0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (916 puan) tarafından
Kızlar annem engelli engelli aylığını kartla çekiyoruz.dun muhtar 900 lira anneme vermiş annemde sormamış bu ne diye şimdi e devletten baktım ödeme çekildi diyo muhtar nasıl çekmiş oluyo annemin maaşını anlamış değilim.cevreniz de varmi böyle olan 

10 Cevaplar

0 oy
(13,951 puan) tarafından
Acaba pandemi parası mı verdi muhtar ama onunda 1100 lira olmasi lazim. 
(916 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ama verdiği para 900
(13,951 puan) tarafından
Canim sorup öğrenin bir sekilde. Pandemi parasıni vefa sosyal destek ekipleri eve teslim ediyorya belki muhtar teslim ediyor olabilir ama o zaman 200 lirasi nerde.
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben olsam muhtara sorardım bunu vermişsiniz nasıl çektiniz vs diye 
(916 puan) tarafından
Ben ayrı şehirdeyim.anneme dedim sorsaydın diye kapida abime vermiş gitmiş
0 oy
(156 puan) tarafından
Yardim parasidir gülüm belki pandemi olmasi imkansiz muhtar cekemez bayram ikramiyesi de olabilir
(916 puan) tarafından
Ama annemin odemesi çekilmiş gözüküyo e devlette
(156 puan) tarafından
Bi resmini atabilir misiniz canimm
(156 puan) tarafından
Ustelik bende 2022 engelli ayligi aliyorum benim dışında kimse cekmesi imansiz
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Muhtara sor canm cekemezz oyle biseyy kendi  ceker annenn kartini falan mi dusurdu acaba. 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Belediye ya da kaymakamlık muhtara dağıt diye vermiştir parayı. Para size geçince ödeme çekildi diye görünür paranın sahibine ulaştığına dair bilgi o e devlete muhtar gidip para falan çekemez

0 oy
tarafından
Cnm 65 yas ustulere ve engellilerin evlerine gidilip ptt ye yatam paralari veriliyor. Kalabalik yıgılma olmasin diye muhtarlar polisler vefa gorevlileri paralari kisilere teslim ediyor. Bir yanlislik yok yani
tarafından
Tam azonce yazdığım yorum asker polis ve muhtarlar falan böyle öyle yapıyor cunku
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim abim alıyor eve getirmişler onun maaşınıda
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kayınbabam alıyo 630 lira mı nry onu da bize kapıya getirdiler yasaklardan dolayı sanırım muhtar verdi ona da ama ynaında polis vardı
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Benim de iki tane engelli kardeşim var annem bakım parasi aliyo sadece herhangi bişey ne çıktı ne verdiler
0 oy
tarafından
Canım pandemiden dolayı bu tür şeyleri muhtarlar yapıyor olabilir küçük yerler tanıdık olunca oluyor bence pandemi paraları mesela yaşlılara jandarma ve polis olup vefa masalarinda çalışanlar götürüyor eşimden biliyorum vefa masasında görevliydi geçen sene yaşlıların maaşı pandemi paraları hep onlar götürdü muhtarda annenin engel durumundan dolayı elindeki kimlik bilgileriyle almış olabilir ya da muhtara getirip vermiş olabilirler dağıtılsin diye parada bir eksik yoksa sıkıntı etmeyin bence

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 235 göst.
0 oy
12 cevap 588 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Deu (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 499 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,947 soru