0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar büyük beşik aldım onu da yatak odasına koydum küçük beşik almadım bebeği babynest reflü yatağı puset ya da hani şu mama sandalyeli salıncak var ya buna benzer seylerde uyutulur mu ya da küçük beşik olmadan neyde neyde uyuyabilirim

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Babynest  daha kullanışlı olur
(190 puan) tarafından
Babynest görümcem vermişti 4 çocuğu var bı daha çocuk istemiyorum demişti bnde onu kullanırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de sadece yatak odasına aldım 5 aylık oldu salonda falan ayağımda salliyom
(190 puan) tarafından
Bende öyle yaparım cnm
tarafından
Eğer taşınma derdi falan yoksa kiracı tayinci deilsen 150 tl ye falan beşikler var alabilirsin ben tayinci olduğum için almadım bi eşya bi eşyadır diyom. Senin durumunu bilmiyom ama
(190 puan) tarafından
Aslında alabilirm ama bilmiyorum
tarafından
Durumun varsa al derim çünkü heryere taşınıyorlar o hafif olanlar yinede karar senin canm
(190 puan) tarafından
Para durumuna Göre almaya çalışırım cnm biraz maddiyat da önemli eşim yarın maaşını alacak durumumuz olursa alırım cnm
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben hep pusette uyutum kuzm 9 aylık oldu hala onda uyutur beşiğine koyarım pusetin altını battanıyeyle duzledım üzerine zaten minder alıp koyuyorsun sapkasınıda çıkardım beşik gibi hep kullandım elim Ayağım oldu valla mutfak salon nerde işim varsa oryada rahatlıkla görürdüm yanımda ama sen de kullanacaksan  çukur yerini düzleştirme üzerine minder koy öyle kullan yoksa belli ağrır Allah korusn
(190 puan) tarafından
CNm benim birçok arkadaşım da pusette dediğin gibi büyüttü geçenlerde eşimin kuzeni gelmiş bana diyor ki çocuk ında yyutulmaz bnde dedim ki birçok arkadaşım büyüttü inanmıyor bnle kavga etti pusette uyutulmaz diye bnde puset aldım küçük beşik almadım dediğin gibi yaparım diye
(597 puan) tarafından
İyi yapmıssn kuzm puset çok kullanılıyor gerçekten kullandıkça gorexksn bende bu kdr kullanacağını düşünmüyordum ama gerçekten elim Ayağım oldu
0 oy
(725 puan) tarafından
Babynest iyi olur ya da minder olabilir 
(190 puan) tarafından
Babynest var ncm onu kullanırım
0 oy
tarafından
Salıncak verdi eltm çok çok işe yarıyor şimdi bile uyut.aya çalışıyorum:D hem 2 yaşına kadar kullanılıyor 
(190 puan) tarafından
CNm resim attım bı yorum olarak bı  bakar mısın bundan mi
0 oy
(190 puan) tarafından

image

cnm bnde bundsn var senin dediğin bu mu
tarafından
Bunun Bi degisik modeli ama çok işe yarıyor baş kısmına dönence taktm onunla vakit geçiriyor bence çok gerekli
(190 puan) tarafından
Bende de rengi farklı si var cnm
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ben oğlumu çoğu zaman pusette uyutuyordm
(190 puan) tarafından
CNm benim birçok arkadaşım da pusette dediğin gibi büyüttü geçenlerde eşimin kuzeni gelmiş bana diyor ki çocuk ında yyutulmaz bnde dedim ki birçok arkadaşım büyüttü inanmıyor bnle kavga etti pusette uyutulmaz diye bnde puset aldım küçük beşik almadım dediğin gibi yaparım diye
(5,557 puan) tarafından
Walla dayımın kızı da 7 aylik olmus oğlu hala uyutuyor icinde . Kiz kardesim de bir hafta falan oldu 2. Çocuğu doğmuş onu da pusette uyutuyor
(190 puan) tarafından
Bnde çok uyutan biliyorum ama bilmeyen de akıl veriyor anlican
0 oy
tarafından
Reflu yatagini normal besige koyup uyuttum ilk 3 ay hem hafif hem rahat hem guvenli. Oturma odasindayken orayada goturup onda yatirdim 
(190 puan) tarafından
Bn reflü yatağı aldım arkadaşım pek gerekli bişe deil boşa almışsın dedi memnun musun kullanışlı mi
tarafından
düzenlendi
Nasil gerekli degil bebekler kusabiliyor duz yatakta o kusmuk onu bogabilir ve duymazsin bile Ayrica egimli yatakta daha rahat nefes aliyorlar bide koca besikte bebek kayip gidiyor saga sola kucukken bunun boyutu tam ona gore ben memnunum
(190 puan) tarafından
Ne bilim o da öyle diyince
tarafından
Yok ya kesinlikle herkes almali yani 50 liraya  bile var ben e bebekten 75 tl ye aldim yani ucuzu bile isimi o ladar gordu ki her yere tasidim asil baby nest sacma kedi kopek minderi gibi ve sert degil bebegin omurga gelisimi icin zararli
(190 puan) tarafından
Bnde babynest var ama görümcem verdi almadım bı daha çocuk istemiyorum sen kullan dedi masraf olmasın dedi tamm dedik bizde
0 oy
(742 puan) tarafından
Beybinesy al çok iyi  oluyor  hala kullanıyorum  .9 aya  gircez
(190 puan) tarafından
Bn almadım cnm görümcem verdi bı daha çocuk düşünmüyorum sen kullan dedi 1 hafta sonra doğum var insallah sağ saglim kucağıma alırım
(742 puan) tarafından
Amin insallah sağ sağlim  alırsın  kucağına
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben hiç almadım küçük beşik canım gerekte yok bi tane mobilya aldım onda uyudu 
(190 puan) tarafından
Mobilya beşik deilde park beşik aldım cnm
(2,565 puan) tarafından
O daha iyi canım :) ben mobilya aldım 14 aylık aşagı sarkıyo diye uyutamıyorum içinde keske ben de park alsaydım en asağı indirirdim içim rahat olurdu
(190 puan) tarafından
Bnmde arkadaşlarım tavsiye etti cnm kullanışlı diye ilk gebeliğim olduğu için bilmiyordum hangisi iyi diye 6 günüm kaldı doğuma erken gelmezse sağ saglim alsaydım kucağıma
(2,565 puan) tarafından
Rabbim bir avaz da kurtarsn canım inşallah sana güç kuvvet versin
(190 puan) tarafından
İnşallah aminCNm çok Saol
0 oy
(4,961 puan) tarafından
O gün geldifind uyusunda nerde uyursa uyusun çiçeksin:D 
(190 puan) tarafından
Aynen CNm sağ saglim sağlıkla kucağıma alsaydim 6 günüm kaldı erken gelmezse gününde gelirse bayrama geliyor
0 oy
tarafından
Aldığın beşikte uyuyabilir canım gündüzde puset çok işe yarıyor ben çok kullandım 
(190 puan) tarafından
Yatak odası nda cnm gündüz için demiştim dediğin gibi pusette uyuturum geçen eşimin kuzeni pusette uyutulmaz diye bnle tartışmış ti bnm birçok arkadaşım pusette uyuttu
0 oy
tarafından

image

image

Bende e bebekten hem beşik hemde anakucagi aldim canm ben kizimla hala salonda yatiyorz koltugu acitorm kizim yanimda ana kucagiyla beraber bebde onun yanunda yatiyorm bogulmasina karsi korkuyorm cunku 6. Ayindan sonra besigine koycam

(190 puan) tarafından
Beşiği farklı cnm bn park beşik aldım Ana kucağı da almadım
tarafından
Dogrudur canm fikir olsn die yolladm . Anakucahi benim kurtaricim icine koyuyorm her odaya tasiyorm
(190 puan) tarafından
Aslında almak daha iyi ama
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bn anakucagi kullanfim bayada lullandi hala uyudugunda koyarim 7 aylik
(190 puan) tarafından
Ana kucağı almadım cnm
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Ben de almadım beşiğinde uyutuyordum ilk zamanlar. Şimdilerde de kendi yatağımda ayağımda sallayıp hemen yatağına koyuyorum
(7,705 puan) tarafından
Her zaman öyle yapıyorum sabah akşam
(190 puan) tarafından
Daha iyi bnce
(7,705 puan) tarafından
Aynen. Ama başka yere gittiğimizde sıkıntı yaşıyorum baya alıştı odamıza. Odasına alıştırmada da sıkıntı yaşayacak gibiyim
(190 puan) tarafından
Bnde eşim gece gittiğinde annemlerde kalıyorum insallah zorluk yaşamam
(7,705 puan) tarafından
İnşaAllah canım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben beşiğinde uyuttum hep . Beşik büyük olduğu için içine ilk zamanlsr babynestle uyutuyodun no
(190 puan) tarafından
Beşiği yatak odasımda cnm gündüz leri uyutup yerine koymak için demiştim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla benim kızımda oglusumun beşiği var e bebekten hamak aldım 250 ydi fiyatı çokta görünüşte kullanışlı çok hoşuma gitti hem her yere taşınır hem anne rahmine en yakın yatış şekli hamaktaymis
(190 puan) tarafından
Bende bı tek park beşik aldım cnm
(4,700 puan) tarafından
Yani puseti de var ama ben koymaya kıyamadım çok rahatsız gibi geldi hep gözüme
0 oy
(3 puan) tarafından

Canım merhaba. Biz bebeğimizi bir mobil uygulama ile uyutuyoruz, faydası oluyor. Sizin de indirmenizi tavsiye ederim

https://cutt.ly/bebek_ninnileri_indir

image

https://cutt.ly/bebek_ninnileri_indir

(190 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,501 puan) tarafından
O benim de aklimda. Beklim surda
(1,501 puan) tarafından
Kiz yeni post actim ordan konusuyoz yaa:) uygulamaya hore son 25 yaziyo
(190 puan) tarafından
Ha sen o mıydın kız adını fark etmedim
(1,501 puan) tarafından
Aaa ask olsun muthis otesi proflimide mi fark etmedin:)
(190 puan) tarafından
Bu seferlik böyle olsun ncm bı daha olmaz
(1,501 puan) tarafından
:) :) :)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 161 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
18 cevap 541 göst.