0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Bizim bir üst mahallede oturuyor belde gibi bir yerde oturuyoruz eşlerimizin aynı kurumda çalışıyorlar. Ben merkezde oturuyorum çokta komşu sayılmaz aslında arabayla 10 dakika oda dağ yolu. 35 haftalık hamileyim kendi evimin işini zor yapıyorum birde temizlik dökmüşüm zar zor onu bitirmeye çalışıyorum ama gel gör ki sürekli misafirliğe geliyor. 10 kere gelse ben ona 1 kere gidiyorum.,sizde bize gelin diyip gidiyor. (bizim arabamız yok) Gidemeyeceğimizi biliyor. Eşimin çalıştığı kurumda toplantı olduğunda eşi eşimi arıyor yarın gidiyoruz bizimkini de getiririm size koyarım diye emri vaki yapıyor birşeyde diyemiyorsun. Sonra kendi yazıyor yarın size gelicem diye. Halimide anlamıyor bana sormadan planlar yapıyorlar bugün yine buradaydı ben oruç tutmadım onunda hastalığı olmuş neymiş gelip benimle oruç yiyecekmiş ev döküktü kalkıp evi topladım bide ona birşeyler hazırladım bu halimle. Bana sormadan planlar yapılıyor neymiş bayramda gelip bizim kapının önünde mangal yakacakmışlar geçen bayramdan bişey anlamamış bu bayramdan anlasınlarmış. Kendi kapısının önü müsait değilmiş. O köyde oturuyor müsait değil ben merkezde nasıl müsait olsun yanda yörede evler var hep. Eşim asla yok diyemiyor o tamam diyince bende yok diyemiyorum cayma durumuna karşı eşi parasını bile şimdiden verdi sen malzemeleri hazırla diye. Sürekli tek taraflı kullanılmaz bir insan. Asla da davet etmez gel bugün birşey yapalım oturalım diye arabam yok gidemiycem biliyor her fırsatta aşağı iniyo. Normal zaman olsa laf etmem ama artık kendi işimi bile yapamıyorum oturup kalkamadığınız gözüne sokuyorum ama yok anlamıyor. Birde olsa ki ondan başkasıyla bir plan kursam birşeyler yapsam bir tipler konuşmamalar laf atmalar. Bıktım gerçekten benden büyük ama yaptıklarını çocuk yapmaz 

9 Cevaplar

0 oy
(2,585 puan) tarafından
Okurken sinir krizi gecirdim ya bacim siz safmisiniz?

Nedir bu rahatlik yeter yani iyi sabretmissinuz helal olsun tasinsinlar birlikte yasayin artik
(344 puan) tarafından
Surat asıyorum belirtiyorum artık kendimi taşıyamıyorum diye bir iş yapsam nefes nefese kalıyorum ama yok anlamıyor
(2,585 puan) tarafından
Boleleri agzinin payini vermedikce akillanmaz seni kullaniyo
Rahatsiz oldugunun farkinda ama ne kadar kullansam kardir diye dusunuyodur
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla hamilesin hastalık var bundan iyi bahane mi olur diyemiyor musun hamileyim hasta olsam siz mi bakacaksınız diye yanlış yapıyorsunuz diyeceksiniz herşeyi açık açık musait olmadığını soyleyeceksin yoksa böyle coookkk gelir gider bebeğine bile hizmet edersin onlara 
(344 puan) tarafından
Hastalığı diyorum bana diyorki eşlerimiz hep birlikte birimizde olsa mutlak öbürüne geçer kaçış yok diyip üstünü kapatıyor
(1,343 puan) tarafından
Valla  coktan tavrını koyman lâzımdı baş edemezsin bebeğin olacak onlarla mı uğraşacan ki yine
0 oy
tarafından
Eşinlee konuş bu ne be böyle. Eşin tavrını koyamıyor sen koy kadın söylee rahatsız olduğunu icindekilerini kus ona. Yazık sanada bebeğin doğacak yine hizmet bekler senden. Gereksiz insanlar icin strese girme susma ezdirme kendini canim
(344 puan) tarafından
İlk bana sorsa diycem müsait değilim diye ama sormuyor kocası eşime getiricem diyor direk bizimkide getirme mi diyim diyo bana. Dün gece saat 2 de aramış yarın size getiricem karımı diye
tarafından
Tepkini koy bacım çok başin ağrır. Eşin tabi diyecek karım istemiyor olay kapanir gider
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Böyle konularda açıkça söyleme taraftarıyım, aran bozulursa da bozulsun. Eğer söyleyemiyosan da o geldiğin de kapıyı açma bir gelir iki gelir üçüncü de anlar heralde
(344 puan) tarafından
Ah işte onuda ben yapamıyorum ima ediyorum belirtiyorum artık yapamıyorum bişey diye. Ama anlayan kim
0 oy
tarafından
Kız şey de korona testi verdim pozitif olabilir bak nası gelmez :)) 
(344 puan) tarafından
Geçen sene memlekete gitti döndüğünde garipti evine girmeden ilk bize geldi soluklanmaya komşuluktan soğudum yemin ediyorum
tarafından
Kız sinir bozucu ya bende gidiyorum yalan yok ama soruyorum müsait misin gelem mi ha gidince de işine yemeğine yardım ederim bulaşığına kadar yıkarım yük olmak istemem insanlar çok bencil
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gelecem diye yazdiginda, cok agrim var malum son zamanlarim musait olamiyorum artik, bi sure ara verelim de. Mangal filanda yapamayiz sikayetci oluyor komsular dersin, ya da surat as, keske plan yaparken bisede sorsaydiniz, ben baskasina soz vermistim de kestir at
(344 puan) tarafından
Öyle yapıcm artık küserse de küssün. Benim işime gelir küsmesi rahat ederim bir müddet
(6,978 puan) tarafından
Aynen, bu noktaya getirene kadar ugrasiyorlar. Esinde hanima bi sorayim malum hamile bu aralar agirlasti desin kocasina oda yuz vermesin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayyy yaziyi okurken bile sinirlendim canm iyi katlabiyosun esine soyoee ben bayramda donemmm halim ortada etrafta insan cok koyde yapalim mangali de  turmttur. Aa bu ne yaa yada geldikkerinde agrim var de gec yat anlasinlar
(344 puan) tarafından
Millet bayramdan bişey anlayacakmış diye zahmetine bana yüklüyolar vallahi komşuluktan soğuttular burdan gidince komşu faln edinmem daha
(4,152 puan) tarafından
Sen pek bi mulayimsin ne guzl bn simdiye yaygarayi koparmistim. Hamileligimdee kendik yemegi zor yiyodum birak misafiri
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Biran önce kendine gel hastayım yatıyorum de her geleceğinde bu sefer yüzü tutmaz gelmeye . Kendini kullandırma ya en sinir olduğum durumlardan biridir eşin diyemiyorsa sen soyle bir de mangal pisliği mi temizliyceksn hamile halinde eşin parayı yarın iade etsin hanım iyi değil desin yoksa ***** yerine koyan çok olur 
(344 puan) tarafından
2 tane çocuğu var görmüş geçirmiş anlaması lazım son zamanlarımda hiçbirşey yapmıyordum diyip duruyor ama benden hizmet bekliyor. Kendimi kullanılıyor hissediyorum ki kullanılıyorumda. İpin ucu bir yerde kopar
(7,126 puan) tarafından
Biran önce İpleri eline al sen kendine acimazsan başkası hiç acımaz . Valla bir de mangal olursa oturda ağla gerçekten çok sinir bozucu çocuk olduktan sonra da gelir bu zırt pırt biran önce önünü kes
0 oy
tarafından
Hiç lafı dolandırmadan söyle sende canım gelmeyin artık sık sık diye ayda bir gelin de küsen küssün boşver resmen saf yerine koyuyorlar sizi sizde izin veriyorsunuz konuş eşin gelince gelmesinler de 
(344 puan) tarafından
Küsmesini o kadar istiyorum ki çok rahatım o küsünce eşimle de tartıştım bana sormadan neyin planını yapıyorsunuz resmen beni kullandırtıyosun sen çıkıp gidiyorsun evden ne haberin var dedim. Yeter artık bıktım vallahi
tarafından
Direk söyle o zaman canım yüzüne küsen küssün hiç sıkma canını gelmeyin bu kadar fazla diye doğurdun doğurucan hala sana geliyor yüzsüz insanlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 508 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meris (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 208 göst.
0 oy
16 cevap 497 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 351 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bebisimsin (141 puan) tarafından soruldu