0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Öyle özledimki oğlumu videolarına fotoğraflarına bakmaktan kafayı yiyecem halen hastane de dokunmama izin yok

7 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
yapma yaa daha ne kadar duracak bisey demiyolar mi :/ Rabbim acil sifasini versin kuzucugun :/
(287 puan) tarafından
Alerji ve enfeksiyon dediler onlar geçti karaciğer değeri yuksek dediler sonra normal dediler 2 gündür de hastane mikrobu diye bir mikrop varmış ona rastlamışlar bebegimde
(2,181 puan) tarafından
oy kiyamam yaa :/ insallah bi an once iyilesir de cikarsiniz
(287 puan) tarafından
İnşallah canim inşallah
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Rabbim önce sağlık versin annesi o iyi olsun da daha çok güzel zamanlariniz olacak az daha sabret dualarimdasiniz Rabbim hiçbir evlada hastalık vermesin 
(287 puan) tarafından
Aminnn Rabbim çocuklara merhamet etsin onlara şifa versin küçücük ve onu orada bırakıp dönüp eve gelmek cok zor geliyor
(110 puan) tarafından
Zor olmaz mi zor tabiki herşey onlar için katlaniliyor yeterki iyi olsunlar ❤️❤️
0 oy
tarafından
Rabbim sana güç kuvvet versin arkadaşım zor çok zor evet ama  inşaallah geçecek bugünleriniz. Rabbim güzel yavrunu sana bağışlasın inşaallah. Derdi veren Rabbim dermanını da verir tez zamanda, bizede güzel haberler verirsin inşaallah. Dularımız sizinle. 
(287 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Rabbim safi ismi ile şifa versin canım
0 oy
tarafından
K.bkma canım kacirmisim neyi vardı 
(287 puan) tarafından
Alerjiyle gittik yaptırdılar halen çıkmadı hastane mikrobu denen bir mikrop var kanında dediler bekliyoruz
tarafından
Çok geçmiş olsun canm inşallah bir an önce düzelir
0 oy
tarafından
Allah şifa versin en kısa zamna da alırsın bebişini inşallh sağlıklı sıhhatli bir şekilde benimde büyük kızım sarılıktan kalmıştı hastanede çok zor bi süreç gerçekten..alınca acısını çıkarırsın bu günlerin bol bol mıncıklayarak ;)
0 oy
(523 puan) tarafından
Canim allah sabir versin. Emzirme saati yok mu anlamadim. Benim de bebegim dogduktan ertesi gunu kuvoze alindi. Kaninda enfeksiyon var dendi ama gunde 8 kere 1 saat boyunca emzirtiyorlardi
tarafından
Çok iyiymis 8 saat benim bebeğim de kuvezdeyken günde sadece 3 kere yarımşar saat emzirme saatiydi o da hemen geçiyordu çok az görebiliyordum
(523 puan) tarafından
Inanki 8 saat de yetmiyor insana. Her birakisimda kalbimi söküyorlardi sanki
(287 puan) tarafından
Ben 6 günüm bebegime dokunmamak izin vermiyorlar sadece günde 1 defa 2 dakika filan görebiliyorum küvozde dokunmak yok sonra geri gel süt sagip goturuyorum onlar veriyor ona
(523 puan) tarafından
Allah allah cok tuhaf

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
+1 oy
30 cevap 573 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
+1 oy