0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (9,019 puan) tarafından

Hiç beklemiyordum çok mutlu etti yine kocişim cokda beğendim ben 

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çok güzel cnm beklenmedik anda olunca insan şaşırıyor ve seviniyor.
(9,019 puan) tarafından
Aynen öyle geçen yıl bebeğim kuvozdeydi anneler gününde çok ağlamıştım çok üzülmüştüm bu sene beni böyle mutlu ettiler çok şükür
(1,015 puan) tarafından
Şükür cnm rabbim daim etsin mutlugunuzu
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
Çok güzel canım allah mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Çok tatlış hep canlı kalması dileğiyle 
0 oy
tarafından
Ne güzel canım yaaa Allah mutluluğunuzu daim etsin..sürekli kaynana postu dert.postu olmaz böyle güzel şeylerde.insana motel oluyo..en azından güzel evlilikler düşünceli insanlar varmış diyorum.artik.butun.kocalari.hayirsiz düşünüyordum
(9,019 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim canim Rabbim herkese ağiz tadı mutluluk huzur versin çiçek böcek geçici şeyler ama dusunulmek insanı Mutlu eden
tarafından
Ewt aslinda.dusunmus olması mutlu eden şey..benim eşimde.gecen yıl sevgililer gününde hediye alamamış çalıştığı için..kağıda çiçek resmi çizmiş onu vermişti:-D:-D:-D  buda fazla düşünülmüş..ben hiç romantik değilimdir ama eşim bendende beter:-D:-D
(9,019 puan) tarafından
Yaa çok tatlı en azından düşünmüş seni Mutlu etmek için bişey yapmış bu bile mutlu olmayi bilene yeter banada geçen doğumgünümde Ülker çikolatali gofret almıştı parası yok maaş yatmamış diye o bile mutlu ediyo çünkü unutmamıs demek
tarafından
Kadınları mutlu etmek çok basit aslında..da erkekler anlamiyo bunu yada işlerine gelmiyo..mutlu kadın demek huzurlu ev .mutlu erkek..mutlu çocuk demek..herşey kadında bitiyo aslında ..birde derler kadınları mutlu etmek çok zor .
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Güle güle kullan canım
0 oy
(878 puan) tarafından
Bizimki de annesinin kini kutlasin bizi es geçsin adalete bak be işin şakası yüzün hep gülsün inşaallah ☺️
(9,019 puan) tarafından
Eşim hem annesine hem bana almış
(878 puan) tarafından
Benim eşim uzakta telde söylese de yeterdi anlasin diye ben onunkini kutladım oda güldü falan böyle olunca anne yerine koymadı gibi hissettim bian ilk bebeğim ilk anneler günüm.benimde ama bakalım hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 456 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 514 göst.
8 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 237 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.