0 oy
834 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Kızlar beni bilenler bilir sürekli ev içi kavgamız oldugunu neyse bugun cocugun hastaydı hiç susmadı onlarda bakmadı lar bende ölüyorum yatak döşek hastayım (aynı evdeyiz kaynanamla) neyse kmse bakmadı babam geldi beni aldı götürdü onlar bekledi basımızda ve artk babamda doldu büyük bir kavga çıktı ve dedi ki kızım boşanırsın ya da bizi sil kafandan o adama gidersen birdaha biz yokuz dedi yeter bıktım sana çektirdiklerinden dedi ben ne yapayım ya aileme dönsem bakarlar bana ama 1 2 gün iyi olurlar gene babam huzur vermez evde benim evliliğimi evde babam huzur vermyr etmiyor diye evlendim gittim yağmurdan kaçarken doluya tutuldum :( kocam desem ondan da hayır yok huzur yok aileme gitsem bakar ama sürekli babam basıma kalkar kızlar ben ne yapayım cocuguma mı yanayım kendime mi kaynanam giderse gitsin elleme oğlum sana ben karı bulurum diyor eşim beni seviyor ama ailesinden kopamıyor delircm artk kızlar zor nefes alıyorum biri beni boğuyor artk tükendim gücüm felan kalmadı annem Bn seni okutucam gel kızım diyor ne yapcam :'(

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Dürüst olmak gerekirse ben aileme giderdim. Babamın lafını çekerdim ama öyle vicdansizlarla durmazdım 
(1,326 puan) tarafından
Cocugumu babasız büyütmekten korkuyorum bir gün parkta felan aile görse üzülürsen diye kafam cok karısık ;(
tarafından
Öyle bir babayla büyüyeceğine babasız büyümesi taraftarıyım. Çocuk büyüyünce psikolojik olarak hasar kalacak. Benim babamla annem sürekli kavga ederdi 26 yaşındayım hala o psikolojiyi üstümden atamadım hafif yüksek ses duysam kalbim sıkışıyor. Sen nasıl babandan kaçtıysan çocuğunun da aynı şeyleri yaşadığını düşün
(780 puan) tarafından
Ay hala çocuğumu babasız büyütmekten korkuyorum diyorsun yaa kocan denen adam sana sahip çıkmıyor anasının eteğinden kopamıyor o nasıl anacı sende evladını büyüt huzurluca sen kendini düşün birde senin canın yokmu kaynananın lafina bakarsak seni zaten evde insan yurduna koymuyor ne diye şunlara hizmet edeceksin git babayın evine eşin çocuğu seni seviyorsa eğer arkandan gelir gelmiyorsa zaten seni sevmiyordur seviyor beni diyip kendini kandırma ezdirme kendini dik dur ayaklarının üzerinde dur korkma cesaretli ol
(6,202 puan) tarafından
Ayyyyyyy yav babami da o diyosun babasiz buyutcem ne babasi erik agaci babasi mi?Babasi Afrika da yasamiyor gorus gunu kicini kaldiril,gelip cocuguyla gorussun.
(6,202 puan) tarafından
Evlenene kadar babanin lafini cektiysen bi zahmet bundan sonra da cek.Anasinin dibinden ayrilmayan adam icin aileni mi sileceksin?Yarin o adam sana bi tekmeyi bassa gene ailene gitmek zorundasin.Dunya kimsenin etrafinda donmuyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben ailemi seçerdim. Ne kadar huzur vermese bile baban, en azından hasta olunca seninle ilgilenir. Baksana orda yabancı gibi olmuşsun. 
(1,326 puan) tarafından
Yabancı gibiyim zaten canm el bile bana daha iyi bakıyor
tarafından
El bile sana iyi mi bakıyor ondan kaynanan ilgilenmemiş
0 oy
tarafından
Ailesinden kopamiyorsa, ailesinden kopana kadar sen ailenle kalacaksın canım, biraz sert tepki göster bence 
(1,326 puan) tarafından
Kaç kere gösterdim cnm kitapsızlar bunlar anlamıyorlar
tarafından
Evi kesinlikle ayırın kuzu ev üstüne ev olmaz
(1,326 puan) tarafından
Kuzu önceki postalardan da var evden gittim etttim ayırmıyor eşim
tarafından
Of Allah'ım sabır versin sana ya şimdi paramparçadir için, Allah'ım o kocana da akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Elin oglunu kahrını cekicegime babamin laflarini cekerdim ama soyle biside var babanin sanmiyorum bosaninca eskisi gibi olucagini cunku sana cektirdiklerime goz yummamis adam 
(1,326 puan) tarafından
İşte orda karsıyor kafam ya eskisi gibi olursa sürekli kavga şiddet bundan korkuyorum ama şöyle de düşünüyorum eskisi gibi de değil kafam allak bullak
tarafından
Allah yardim estsin canim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla baba babadır çekilir ama el her zaman bulunır. 
(1,326 puan) tarafından
Aynen cnm ama içim buruk cocugum için
(13,203 puan) tarafından
Huzursuzlukta normal psikoloji ile çocuk büyümez canım bazen boşanmak asıl onlar için gereklidir
0 oy
tarafından
Ailemin yanında kal bı kaç gün eşine de şöyle ya biz ya ailende babanda konuşsun eşinle ayrı ev tutsun sana karı çoksa kızıma da koca çok desin kaynanana
(1,326 puan) tarafından
Ahhh cnm kaç kere gittim hep geri döndüm söz verdi yapmadı kaç kere ailem aldı aldı gitti geri geldm
tarafından
Gitme sende niye çekiyorsun milletin kahrını hele böyle bı kaynanan varmış ben olsam gitmem yarın birgün torunum torunum diye yanar tutuşur kal bence eşinde madem söz verdi sözünü tut de ev tutsun öyle git
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben de aileme giderdim oyle bi ortamda cocuk byyutulurmu dusun kavgalarla nelerle o cocuk daha kotu olur en iyisimi seb ailene git kuzu 
(1,326 puan) tarafından
Ailem de kavga eksik değil ki cnm smdi gitsem benm yüzümden daha da artcak
0 oy
(479 puan) tarafından
Evi ayırmadan gitme kuzum bende dönücem bir haftaya yan evi taşimcam ya da yemeği ayırıcam gelmicem yeter artık onlardan çektiğim bende evden gitmek istedim evlendim senin gibi dokuya tutuldum 
(1,326 puan) tarafından
Bin pişmanım biliyor musun babam gene dövseydi  de evlenmeseydim
(479 puan) tarafından
Keşke canım bide çocuk olunca daha zor bilmiyorum benim eşimde ailesine çok düşkün bende çok çaresizim ne olucak bilmiyorum
(1,326 puan) tarafından
İkimize de Allah yardım etsin cnm ya çocukla herşey zor kendin sığarsın da cocukla sığamazsn bir yere
(479 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Keşke benim babam dese böyle biseyi losa koşa degil uçarak giderdim 
(1,326 puan) tarafından
:( senin de mi sorunun vr
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Tabiki ailem
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kaynana kahrı cekecegime gider babamın lafını çekerim. 
0 oy
tarafından
Sen hatayi baştan yapmossin seni okitup bir yerlere getirmek isteyen ailen varken niye gidip evlendin
(1,326 puan) tarafından
Kazandım cnm hemde tıp fakültesi ama kocam izin vermedi bende gidemedim en büyük pişmanlığım burda kendim mahvettim hayatımı daha guzel yerlerde olucakken
(1,326 puan) tarafından
Aşağıda dedm ya annem gel kızım okutcam dediği işte bundan bahseder ben dondurdum gel ben seni okutcam diyor
tarafından
Odtü yü mü kazandın canım cok yazik olmuş :(
(1,326 puan) tarafından
Hayr canm kendi şehrimdekini akdeniz üni
tarafından
Cok kotu olmus ya.
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Kocan seni sevse iyi davranır başında bekler anası ile bir oturtmsz ana ayri eş ayri evi ayirirsan otururum yoksa anan sana yenisi bulsun der  ailem seçerim

Girer bı ise çalışır baktım  babamda huzur vermiyor ayaklarımın üstünde dururum
(1,326 puan) tarafından
Galiba dediğin gibi yapacagn canm
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kaynanan yuva yıkıyor kendi kızı varsa ondan çıkar bir gün Allah'tan korkusu yok vicdansız 
(1,326 puan) tarafından
Kızı yokki cnm
0 oy
tarafından
Eşin ailenden kopuyormu da sen ailenden kopacaksın 

Eşin seni sevse zaten sana sahip çıkar bu duruma gelmezdin ne olursa olsun o senin baban  
(1,326 puan) tarafından
Gidicm ailem daha önemli eşimde otursun annesiyle
0 oy
(748 puan) tarafından
Oyle baba ve kaynanayla buyucgine buyumesin be canim git baban bi der iki der susar sonra
(1,326 puan) tarafından
Galiba öyle yapcam cnm
0 oy
(181 puan) tarafından
Ya evleri ayıralim ya da ayrılalım de olmaz derse babana git sonuçta çocuğunuz var üç beş gün sonra esin almaya gelir ve bence ayrı eve de ikna olur 
(1,326 puan) tarafından
Cnm kaç kere anneme gittin ayrı ev için yok adam da kalp yok
(181 puan) tarafından
Hep geri geldiğin için onemsemiyo olabilir ev  tutana kadar dönme ne yapacak yeni es almak kolay mı boşanmış çocuklu adamla kim evlenir bulduğu evlenmek için neler ister yemez yani bence boşanmak sen geri gelmezsen bence burnu sürtulur geri adım atar
(1,326 puan) tarafından
Canım ben gttm beraber eve gittik evi tuttuk imzaladık emlakçıdan eve geldk eşyayı topluyorum nakliye gelecek aradı abi sözleşmeyi iptal et ben evi iptal edyrm ban da gelmiş ben annem siz yapamam dedi ve ben bunu 3 defa yasadgm evi tutuyor ediyor gitmiyor
(181 puan) tarafından
Orda geri dönüp ailene gitseydn keşke canım
(181 puan) tarafından
Annemsz yapamam ne demek ya evlenme o zaman ogullarini ana kuzusu yapan kadınlardan nefret ediyorum bi sizde çocuk vardı zaten
0 oy
tarafından
Aileme giderdim oyle bir adamla hayat geçmez ustelik ailesinden kopamiyor. Kendi ayaklarımin üzerinden durar çocuğumun daha iyi sartlar altında büyütürdüm.
(1,326 puan) tarafından
Haklısın cnm en iyisi bu olucak
0 oy
(299 puan) tarafından
kusura bakma esin seni sevse anasının ağzının payını verir anası sana oğlum bırak gitsin diyecek ben sane bulurum diyecek kocanda orda ağzını açıp tek kelime etmeyecek.....
(1,326 puan) tarafından
Hyr diyor anne neden böyle diyorsun ayıp o benm karım felan sahipleniyor ama ayrı eve çıkarmıyor götürmüyor bende annemgile tekrar gtcem :(
0 oy
tarafından
Ben olsam bende aileme giderdim döverse beni babam dövsun elin oğlu dovecegine koca çok bulunur ama anne baba asla asla kıymetini bilelim 

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,904 göst.
19 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 215 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 283 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,185 göst.