0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Bugün doktora gittim . Suni sancıyla doğum yaptıralım dedi gel dedi . Ben de kendi sancılarımla olsun istiyorum . Alttan muayene etti biraz zorladı biseyler yaptı kendi sancılarım olsun diye . Neyse eve kadar yürüdüm . Eve geldim merdiven inip çıktım kahverengimsi bisey geldi. Peçete sürttüm peçete açık kırmızı kan oldu nişan geldi diye düşündüm . Onun dışında bisey yok . Saat 3 te oldu bu olay . Biraz daha yürüyüş yaptım 1 saat kadar . Duş aldım . 1 saatte bir karnıma adet sancısı gibi bisey giriyor ..

Sancılarım olur mu?

Kaynanam sancim olmaz suni verelim öyle doğur diyor . Ben suni sancı istemiyorum kizlar yardım edin :'(

40+2 haftam

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nisan gelince hemen sanci olmaz ama herkeste de bir olmaz . Ufak ufak karin agrisi falan olur 
tarafından
Napim sence hastaneye gidiyim mi
tarafından
Ben 7 aylıkken kan geldi bebeklerim düştüğü icin ve kalbi durduğu icin karnımda korktuğumuz icin gittik erken sezeryan oldum erken doğum olduğu icin cigerleri kanama yaptı iki kez  6 gün yaşadı bebeğim .  Eğer hastane yakınsa bi gidin bence ultrasonla mi bakarlar nst mi çekerler icin rahat eder canım . Belki seninde acı esigin yüksektir , hissetmeyebilirsin belki
tarafından
Suni şancı diyorsa doğur bence  neden kendi ağrını istedin cnm bnde suni sancıyla doğum  yaptım şuan bnm 2. Bebek suyum gidiyo geceden beri emin olmayı bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nişan bile olamaya bilir çünkü çatıdan sonra kanama olabiliyormuş. 
tarafından
Cidden mi ya :( boşuna mı sevindim sancim olur da suni almam diye düşündüm
(13,202 puan) tarafından
Valla ben buradakilerin yalancısıyım canım. Bir de çatı muayenesi doğumu hızlandırıyormuş onu da duydum mesela.
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Benim nişanla bir sancım geldi iki hamileliğim de de takip et zaten sıklaşır Allah kurtarsın
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doğum olcak yakında benimde öyle oldu doktor muayene etti 39 haftamda 2 3 gün sonra leke geldi çok korkmuştum ilkti .. sonra adet sancısı ile başladı meğer acilmam baslamis
0 oy
tarafından
Kahverengi leke muayeneden sonra oluyor illaki suni sancı dan da korkma günün gelmis zaten 41+1 de suni sanci ile doğum yaptim 3.bebegimde

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 362 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 613 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 672 göst.