0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz darp eti beni şikayet etsem açacağı alirlarmi

17 Cevaplar

0 oy
(479 puan) tarafından
Darp raporu al canım 
tarafından
Alırsam açığa alırlar mi
(479 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım post yukarı çıksın
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Darp raporu alırsan işinden atılma sebebi 
tarafından
Yani atarlar mi
(4,875 puan) tarafından
Canm darp raporu alırsan öncelikle elindeki silahını alırlar ve tabur komutanına giderse kiiii mutlaka gider bu durum dosyasını isteyip işten atılır.
Burada eşimin arkadaşının başına gelmişti kadın şikayetini almasaydı atılıyordu işinden
tarafından
Şikayet etmiyecem sadece darp raporu alacam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet canim hemen değil soristurma geciriri
(9,247 puan) tarafından
O işler öyle kolay değil canim yüz kızartıcı suç bile hemn olmuyor soruşturma mahkeme vs.oluyor. ama elinde darp raporu olsun .sadece o yetmez şikayetçi olmaan gerek
tarafından
Yani şikayet etmesem sadece darp raporu alsam olurmi
(9,247 puan) tarafından
Öyle kimsenin haberi olmaz ikinizin arasında kalır sen attırmak mi istiyorsun attırmamak mi
tarafından
Atirmamak
(9,247 puan) tarafından
Eee ozaman boswer neden ugrasion sana şiddet uyguladiysa başka şeyler yap
0 oy
(742 puan) tarafından
Darp raporu  al  ve  darp ettiği esnada   görüntü ses  alşanda  iyi olur
tarafından
Aldım ses
(742 puan) tarafından
Biraz daha  bekle  ani sinirle  bisey yapma  sonra  pisman okursun baktin ilmuyir  edersin sikayet
tarafından
Şikayet etmiyecem sadece darp raporu Alaçam
0 oy
(404 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Boşanman daha doğru eşin mesleğinden olursa ne olacak çocuk varsa al karşına boşanmak istediğini söyle sonuçta evladının da psikolojisini düşünmelisin varsa tabiki yoksa hem boşa hem mesleğinden ettir adam olsun çok üzüldüm gerçekten kadınlar eşlerine Allah'ın emanetidir yaa 
0 oy
tarafından
Açığa alinmazmis cnm evden uzaklaştırilirmis eşime sordum
tarafından
Gerçekten mi
tarafından
Evet cnm senin için sordum açığa alinmaz dedi evden uzaklastirilir dedi.
0 oy
tarafından
Sadece darp raporu alsan olur ileride dava açarken kullanmak için kadir abi vardı avukat o anlatmıştı kadın 5 yıl öncenin darp raporuyla dava kazandı diye 
0 oy
tarafından
Açığa alınmaz  
0 oy
tarafından
Meslegiyle bir ilgisi olmaz aciga almazlar 
0 oy
tarafından
Eşiniz darp etti beni.

Nedir kız

Eşin mi dövdü eger sadece vurduysa iz kalmadiysa mesela darp raporu çıkmaz ama agzin burnum kanadiysa vucudun görülür derecede yara aldiysa darp raporu çıkarırsın ve işi de soruşturmaya girer kamu personeli memur yani girecek elbet 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Evliligini surdurceksn isini neden riske atcan esinn yok bosuycaksan al 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Mesleğini zedeleyebilir iyi düşün adli vakalar nedeniyle tazminatsız atılabilir işten. Eğer yaptığının arkasında durup devamını getireceksen düşünme hiç ama yon üç gün sonra geri dönmeyi düşüneceksen adam atılabilir tazminatsız
0 oy
(239 puan) tarafından
Bizim burda biri var esini darp falan etmis polislik oldular adama bisey olmadi 
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Uyarı  verirler  canım  büyük  ihtimal  

elindeki  silahı  alırlar   bir süreliğine
0 oy
(683 puan) tarafından
Benim de eşim asker sen darp raporu alırsan bu olay adli vaka oluyor bildiğim kadarıyla polise intikal eder ikinizin de ifadesini falan alırlar onun komutanları onu sıkıştırır belki ceza puanı alır belki atılır bilemem ama çok sorun yaşar o kesin bide askerler arasında duyulur herkes peşine düşer dedikodu falan olur biz takmayız ama erkekler takıyor ama el kaldırmasaydı benim için sorun yok uğraşsın dursun diyorsan darp raporu al eşim asker ama boşanmayacak olsam almam 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canim bemce baska sekilde tepkini et. Eger her zaman olmuyorsa bu yaptığı  tabi... eger cocugunuz varsa esin isten atilir falan bebeginin de hakkina girersin mazallah
0 oy
(913 puan) tarafından
Darp raporu al direk atılır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.