana ne başkası bırakmam ne kadar yorulsam da kendimle götürüyor um:(
0 oy
(2,244 puan) tarafından
3 aylık bu gün bıraktım kuaföre gittim saçımı kestirdim geldim 
0 oy
(238 puan) tarafından
Baksa bırakırım  amma velakin bakmıyor sensiz bende durmaz deyip kestirp atıyor 
0 oy
(342 puan) tarafından
Evet birakiyorum bende haftanin 2 yada 3 gunu buyuk kizim babanesinde kalir onun disinda kucuk kizimla hep annanedeler cunki calisiyorum halinize sukredin cocuklarinizi bol bol goruyosunuz ve her seyini ezbere biliyosunuz ama ben sadece kuzularimi 3 saat gorebiliyorum calistigim icin  keske anneler calismak zorunda olmasa belli bi maaşlari olsa ne guzel olur
0 oy
tarafından
Ben bir kere biraktim hastaneye gittim gozum arkada kaldi surekli aradim nasil iyi mi duruyo mu diye bu hafta ev bakmamiz lazim kaynanam siz gidin ben cocuga bakarim dedi ama gitmek istemiyorum siz gidin bana resim cekin dedim
0 oy
tarafından
Calismaya baslayinca gelip bizde bakar gelmek isterse. Bir iki kere anneme biraktim.yarim saat bir saatligine falan yoksa birakmam mecbur kalmasam kimseye
0 oy
(321 puan) tarafından
İsterlerse veririm, getirene dekte ses etmem. Çarşıya giderken veya eşimle vakit geçirmek istediğimizde bırakırız. Eşimin ailesiyle anlaşamadığımız için görüşmüyorum en fazla oğlum için konuşuyorum. Bana gelmezler bende gitmem. Allah razı olsun oğluma da çok güzel bakarlar ben görüşmesemde bundan eminim 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Temizlikte falan birakmam da acil bi yere gitmem gerekince markettir pazardir falan birakirim kalabaliga sokmuyorum cocugumu bakar sagolsun 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ahhh keşke kaynanamın işi olmasada bıraksam valla gül gibi bakar da oğluma gel gördü bnm kaynanamın işi bitmiyo garibimin :) 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yakın otursada bıraksam çok güzel bakar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
4 defa bıraktım şimdiye kadar 22 aylık ama mutlaka bir oğlum yanında oluyur bakıyor kaynanam ama unutuyur kendini bir saati de geçmemiştir şimdiye kadar
0 oy
(155 puan) tarafından

Valla ben bırakırım yakın olsa bana canım sonuçta kayınvalidem değil annem o da benim :)

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 502 göst.
0 oy
29 cevap 580 göst.
15 Ocak 2020 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 775 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 326 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu