0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhabalar, 

Biz henüz 13 günlüğüz ve oğlum çok hareketli elleri kolları durmuyor ve kolları sürekli dışarıda dursun istiyor. Kundak yapınca ağlıyor, açınca kolları ile kendini uyandırıyor. Çözümü nasıl buldunuz? Özellikle gece uykuya geçerken çok zorlanıyoruz. 

7 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay cok tatlılar ya :D kundak yapardım bi el ordan çıkardı ayak uçtan çıkardı snra başlardı ağlamaya:DD inga inga ay blmiyom ki kuzum 
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
13 günlük bebekten bahsediyoruz gece uykuya geçişi olmaz onun :D istediği zaman uyur istediği zaman uyumaz aglar :) Eli kolu da refleks olarak oynar kundak yapılmazsa kontrol edemez çünkü gayet normal 
(3 puan) tarafından
Kundak yapılınca da uyanıyor ellerini hareket ettiremediği için
tarafından
Ay selo bazen tam yazacam bakıyorum diyorum selo yazmamissa yazım:)
(25,225 puan) tarafından
Hahaha meltoş yaa:D
0 oy
tarafından
3 aylık oğlumda öyle elleri sürekli ağzında olacak gece yorganın içine koyuyorum ellerini sabaha o kendine göre büyük yorgandan çıkarıyor çare yok gibi :) 
(3 puan) tarafından
Yaaa biz anne karnında da öyleydik hep eller yüzündeydi, doğduk aynıyız ne yapacağımızı bilemiyoruz, uykuya geçiyor elleri ile kendini uyandırıyor sarıyoruz sarıldığı için ağlıyor
0 oy
(932 puan) tarafından
Ben hiç kundak yapmadım canım 
0 oy
(2,775 puan) tarafından
Yerim ben onu ❤
0 oy
(6 puan) tarafından
Benim minik kızında öyle elleri havada uyuyor mecbur o sözünü geçirdi bize kundak yapmıyoruz icerdede oleydi ultsasonda eli hep yuzundeydi hala da öyle  kucağımda uykusuna dalana kadar tutuyorum dalınca koyuyorum besigine 2 buçuk aylık olduk:)
0 oy
(118,488 puan) tarafından
cozum bilmiyomda yeni dogan pek tatlis oluyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
25 cevap 455 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 458 göst.
0 oy