0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 ayda 300 gram almış geçen ay 6400dü bu ay 6700 doktor idrar tahlili istedi çok şükür bi sorun çıkmadı 4 aylık mama da veriyorum günde 2 kere ne yapabilirim ya mamayı çoğaltıcam başka öneriniz var mı? 

5 Cevaplar

+1 oy
(478 puan) tarafından
4. Ve 5. Ayında kilo alımı az oluyor. Bu yüzden ben de çok dert etmiştim. Anne sütü veriyorum, mama almıştım kendime takviye edici almıştım. Aslında herkesin böyle olduğunu bilseydim kendimi hiç o kadar üzmezdim. Merak etmeyin bir dahaki ay normale dönecektir. Yine tabi içerse bebeğiniz istediği kadar mama verin. Ben de sık sık emzirmiştim ve mamayı da içmemişti ama normal kilo alımına geri dönmüştü. 
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım doktor az almış diye tahlil isteyince bi tedirgin oldum
(478 puan) tarafından
Aman bizim doktorumuzda hemen mama desteği verdi ve hemen bana takviye edici. Halbuki herkeste oluyormuş. Normal bir şekilde zaten düzene sokuyoruz bir ay az almış diye hemen bir şeylerle etkiliyorlar bizi
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya maalesef
-Reklam-
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Cnm valla çok normal kızım 11 aylık olcak 7200 zayıf kiloya çok takılmayın 
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım doktor az almış diye tahlil isteyince tedirgin oldum
0 oy
tarafından
Napıyorsun sen mamayı niye çoğaltıyorsun benim kızım da 4 aylık sadece anne sütüyle besleniyor ve kilosu 6150 gram doktor gayet güzel dedi bu şekilde sağlıklı kilo alsın dedi sizin doktor uçmuş bence 
(3,527 puan) tarafından
Ya işte az almış diye tahlil de istedi tedirgin oldum bende
0 oy
tarafından
Benim kiz en son 7 aylıkti 7240 gramdi zayif ama onemli olan sağlıkli olması 
(3,527 puan) tarafından
Öyle tabiki canım kiloya takılan biri değilim aslında ama doktor az kilo almış diye tahlil isteyince tedirgin oldum
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Kilosu baya iyi ki benim kızım 6 aylıkken o kilodaydı
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,483 soru

11,859,761 cevap

35,957 kullanıcı

...