0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anladım ki bir anneden başka kimse çocuğuna iyi bakamz dün babanneme iki dk çocuğu tut dedm bı baktm çocuk yerde koltukta bırakma gitmiş kucağıma aldım ağzından kan boşaldı .damagi patlamış sağlık ocağına gotrdm orda hastaneye gidene kadar kapandı damagi ama aklım çıktı ya kimseye emanet edilmez çocuk .

5 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabb'im birdaha yaşatmasın bende malesef bu yüzden kimseye güvenip bırakamıyorum
tarafından
Bırakma bırakma cnm ya bnde aynı odadym düşün artık dha arkamı döndüm
(3,681 puan) tarafından
Benimde bebekken kardeşimin öyle dudağı patlamıştı hala izi var o yüzden çok korkarım
tarafından
Bnde korkuom artk ya ya iki dk içinde ya koca kadın
(3,681 puan) tarafından
Kimse dediğin gibi annesi gibi olmaz canım
tarafından
Aynn cnm ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Olacağı varmış canım. Bunun babaannenle de alakası yok bence. Benim kızım bazen yürürken ayağı burkulup düştü dudağı patladı kaç kere. Kimi koltuktan düşer kimi yürüdüğü yerde düşer. Benim kızım düştü dudağı patladı diye bu benim iyi bakmadığım anlamına gelmez ki 
tarafından
Yok cnm ♥️ ama bir anne dha dikkat eder sen çocuğu koltuğa bırakıp gitmezsin bilirisin dmi
(16,054 puan) tarafından
E tabi koltukta bırakıp gitmem canım
tarafından
Olucagi varmis aynen ama irmakta dogru söylüyorsun sende benim de oglum takilip 2 kere düştü dudak patladı bir keresinde de koltuktan 1 yas dogum gununde kanepeden arkaya dogru taragina doğru düştü olucahi varmış cidden
tarafından
Olcakla ölçeğe çare yok ama bu brz sorumsuzluk bnce
0 oy
(399 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm kimseye emanet etme
tarafından
Aynn cnm ya bdha tövbe ettim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun  ya nasıl olduğunu tahmin ediyorum bi kafayı çarpsa içim gider :(
tarafından
Ayy sorma aklım çıktı hastaneye kimlik dye Kredi kartı götürmüşum .koşarak gittim ya
0 oy
tarafından
Cok geçmiş olsun
tarafından
Saolsın cnm bnm ♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 280 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...