0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Günaydın kizlar 

18 aylik oğlum var ve aşırı hareketli sabah kalkar uyku saatleri dışında asla oturmaz otursada bir dakikayı geçmez sürekli hareket halinde yürümek zaten yok direk koşmak. Ne yapmadan anlıyor ne durdan çüşten. Yani anlamıyorum okadar enerji nasıl tükenmez böyle olan varmı ? Hiperaktif mıdır anlayamadim oyuncak oynamaz sabit kalmaz bı oyuncakta . Ev yığınla oyuncak dolu yüzüne bakmaz baksada dakkalik ☺️ istediği olmazsa bas bas bağırır kendini yerlere atar devamlı bir ağlama çabası .. sizinkiler de böyle mi ya bir bende var sanıyorum teselliye ihtiyacjm var ☺️

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy yeminle  benim oğlanı  anlatmışsın 
tarafından
Seninki nekadarlik canım
tarafından
2 yasinda canim
tarafından
Senin bide sendrom da başlamıştır :/ çok memnuniyetsiz ya nolcaklar bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,648 puan) tarafından

:D

Öncelikle merhabalar hanifecigim

Durmuyollaaaaa çünkü insanı delirtmek icin yemin ediyolllaaaaa

(13,648 puan) tarafından
Veeeeehhhhh  :D uzaktan öyle görünüyor demi masum
tarafından
Ya ya tabii :D
(13,648 puan) tarafından
Fasulye ekmiş ti dün odaya. Senn görümce de keyf yaparken bana cinnet gelmişti toplamaktan :D
tarafından
Yeşerdi mi bari fasulyeler :D
(25,224 puan) tarafından
Ver eline sucuğu sussun merve :D
0 oy
tarafından
düzenlendi
Henüz 10 aylık başladı bile yürümeye başlasa nolur bilmiyorum 
tarafından
Bizimki de 9 aylik sonunda yürüdü yürüyüş o yürüyus bir daha durmadı
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ku benim kızım 10 buçuk aylık emekleme başladı başlayalı durduramıyorum çocuğu her yere giriyor 
tarafından
Emeklemesi daha iyi ya az büyüdü mu hiç durmuyorlar Allah'ım hiç uslu çocukta değil benimki :)
(3,823 puan) tarafından
Valla benim ki de aynı yürüyünce düşünemiyorum
0 oy
(185 puan) tarafından
Benim kızımdan bahsetmiş sin sokaklarda geziyoruz yürümüyor da koşuyor evde hep huysuz ilgi istiyor yoruldum
(185 puan) tarafından
Gerçekten benim kızıma da öyle bakıyorlar bazen kızım da sorun mu var diye baya araştırma yapıyorum üzülüyorm insanlar yıpratıyor
tarafından
Aynı ben Google geçmişim hep araştırmalarla dolu ve sanki sadece bende varmış gibi geliyordu baktım yorumlara çoğu çocuk böyleymiş. Bir yere gidesim gelmiyor gerçi şimdi gidilmiyor da . Gitsem burnumdan geliyor kaynanama gittik geçen heryeri desiyor ediyor kaynanam dur çüş . Anlamıyor ki anlasa belki yapmaz bilemiyorum. Zoruma gidiyor kalkıp geliyoruz
(185 puan) tarafından
Ayyyyyy benim kızı anlatıyorsun sen ya aynen öyle bı dakika oturmuyor insan bı yere gidemiyor biri gelse rezil oluyor kız vallahi aynı
tarafından
Biraz sevindim aynı şeyleri yaşamamıza ☺️☺️ yalnız değilim en azından ya buyuyecekler de gorcez
(185 puan) tarafından
İnşallah hayırlısı ile büyüse
0 oy
(966 puan) tarafından
Kızım 13 aylık ve 3 aydir felan böyle bu son aydır da çok aşırı fena . Bide evde kaynanam görümcem felanda var beraber bakıyoruz yani gören kilo vermişsin sizulmuussun diyo eee olcak o kadar peşinde kosturmaktan. Benimki koltuğun üstüne çıkıp kosuyo bı anda birakiyo kendini . Bide evimiz dubleks merdivenlere gidiyo korkuyorhm hep peşindeyim 
tarafından
Tövbe yaa ☺️☺️ bende öyle hamile kaldığım kilodanda zayiflamisim cok zorluyor ya Allah canlarını sağ etsin ama insanı yipratiyorlar
(966 puan) tarafından
Öyle tabi canım ben daha o kadar inemedim az dhaa verssem eski kiloma doncem
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Günaydın canım ☺️

Benim kızımda çok çabuk sıkılıyor herşeyden oyalacak şey ararken yoruluyorum ya :/ ne yasaklıysa hep onu istiyor :ermm:
tarafından
Bizimde kumanda ver eline kapı anahtarı dediğin gibi hep zararlı şeylere ilgi duyuyor ya erkekler daha berbat sanırım canım
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benim 3 yasindaki oglumda ayni yalniz degilsin korkma. Bu yasaklardan en cok etkilenen cocuklar oldu canim. Surekli evdeler. Dogru duzgun parka gidemiyorkar. Sitenin önünde butun sitenin cocuklari bahcede oynuyorlar yan komsum yaslı bir kadin her cocuk indiginde laf soyluyor.  Ben buna  yoruyorum yani. :)
tarafından
Ya hergun cikartirim dışarı arabayla dolaşırız kalabalığa girmeden. Park sakın olduğunda götürurdum önceden ama dediğin gibi olabilir enerjisini atamıyor zaten yeni doğduğu zaman hem komikti hem misafir asla sevmezdi kimseyi kabul edemez ettiğim zamanda yatak odasından çıkamazdm çok ağlardı. Şimdi o insan sevmeme huyu geçti ama huysuzlugu kaldı mesela sokağa çıkartayim deli olur atta atta kafayı yiyor sikildilar belkide
(1,238 puan) tarafından
Benim oglumda kolikti insan sevmezdi resmen ayni iste.  Dedigim gibi evde bir turlu enerjilerini atamadiklari icin boyle tepkileri devam ediyor cocuklarin
tarafından
İnşallah geçer huyları kalıcı olmaz ya
(1,238 puan) tarafından
Insallah canım.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Vay anam vaayyy bizim dünkü gazman yamaça bak hele :D çüşten anlamıyosa oha de hanifeeee :D :D göbeğini yediğminin yamaçı :D 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha yerim onu laaa koca göbüşlümmmmm antrikot yemekten hep o göbek :D
tarafından
Hahahahahahahah yemiyor kız eskisi gibi artık :D ben zorla yediriyorum
(25,224 puan) tarafından
Gezmek varken yemeği napsın:D
tarafından
Öyle tabi Hanife ana nasılsa kahroluyor :D
(25,224 puan) tarafından
Hanife ana :D
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimki de 21 aylık asla ne çizgi film ne oyuncak en fazla iki dakika uğraşır 2 dakikadan fazla darlıyo onu fare gibi hızlı hızlı koşar her yere :)) ve 31 haftalık hamileyim :(
0 oy
(75 puan) tarafından

Benimkide cok hareketli doğdu doğalı kolu çıktı agzi burnu kanadı  tırnağı çıktı kafası şişti daha sayayım mı :D

0 oy
(7,927 puan) tarafından
Benimde 19 aylık aynısı hatta ev sahibim diyo ben böyle çocuk görmedim azıcık oturmuyor maşallah Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Yığınla oyuncak olması da çocukların dikkatini dağıtıyor canım. Hangisiyle oynicaklarını bilemiyorlar. Ben mesela oyuncaklarının çoğunu kaldırıyorum. Bir süre sonra kaldırdıklarımdan çıkarıp öncekileri kaldırıyorum. Yeni oyuncak gelmiş gibi seviniyor kızım :)
0 oy
tarafından
Hanifeee öyle olan hiç gecmiyor maalesef. Oğlum ilk adimlarini yürüyerek değil koşarak atmıştı. Şuan 4.5 yaşında duvara tirmaniyor :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Benim ki 10aylik sukur aglama gibi bi durum yok ama yerinde durmuyor bunun icin bir şey yapilmaz zaten hiperaktif cocuklarin enerjilerini atmasi gerekiyor
0 oy
tarafından
Ayynn bizde 18ayligiz durmuyo bı dakka oturdumuda çorabını cikariyo:)))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 207 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sinemiso (3 puan) tarafından soruldu