0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar yaz geldi sabah duş almak istemiyorum geceleri alıyorum ama hamileyken geceleri duş alınmaz mis siz ne zaman alıyorsunuz sabh mi gece mi

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece alıyorum gündüz terlersem gündüz de iki kere falan giriyorum yok kuzum hurafe onlar kayar düşersin iki canlisin diye söylenmiş birşey 
tarafından
Sağol canim
-Reklam-
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Ne farkederki canim ne zaman isterse alirdim. Ben agustosta dogum yaptim gunde 3 sefer alirdim
tarafından
Bende öyleyimk işte geceleri duş alma diyolqr
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla alıyorum bizim ev çok sıcak o şekilde yatağa girsem dayanamam şuan da son iki ayim kaldı ev daha da sıcak olacak bir sabah bir akşam girerim artık ben yoksa dayanamam
tarafından
Benim de 1 ayım kaldi geceleri duş alsam daha rahat uyuyorum
0 oy
tarafından
Onu kim diyo ya ben yedi yıldır hamile sayılırım üçüncüye hamileyim şuan hep gece yikanirim 
tarafından
Ahhshaha 7 yıldır hamile sayılırım kısmına koptum aşkım ya :Dd Allah ya seni güldürsün ❤️
tarafından
Hagahsbgdj
tarafından
Bende 6 yıldır hep hamileyim:D hsisksnshainabzgaialdndhislanshxid
tarafından
Kız ama gerçekten öyle hisseidyorum biri sekiz yaşına girdi biri dört yaşına gircek bide buna hamileyim yedi yıl oluyo evleneli 17 yaşımda başladım 24 yaşındayım sosyal hayat sıfır:) ve ben hep gece yikanirim hiç öyle birşey duymadım duysam da gece yıkanirim  eğer gece yıkanmam diye bir ısrarım olsaydı eşimle gündüz ilişkiye girmek zorunda kalırdım ilk çocuğum hariç diğer iki çocuk gündüzleme olurdu gündüzleme olan çocuklar huysuz yaramaz falan olur diye bir tabirde varya hepsi çok saçma ya :) akşam sakız çiğnenmez merdiven altından geçilmez akşam tırnak kesilmez vs vs batıl inanç
tarafından
Bu arada sekiz yaşına gircek ilk çocuğum demisim evleneli yedi yıl oluyo demisim yanlış bilgi sekiz yıl oluyormuş kız biz hiç evlilik yıl dönümü kutlamadık ondan olsa gerek:)düğünden önce olmadı yani o çocuk çok pardon:)))
0 oy
tarafından
Sadece hamilelik dönemi degil öncesindede sonrasındada hep gece yatmadan önce duş alıyorum hergün bir zararını görmedim
tarafından
Anladım canım tesekkurler
0 oy
(850 puan) tarafından
Neden alınmazmış? 
0 oy
(601 puan) tarafından
hic farketmiyor 16 aylik oglum var ne zaman firsat verirse izaman gece gunduz ne zaman denk gelirse
0 oy
(9,247 puan) tarafından
He bulaşırlar derler ama alakası yok bende alıyorum gece
0 oy
tarafından

Kim diyorr onuu yaaa valla ben hamilelikden itibaren akşamlari duş alıyorum :)

0 oy
tarafından
Bende gece almak istiyorum ama iyi olmadığı için sabah yada öğleden sonra gün batmadan aliyorum
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ben gecede dündüzde alıyorum valla gündüz aldıysam saçımı yıkamıyorum vücüdumu yıkıyorum zaten gündüz yıkadığım için gece yıkamıyorum yoksa baş aprım ve boynum tutuyo.

Hep öyle diyorlar ama korkarsa eşin beklesin yanında ben bazen korkardım eşim beklerdi
0 oy
tarafından
O nereden çıkmış ki hamileyken gece yıkanılmaz siysi ben hep gece yikanirim 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kız olurmu öyle şey duş almanın saati olmaz hamileyken de lohusayken de gece gündüz ne zaman canım istediyse o zaman yikandim hiçte birşey olmadı hurafe bunlar 
0 oy
(85 puan) tarafından
Hep gece duş alırım gündüz ancak bunaldığım zamanlar 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben hamileyken gündüz hiç almazdm hep gece yarısı alırdım 3-4 gibi 
0 oy
(748 puan) tarafından
Niye alinmio ki anlamdim istedigin zaman al dusunu sole dusun afedersn esinle gece birlikte oldun sabahami beklion dus icin yo alinir 
0 oy
tarafından
Benim son aylarim kışa denk geldi o zaman bile ates basiyodu hamileliginin son aylari yaza denk gelenin Allah yardimcisi olsun ben oyleysem dusunemiyorum bile gece yikanmazmis diye bisey duymadim ben surekli girerdim hurafe bence

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 434 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 135 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...