0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kardeşimin adından yazuyorum. 

Hamile olduğumu esime soyledim ve hic umrunda bile olmadı yine git test al yüzde yüz bilelim dedim hic almadı günleri gunler geçti oyle aldı  bena hep ***** mal diyorru küçük goruyordu ve bu gün gördüm ki bana ihanet ediyormys mahv oldum. Annemlere giderim dedim def ol git dedi. Gidiyimmi ne yapmaliyim ki yansın içi???

16 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Gitsin tabi gitmemek için bir sebep mi kalmış 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Git tabiki defol demis daha neyi bekliceksin??
0 oy
tarafından
Off çok üzüldüm ailesine şöyle önce ne *** yediğini bilsin eşinin sonra kendi ailene şöyle git biraz ailende kal belki burnu sürter diyeceğim ama zanetmiyorum
0 oy
tarafından
Bu arada nasıl yakaladın merak ettim özel değilse
(3 puan) tarafından
Telefonuna akif yazmış adını ve mesaj atmış ki sözüm tam bitmedi lutfemn engeli kaldirin
tarafından
Emin misin wp bak profilde ne var
0 oy
tarafından
Gitsin ama delil alsın dava açsın 
0 oy
tarafından
Orada kalıp psikolojik şiddete mi maruz kalacak bı ömür... Gitsin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Rabbim yardımcı olsun inşallah  
0 oy
(945 puan) tarafından
Gitmekle kalmayıp boşanmayı düşün bence canım. Adam zaten ihanet ediyor bir de git diyor hala ne işin var onla 
0 oy
tarafından
Çek git annene.en kötü ana daha iyidir o kocadan
0 oy
tarafından
Sen niye gidiyorsun onu sktr et evden. Sen git ye o rahat rahat o eve karı mı atsın. Bırakma evini o gitsin 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Gucenme ama mal dediği kadınla nası birlikte oldu hemde çocuk yaptı. Varmıydı gecimsizliginiz daha önceden. Yoksa çok  yenimi aldatma konsuni
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabikide gitmeli ,heleki yaptığı pislikten sonra karısına defol diyen erkeğe hiç acımamalı 
0 oy
tarafından
Hiç arkasına bakmadan. O çocuğa paşa paşa bakarım değmeyen sevmeyen ******** bir adam için değmiyor 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bundan önceki postta da ben esimi sevmiyorum gibi şeyler yazmışsın şimdide kardeşimin hesabından yaziyorum diyosun bu sefer farklı bi konuyla valla pek inanamadım sana kusura bakma, ama eğer öyle bisey varsa git tabi sana resmen defol git demiş durman hata gitmen gerekiyor
(3 puan) tarafından
VAllahi doğru soyluyirum hamile hamile aldatdi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Git tabiki oda sürünsün 
0 oy
(394 puan) tarafından
İçi yanacak olsaydi ihanet etmezdi umarım hamile değilsindir git ailenin yanına bir kere şans verirsen bir defa yapar yol yakın kaç Kurtul ihanet varsa işin ivinde ortada bı yuvada zaten yoktur 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 288 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
14 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 573 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu

380,239 soru

11,384,174 cevap

34,884 kullanıcı

...