0 oy
1,882 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
11 aylık evliyim şuan 29 haftalık hamileyim eşim bekarken 6 yıl abisiyle yaşamış aile baskısı yüzünden yani parasını yiyebilmek için bırakmamışlar diyeyim

eltim kocası varken normal ama kocası oda dan çıksını bacaklarını dikeip etegini altini gösteriyor eşime benim yanımdan kalkıp eşimin yanına oturuyor yada eşim yerde oturuyor yigenlerini seviyorken bir anda gidip cocukları alma bahanesine bacağına ayağını sürtüyor elinin degmelerini saymıyorum bile

eşimle konuştum bunlar ne hareketler başta inkar etti sonra bekarken eve sadece uyumaya gelmek için sürekli dışarıda oldugunu sağa sola gittigini yengesinin hiç dikkat etmedigini söyledi Allahtan bu konuda tartışmadı benimle ama o EDEPSİZE benim bir dur demem lazım direkt dersem olmiycak 7 köy duyar inanılmaz ağzı boş lütfen bana akıl verin cocuklarına ders çaliştirdim hasta oldu baktım yazıklar olsun ya

59 Cevaplar

+11 oy
(5,721 puan) tarafından
Siz bunları görüyorsunuz gözünüzle, yanlısı da anlatıyorsunuz..neden gördüğünüz an tepki vermiyorsunuz.. bı kadın gözümün önünde vücudunun bir uzuvunu Kocama degdircek yapılana  tepkisiz kalcam. Kitaplar yazmaz
(68 puan) tarafından
ah yeni evliliğin verdiği cahillik mi desem ben yanlış analadim mı acaba şüphesi vardı malesef ama canıma tak etti bundan sonra ne ağzım ne elimi tutmicam belki iyilikten anlar dedim başta birde geç tanıdım
(5,721 puan) tarafından
Valla kaynanama kaynatamda 7sulaleye rezil ederim onu
-Reklam-
+2 oy
(9,626 puan) tarafından
O bacaklarını kırar eline veririm ne demek öyle etek altını göstermek ahlaksiz 
tarafından
En buyuk kanitin eşin eşin inkâr mi edicek rahatsiz oldugunuz ne onun size ne sizin ona gitmek istemediginiz söyleyin kaynin gelirse gelsin ben gebertirim o karıyı sen iyi durmuşsun
(68 puan) tarafından
en son gidemezsin evine abin gelirse gelsin dedim şümür dedigimi yaptı artik öyle yapcam bahane bularak yoksa olacak şey degil daha 1 yıllik evli değilim ne umdum ne buldum
(9,626 puan) tarafından
Allahin cezası yaa cok şey söyleyesim var da günaha girmek istemiyorum ne edep kalmış ne utanmak insan bi kere kocasından utanır bunu yaparken..benim 2 kaynim var ayni binada oturuyoruz kapıda gördüğüm de bile gözlerinin içine bakıp konuşamıyorum bide  normalde çok cıvıl cıvıl biriyimdir ilk defa tanıştığım biriyle bile cok içten konuşurum yakinlasirim sanki yıllardır taniyomusum gibi ama herseyin de bi adabı var..Allah kimseyi şeytana uydurmasin ama aynisi onun başına gelse ne hisseder acaba..zaten empati yeteneği olsa bunu yapmaz
(68 puan) tarafından
3 çocugu olan bir kadın bende beddua etmicema Allaha havale ediyorum kendinden ve yuvasindan bulsun
(9,626 puan) tarafından
Amin canım insallah yani Allah çocuklardan değilde ondan çıkarsın inşallah
+2 oy
tarafından
Eteginin altina basini sokarim pissss edepsiz allah kotu insanlardan uzak tutsun hele icimize sokmasin
(68 puan) tarafından
en son dayanamadım kapat o etegini dedim ap açık ortadaydı ama diger hareketleri aniden gizli yapıyor birşey diyemiyorum yazıklar olsun
tarafından
Eve düşen yıldırım ben ayni ortama cok sokmam esime guveniyorum ama karsi taraf tehlikeli baksana allah kolaylik versin canim
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Kocanın tepki vermesi gerekiyor eteği açınca ne yapiyon yenge demesi lazım sonra sende kızmak lazım kocan susar ise hosuns gidiyo sanır 
(12,777 puan) tarafından
Yani doğrusu o cnm kocası ses çıkartmaz ark çıkartır ise sen ne diyorsun bana ne ima ediyoesun be der ama kocası ne yapiyon yenge az düzgün dur sürtme su bacağı vs dese kadın yapamaz
(68 puan) tarafından
utangaç eşim bende sinir oldum ama anladı birşey yapıyor başını kaldırmadı Allahtan gordüm yoksa paralardım eşimi
(5,721 puan) tarafından
Bir bakmaz iki bakmaz eşinin bakmasini demesini bekleme nefis bu he başkasına rezil etmek istemiyorsan çek kenara senin o surttugun bacağını alıp başka yerine tıpa yaparım de
(12,777 puan) tarafından
Utangaçi yok  bu işin biri görse açan memnun bakam memnun derler kocana iftira bile atar kocan ya tepki vericek yada kocam böyle durumundan rahatsız kendine çeki düzen ver diyecen kaynanana vs söyleyecen eşinde arkadan duracak yok öyle utangaçlık olmaz namus bu
(5,721 puan) tarafından
Çok doğru canım rezil ederim onu
+1 oy
(383 puan) tarafından
Yuhhh ya saka gbi
+1 oy
(45 puan) tarafından
Esınde bu konuda hem fıkırse en ıyısı mesafe koymak. Mecbur kalmadıkca görüşmemek. Allah ıslah etsın ne dıyelım
(68 puan) tarafından
Allah fikrine zihnine kalbine göre versin eşimde kaçiyor kadına 1 koca yetmemiş gibi yaa çok iğrenç  ama insanın içine şuphe düşürüyor edepsiz
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
Eşin senle evlenmeden önce belki aralarında biseyler geçmiştir yoksa eşinin tepkisini bilmeden böyle hareketler yapamaz elinden geldiğince uzak dur 
(68 puan) tarafından
yapmiş belli zaten bir anda bencede başlamaz bu hareketler ama eşime güvensemde yinede temkinliyim körü körüne kapatmam gözümü kulagimi
(1,272 puan) tarafından
Iyice göz kulak ol eşinin hareketlerine konuşmalarına bakışlarına bak çünkü onunkinden çok eşinin hareketleri önemli bence eğer ki eşinde karşılık veriyorsa işte o çok kötü
+1 oy
(97 puan) tarafından
Valla eltin o kadar yıl sadece onu yaptıysa iyi . Yüz bulmasa yapamazdı bence
+1 oy
tarafından
Var bunda bi şey canm.p
+1 oy
tarafından
Bir anda oha dedim yani eşinin utangaç olduğunu söylemiş sin ne alaka edepsizlik karşisi nda da susuyor sa ohooooo işin var seninbu adamla.... Evine alma direk ilişkini kes ilerde çok sıkıntı olur benden demesi 
+1 oy
(17,723 puan) tarafından
O an saçından tutup sürükleyecektin bi güzel bak bida  yapıyomu ***** karı
0 oy
tarafından
Direk mesafe koy gidip gelme gelmek isteyince bahane bul öyle bi insan uyarıda falan asla anlamaz daha seni suçlu çıkarır 
(68 puan) tarafından
gerçekten uyarıdan anlamaz mesafe koymak mantıklı daha anlatamadıklarım da var nasıl bir şeyin içine düştüm ben abileri gelir o kadar dikkat ederim ki abim gözüyle bakarım
tarafından
İşte insanın içinde olacak canım malesef ne yapsan boş ben de öyleyim eşimin kardeşleri abileri gelse oturup kalkmama dikkat ederim hatta çoğu zaman aynı odada bile oturmam
0 oy
tarafından
Sen baska sehire taşın anlattiklarin hic iyi  seyler degil
(68 puan) tarafından
hiç iyi degil sadece anneme anlattim iş geregi taşinamayiz midem bulandı ailemde böyle birşeyin zerresini gormedim şuan şoktayım
0 oy
tarafından
Ohaa be kudurmuş mu  o kadin evlerden irak 

Esin niye tepki vermiyor 

Sen neden bu kadar rahatsın be ben olsam sacindan tutar yere firlwtirim
(68 puan) tarafından
eşim utangaç sadece dikkat etmeye çalısıyor ama kadım bir anlık dalgınlıkla yapıyor yapacagini yine haa bide kadının annesi yanımda kocana güvenme kaynjna güven dedi ben şok yani benm eşime güvenecekmiş
tarafından
Kesinlikle mesafe koy bak bunlar senin yuvanıza bozar
(68 puan) tarafından
anlaşilan en iyi çözüm mesafe kimseyi yoksa terbiye edemeyiz
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ayy edepsizlik tövbe estağfurullah eşin onun kardeşi ya Allah'ım uzak tutsun böyle kadinlari evlerimizden
(68 puan) tarafından
amin amin vallahi şaştım kaldım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ayyy okurken gözlerim açıldı nasil insanlar var kani bozuk böyleleri iste adam öldurtyor
(68 puan) tarafından
kadinin okuması yok ben cicuklarina eğitim verdim bir süre dedim iyilikten anlar yok artık caresiz kaldim buraya yazdim belki bi fikir olur diye içim doldu
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yuh artık eşin desin sen Niye diyorsun cümle aleme kocadan kıskandı eltisinimi dedircen
(68 puan) tarafından
kocama dedim durdur şunu şimdi ben dersem yok öyle şey sen bana mı bakıyorsun der dedi anlaştık aramızda onun yanında beni sevdigini belli edeceksin belli ettikçe kadın eridi sus pus kaldı Allah şahit hiç sevmem bu harektleri ama mecbur biraktı beni
(6,919 puan) tarafından
Tobe tobe  az edepli ol sevmiyom böyle yüz göz diyemiyormu eşin yanı  tuaf  valla hoyt dedinmi oturtururum onu ben erkek olacan abimin eşi böyle yapacak  kaçacak yer arar
0 oy
tarafından
Ne pislik insanlar var yaa valla kocanı gönderme sakın onun evine
(68 puan) tarafından
aala göndermiyorum çok şükür bu konuda bana sorun çıkarmıyor çünkü çok bariz ortada herşey ama bir yere kadar takib ediyor insanı yoruyor bu kontrol
0 oy
(71 puan) tarafından
Ohaa yaaa terbiyesz neden o hareketler direkt yüzüne konuşurum ben 
(68 puan) tarafından
yavaştan alıştım artık konuşcam ama işte ne diyeceğimi bilemiyorum belki burdan bir fikir olur bana direkt desem çok kötü olacak
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy çok sinir olduuuum

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 898 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,363 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 584 göst.