0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından

İnternetten alabilecegim ,güvenilir siteler var mı ürün kalitesinden memnun kalanlar yazarsanız sevinirim :)

8 Cevaplar

+1 oy
(119,070 puan) tarafından
bem almadim.nial 2 takim pija.yetti kiz lohusa dedinmi 100 liralik sey 300 oluyo
(2,165 puan) tarafından
Normal pijama takımı mi alayım bilemedim ki şimdi sonuçta doğumdan sonra onu giyeceğim diye almak istiyorum
(119,070 puan) tarafından
bana 2 tane onden dugmeli pijama yettide artti bile
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm sağol
-Reklam-
+1 oy
(734 puan) tarafından
Geceligi ilk gun sadece hastanede giydim annemin pamuklu geceligi vardı onu aldım :) başka zaman giymeyeceksen bosuna para verme 2takim lohusa pijimasi almistim onlari kullandim.Pijama daha iyi pedin falanda kaymiyor rahat ediyorsun.Sen bilirisn yinede
(2,165 puan) tarafından
Pijama almayı düşünüyorum canm ama bulamadım çokda pahalı zaten
(734 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnstagramdan papillonhomewear diye bir sayfadan almıştım ben ocakta 100 tl ye. Beyaz aldım kumaşı ince biraz keşke farklı renk alsaydım diye düşündüm sonra
+1 oy
(8,967 puan) tarafından
Ben LCW Waikiki den aldım önü düğmeli alt üst takım birde elbise geçelik. Gayet güzel ve uyguna geldi lohusa seti 300 den başlıyor bana gereksiz masraf gibi geldi
(2,165 puan) tarafından
Aynen bencede öyle valla
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Lohusa hamile.com canım 4lu takım aldım hepsini kullandım çok memnun kaldım fiyatlar da çok iyi tavsiye ederim 
0 oy
(375 puan) tarafından
Valla canım site öneremem pek. Ben trendyoldan aldım. Ama şunu önerebilirim. Saten cart curt süslü şeylerle olmuyor o iş :) emzirirken alev alev yanıyordum ben. Şimdi şimdi biraz sakinledi o durum. Normal pamuklu kısa kollu gecelikler aldım ben. Yanlarından cırtlarla açılıyor emzirmek için. Onlar rahat oldu. Zaten hastane de yanıyor gelince çocuğun odası da yanıyor olabildiğince tiril tiril almaya bak  ben kışın doğurduğum halde yandım hep. Ha bir anda da dengesiz gibi üşüyor insan bazen sabahlığın olsun :) 
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm çok sağol
0 oy
tarafından
Ben trendyoldan effort  marka aldım cnm 
(2,165 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Pijamacity instagramda 
0 oy
(10,197 puan) tarafından