0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Maksat vakit gecsin 

Esim demez derse parcalayacagimi bilir onu ☺

Bende demem dersem oda beni parcalar bilirim ☺

Abartildigini dusunen arkadaslar olabilir ama ben kiskanc biriyim esimde oyle bir birimizi dengeliyorz bu sekil de sizde durumlar ne ??? ☺❤ hadi sohbete 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Televizyondaki insanlar hakkında konuşabiliriz güzel yakışıklı diye çünkü onlar bizi ne yapsın biz onları ne yapalım :D ama yolda yolakta sokakta arabada evde barkta orda burda gördüğü birine güzel derse abboovvvv çünkü o kişiyle muhabbet kurup işi büyütme ihtimali var
(6,053 puan) tarafından
Hahah mantikli walla kiz ☺
tarafından
Şimdi cano televizyondaki taş gibi güzel zengin hatun ne yapsın benim kocayı :D ama iş yerinde veya mahallede tanıdığı kadın farklı düşünebilir
(6,053 puan) tarafından
Kiz dogru tv dekiler ne yapsin bizimkileri :-D
-Reklam-
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Kişisine göre değişir bence gidip milletin kziina demez öle bı yapıda değil kuzenleri  felan der yani ne olck fazla süslü görünce ne Güzel olmuşsun kız der bende derim  bunda bişe yok bence karşı tarafında eşimin de niyeti kötü olsa benim.yanimda demez zaten yapicak olan hr türlü yapar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
İkimizde demeyiz :D
(6,053 puan) tarafından
Cok guzel :-D
0 oy
tarafından
Ben yakışıklı bulduğumu diyorum ama yoldan geçerken uf be adama bak cok yakışıklı demiyorum tabiiki ama esim hic demedi korkuyor galiba:D
(6,053 puan) tarafından
Hhahaha galiba :-D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,503 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,057 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,010 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu

378,967 soru

11,343,710 cevap

34,809 kullanıcı

...