0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar ilk çocuğunuz da çok kötü olup kusmalar yemek yememeler ikincisinde ise çok rahat olanlar var mı aramızda cinsiyetleri neydi peki merakli anneleriz

11 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından
ilk çocugum erkekdi 4 ay kustum çok agir gecti agliyodum her gece simdi ikinciye hamileyim o kadar ağir olmasada kustum mide batmasi yaşadim doktor kiza benzetti hayirlisi bakalm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilki kızdı çok kustum ikinci oğlandı hiç kusmadım 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ilk ikisi erkekti cok rahattim bu ucuncu gebeligim cok kotu geciyor ama yine erkek. :) 
0 oy
(2,930 puan) tarafından
Biz 3 kiz kardeşiz 3. Benim annem en zor benim hamileliğimi geçirmiş. 9 ay boyunca ekmek ve yoğurt yemiş sadece. Belli olmaz bu işler hiç 
0 oy
tarafından
Benim daha ilk o da 4,5 aylık şuan ilk haftalar buradakileri bıktırdım bulantı ve hiçbir şey yiyememe postlariyla :) şimdi yine başladı mide bulantısı ama bu sefer çıkartıyorum öncesinde cikarmamistim hiç. Kaldı 4,5 ay diye kendimi teselli ediyorum Rabbim kısmet ederse oğlum olacak 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Aksine ilk kızımda bir kere tek kustum ama ikincide 5 ay boyunca kustum 8 kilo verdim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben ilk çocuğumda çok güzel bir hamilelik yaşadım ikincisine hamileyim şimdi tiksinme, mide bulantısı ve baş dönmesi çok yaşadım Buda ikisi de erkek
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumda da cok güzel hamilelik yaşadım ulanti iştahsızlık falan hic bise olmadı ne bulursam yedim şuan kızıma hamileyim yine bulantısız ve iştahım bol bi hamilelik yaşıyorum cok şükür 
0 oy
tarafından
Evet ben mesela ilk çocuğum kizdi 4 5 ay kilo alicagima mide bulantilarindan geberiyorum yemek yiyemiyodum halsizlikten kapılara bile cikamiyordum çok kötüydüm bu seferki de hiç hissetmiyorum doktorlar erkek dedi ama bakakim hayırlısı neyse o olsun :))
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Iki oğlum oldu ilk hamilelikte çok kustum  ikincide kusmadım ama mide bulantısı vardi
0 oy
(601 puan) tarafından
benim ilk cocuk kız dı 4 ay su icsem bile kusuyodum 10 kilo verdim ikinci erkekti daha rahat gecti hic kusmadim 3ncü şimdi kız kusma olmadi ama 4 ay yemek yiyemedim 7 kilo verdim simdi 6 aylik

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 596 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 503 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 350 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,764 soru

11,337,220 cevap