0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Bugün ilk defa ölmek istedim gerçekten kendimi öldürüp kurtulmak istedim hatta bir ara 4 kattan atlamayı düşündüm ama yapamadım korktum kızım geldi aklıma 

12 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Önceki postunu okudum 

Eşinle aran nasıl 
(479 puan) tarafından
Biz iyiz eşimi çok seviyorum oda beni ama ailesi yüzünden hiç bişey düzene girmiyor
(940 puan) tarafından
Canım bir gün hatta bugün oturun sohbet edin de ki böyle böyle ince sen kendini anlat ama çok ailesini kötüleme az az deki ben bu şekilde verimli olamıyorum sana kızıma ne bilim işte anlat eşine göre ayrılın ordan bu ne biçim kayınbaba
(479 puan) tarafından
Babasının huyunu biliyor ama oda korkuyor beni onlara karşı savunmaz asla
(940 puan) tarafından
Böyle sevgi mı olur nasıl adam esin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaan ölsen de rahat bırakmaz bu milet arkandan söylenr kemklerin sızlar kim skyosa geç karşısına çatr çatr savun hakkını kimse canndam kadar kıymetli degil
(479 puan) tarafından
Hiçbir şey ben çok güler yüzlü biriydim ama öyle yaptılar ki yüzüm gülmüyor artık hiçbir şeye hevesim kalmadı
tarafından
E uzak dur bacim seni üzen insanlardan seni mutsuz eden ne varsa sen de takma tek bebegnle mutlu olablcegni onlara göster sen gulmedikce onlar mutlu olur onlari sevndrme kimin yüzünden bilmiorm ama
(479 puan) tarafından
Uzak kalamıyorum izin yok herşeye burun sıkyorşsr
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Kendi canınıza kiyacak kadar 

Kendi canınızı düşünmeyecek kadar ne yasadinizda bu hale geldiniz rabbim sıkıntımızda bile Of demeyin diyor çok.sukur rabbim var diyin diyor 
(479 puan) tarafından
Hep bu aileler yüzünden
0 oy
tarafından

Kimin için ne için değermi ahiretini yakmaya bütün herşeye rağmen evladından kuşların ötüşünden çiçeklerin açışından ağaçların meyve verişinden bütün meyvelerin tadından vazmı geçeceksin 

(479 puan) tarafından
Haklısın canım ama öyle yaptılar ki beni hayattan soğuttulqr
tarafından
Sakın bak ölen öldüğüyle kalır umurunda bile olmaz kimsenin yine hayatlarına bakar çocuğun nolcak onun bunun elinde sefil olacak döveceklermi açmı bırakacaklar neyle karşılaşacak bilmiyorsun çünkü sen olmuycaksın bunu düşün
(479 puan) tarafından
Kızım içğn susmak zorunda kalıyorum artık
0 oy
tarafından
Herkes bazen çıkmaza giriyor ama çocuklarımız için güçlü durmak zorundayız onların iyiliği için geleceği için düşünsene sananbirsey olursa kim bakacak çocuğuna kimse anneden iyi bakamaz ve sana muhtaç bir çocuk şimdi kendini toparla ve aldığın nefes için bile şükret sen ayakta durmazsann kimse seni düştüğün yerden kaldırmaz 
tarafından
Siz bir bireysiniz kimsenin hayatınıza bu kadar müdahale etmesine izin vermeyin kimse kimseye muhtaç değil inann bazen hani diyoruz ya ben ne yapacağım artık herşey bitti artık olmaz diyoruz ya aslında hayat bizi bir yerden bir yere götürmek için bazen enn dibe çekiyor ve inan geriye baktığında ben bunlara nasıl dayanmışım diyorsun bazen hayat bizi hiç olmadık yerden sınıyor kimini ailesiyle kimini çocuğuyla kimini eşiyle kimini işiyle ama ne oluyor bir şekilde biz imtihan olup Allah bizi ödüllendiriyor.Siz o kapıyı kapatığınızda sadece sen ve eşin oluyor o yuvanın altında diğerleri kapının arkasında kalıyor sen kapını kapat eşine çocuguna bak Seninn hayatın onlardan ibadet kim ne demiş kim ne yapmış bir kere de bırak bırak onlar dert etsin ben böyleyim de evine geç kapat kapını seni isteyen böyle istesin eşinle de konuş ben kimsenin kahrını çekmek zorunda değilim alır çocuğumu giderim de sen olduğunla kalırsın de gidecek yerin bile yoksa söyle göz dağı verki korksun
(479 puan) tarafından
Bunalrı hepsini biliyrum ama destek olan kimse yok dediğiniz gibi ben de evde durup gitmeyi istemiyorum ama araya babamı katıp kavga çıkartıyorlar. Hep suçlu ben çıkıyorum hep haklı onlar kendimi okdr kötü hissediyorum ki babamın söyeleidikelri okdr çok zoruma gidiyor ki anlatamam kzını alıp devlete sığınmak istiyorum ama nasıl olucak yapabilir iyim bilmiyorum
tarafından
Bence sen babana git bir konuş baktın yine olmuyor öylemi de bu saaten sonra beni aramayın sormayın de madem babalık yapmıyorsun karışma ozmn de kayinbabanda dediği ile kalır
(479 puan) tarafından
Babam çok uzakta ben İstanbuldayım onalr vanda hepside aynı kimse bana hak vermiyor
tarafından
Birdaha baban ararsa sende açma kayinbaban da dedigiyle kalır
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Keşke ayrı binaya taşınabilseniz emin ol bu kadar derdin kalmaz
(479 puan) tarafından
Keşke ama izin vermiyorlar
(2,244 puan) tarafından
Kendi ailen en başta senin arkanda duracak ki hadlerini bilsinler
(479 puan) tarafından
Yok tek dertleri rezil olmamak
(2,244 puan) tarafından
Elalem ne der diye düşünüyorlar ama o el 5 dk seni konuşup unutacaklar ne diyim Allah kocanla ağız tadı versin sana gerisi boş
(479 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ölüp te kurtulan varmı bı Sor de gel   1 Allah'ın verdiği canı aldığın için   cekicegin azap  2, bırakıp gittiğin evladının mutlaka olucsk üvey anne ile sınavı 3 intihar ettigin kolayı sectigin için senden nefret eden bir evlat. Hadi Kurtuluş aksan et   sen  aciz misin  güçsüz musun ölmeyi dudunene kadar Rabbime sığın haksızlıkla susmaki sana ölmeyi düşündüren  ahmaklari.  Üstünden def et te evladinda büyüyünce anneme kötülük ettmisler ama o yilmanis güçlü kadın Benim annem desin
(479 puan) tarafından
Çok haklısınız bazen insan kurtulmak istiyor herşey herkes sussun yeterli huzursuzluk çıkmasın diye ama olmuyor yatıp kalkmam bile sorun
(6,919 puan) tarafından
Herkesin farklı derdi var  bu hayatta once ya sabır çek kim ugrasiyorsa senle eşim iyi demişsin çünkü  eş iyiyse gerisi salla gitsin    ya  ölmekmis tobe tobe
0 oy
(892 puan) tarafından
Yavrum benm benmde babamla kayjnabbam arkadaş hep beni şikayet edersi yok gelmiyor yabancı gibi duruyor oysaki aynı mahallede haftada 3 4 kez giderdm çok babamla aramı bozdu ama ben babama her seferinde cevap verdim babam gerekirse haftanın 6 günü git gitmezsen evine gelmem bilmem neler neler söyledi bende sen bilirsin asla gitmem o kadar dedim bizimkiler öyle görmüş diye ben öyle yaşayamam bana başkalarını örnek gösterme senden yuz buluyor dedim.en son çare kaynanamgille konuştum ağlaya sizlaya çünkü eşimle aramız soğudu hep uzgundu eşim mesafwliydi

boşanmakla tehdit ettim kaynanamgili ondan sonra benden fazla beklenti içinde olmadılar kayinbabm yine ara ara şikayet eder babam da bana kızar ama unursamiuorum cevabını verincw babamda susuyor eskisi gibi değil kadın gibi he işe karışmasın diyorum.esinle de güzelce konuş tabiki ben kaynanamgili. şimdi daha benimsiyorm yemeğe çağırırım biseyler yapsam götürür getiririm torununu yanına yollarım.sende diren
(479 puan) tarafından
Bugün konuştum neymiş saygı yokmuş odkr yalancı ki saygım yok onunla konuşurken titiryudm resmen yemeğimiz bir olmasa bende öyle yapardım ama yemeğimiz. Bir vr hep mecbur bırakılıyorum
(892 puan) tarafından
Valla ilk zmanlar bende selam kelamla onun olduğu. Odaya girerdim şimdi hiç konuşmadan girip kaynanamgile nasılsınız ne yapıyorsun diye oturuyorum o bişey istedikçe veriyorm yapıyorm hizmetini.
(892 puan) tarafından
Sen elinden geleni yap eşinin gözünde onları seviyor sayıyor gibi yap yanında olur zaten inşallah hiç üzme.canini bu kafadkiler aynı değişmezler
(479 puan) tarafından
Öyle yapsam da boş
0 oy
(75 puan) tarafından
Napiyolar canım sana çocuğunu düşün deymez
(479 puan) tarafından
Haksızlık herşey çocuğum için dayanmaya çalışıyorum
(75 puan) tarafından
Sabır et Allah büyüktür Allaha sığın Allah herşeyi iyi bilendir
(479 puan) tarafından
Rabbim gören bilendir herşeyi görüyor inşallah güldürür yüzümü
(75 puan) tarafından
Amin canım inşallah feraha cikarsin
0 oy
(55 puan) tarafından
mrb canım denk geldim ve tüm sorularına göz attım:/ çok yıpratıyorsun kendini be kuzum :/
(479 puan) tarafından
Elimde değil ki yaptıkları zulme yürek dayanmıyor  çok haksızlığa uğrdagım sörekli ağlyrum ailem bana inanmıyor artık
0 oy
(106 puan) tarafından
Şuan eşinle aran nasıl ?
(479 puan) tarafından
Eşimle aram çok iyi çok  şükür
0 oy
tarafından
Bacım hiç üşenmeden tüm postlarını okudum bence hemen bir psikiyatri ye git yoksa intihar edersin çünkü çok kafana takıyorsun  neden böyle yapıyorsun kendine sana yazık degilmj
(479 puan) tarafından
Bilmiyorum ama artık takmıyorum şuan daha iyiiym

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 295 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 85 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu