0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
3 bucuk yasinda bir oglum var . Tv karsisinda 2 saatte  yemek yiyor . Kendi basina nasil yemek yedirebilirim

13 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Bilgim yok canım post üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Benimki kendisi yesin istiyorum artık 
(117 puan) tarafından
Bende artık cok yoruldum
0 oy
(75 puan) tarafından
Tv yi kesmrn lazım benimkide oyleydi 3 gun yemek yemedi sonra alisti simdi tv acik olunca yemek yemez
(117 puan) tarafından
Tv olmazsa oyun oynuyor evde geziyor yine yemek yedirmem 2 saati buluyor
(75 puan) tarafından
Ablamın kızıda öyle valla cok zor olur ya
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sofra bezi ser yere, koy bir tabaga makarna sebze meyve iste ne yerse, birak kendi haline. Balkonun varsa orada denemeni oneririm havadar olur belki mekan degisikligi iyi gelir heveslenip yer.
tarafından
+1. Yararlı yorum
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben hep teşvik ediyorum mama sandalyesine oturduğundan beri. 22 aylık şuan. Balkonda mama sandalyesine koyup önüne veriyorum ne varsa döke saça yiyo. Ne yerse. Israr yok. TV telefon yok. Dışarıyı izler ya da evde yemeklerle oyun oynar karıştırır döker, bir şey demem. Ben yoruluyorum sil süpür ama bayağı alıştı kaşık çatal kullanmaya maşaallah. 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim kızımda 4 yaşında kendi yer ben izin vermem döküyor diye güzel de yiyor aslında tek başına da 
0 oy
tarafından

Ben önüne örtü serip tabağada yemeği koyup veriyordum kendi yiyodu biraz eliyle biraz kaşıkla öyle öyle öğrendi 

0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tvyi kapat sandalyeye oturt yada yere örtü ser. Yemezse ısrar etme peşinde dolanma ye diye eninde sonunda yiyecektir. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Canım bak bizim yöntemimizi söyleyim sana , benim kizimda tv izlerken yemek yemiyordu. Akşam sofrayı hazırlarken eşim kalkıp televizyonu kapattı , bundan sonra bu evde yemek yerken televizyon kapalı olacak dedi. O günden sonra biz açsak bile kızım kalkıp televizyonu kapatıyor yemek yiyeceğiz diyor. Senin oğlunda evde kimin sözünü daha fazla dinliyorsa böyle bişey yapabilirsiniz ama kuralı sadece çocuģa koymayın  evin genel kuralı haline gelsin. 
tarafından
Kukulicim Otorite diyosunnn:))
(13,887 puan) tarafından
Otorite şart canım ;)
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Öncelikli o;atak tepwvizyonu ysakla cnm 
0 oy
tarafından
Sofra bezi ser yemeği önüne koy canım sen hiç karışma. Dökecek diye de korkma döke saça öğrenecek zaten. TV yide kapatsan iyi olur.
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimki de kendi basına 2 saatte yiyo o da 100 kere hadi diyorum :D

(117 puan) tarafından
Aynı ben
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tv karşında olduğu sürece yemek yemez

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy