0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kalıcı, baharat ya da çiçekli parfüm öneriniz var mı fiyatı 300/1000 civarı olabilir 

24 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
Apla bizim hiç okadar paramız olmadi ki okadar pahalı parfüm kullanalım  ama ağır koku istiyorsan oriflam amber kokusu var çok güzel bı kokusu var okadra pahalı degil kokuda kalıcı 
tarafından
Teşekkür ederim bakacağım
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
O kadar pahalı parfüm kullanmadığım için bilmiyorum ama bende arıyorum pahalı ve kalıcı baştan çıkarıcı surda bekliyim :D
tarafından
Baştan çıkarıcı olması önemli :D
(6,669 puan) tarafından
Tabikiiii;))))
0 oy
(901 puan) tarafından
Avondan privec pörsev yani Türk adıyla anla işte bide ixora e 153 şişe nolu parfüm süper 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Viktoria secretin parfümü güzel pembe şişesi 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(884 puan) tarafından

Bu çok çok kalıcı ve ayrıca baharat gibi kokuyo 

image

tarafından
Teşekkür ederim
(2,257 puan) tarafından
Bunun yeşilini kullanıyorum süper kokuyor kiz. Kremi de var parfüm kokulu
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Tommy Hilfiger bence 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(156 puan) tarafından
Farmasi oriflame açık kapalı hepsinden kullandim ama avonun incandesence kullandim cok memnunum tavsiyede ederim
0 oy
(323 puan) tarafından
Versace crystal noir kesinlikle bakın vazgeçemediğim koku.Bilenler vazgeçemez
0 oy
(115 puan) tarafından

image

7.8 yıldır bundan şaşmam tavsiye ederim, artı Yves Rocher in yine So elexir var o da çok hoş, dönüşümlü kullaniyorum
0 oy
(4 puan) tarafından
Genel de Avon kullanıyorum ve en çok Viva la Vita bide Fish Of Love kokuları çok güzel
0 oy
(678 puan) tarafından
Eşim bana yeni almış chloe signature boyner de indirim varmış 1000 civarı 800 e almış tavsiyem boyner sevil sephora  dışında trendyoldan filan almayın trendyolda daha ucuz ama çok eski üretim kokuları kalıcı olmuyor my burbery kullandım.oda güzel versace crystal noir kullandım baharatlı chloe daha çiçeksi 
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Burberry Clasic 

.şaşmadimm mis kokucugum benim 

avon forAway de cok guzel
0 oy
(61 puan) tarafından
Gratis puccini kullanıyorum pembe şişe.. kokusu çok güzel ve kalıcılığı çok 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
evlenirken bohcaya bi tane aldım hic beğenmedim. ama mecbur aldım marka olsun diye onu da hiç kullanamadım kırıldı gitti. kahverengi uzun bi şişesi vardi. aşırı baharatlı geldi ağır geldi. bidaha da dedim böyle pahali parfüm alırsam iki olsun alışmayınca olmuyor :D zara güzel taklit yapiyor onlari kullanıyordum bi ara tavsiye ederim 300/1000 değil ama :D
0 oy
(924 puan) tarafından
Doldurma parfüm en iyisi 6 tanesi 120tl idi nereye gitsem herkez çok beğenir:)
0 oy
(594 puan) tarafından
2 tane öneririm birincisi Armani Si klasik şişe olan ikincisi lancome la vie est belle. Armani çok güzel kokusu kalıcı aynı zamanda ama lancome daha uzun süre kalıyor ve oda çok güzel kokuyo ikisinide denemeni tavsiye ederim 
(594 puan) tarafından
He bide hypnotik poison var oda aşırı kalıcı kokusu ve güzel ama ilk sıktığında baya ağır kokuyo
tarafından
İkiside var canım
0 oy
(37 puan) tarafından
Chanel mademoiselle  kullanıyorum çokta beğeniyorum kalıcılığı iyi
0 oy
(241 puan) tarafından

Zen parfümü havaalanlarında satılıyor 5 senedir kullanıyorum vücut losyonuyla beraber en son 3 sene önce aldım  370 tl di daha halen var çok az sıkma ile baya gidiyor şu an trendyolda 680 tl ye çıkmış alamıyorum o zamanlar bekardım alıyodum :)

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ben 35 50 lira arası alıyorum o kadar parayı kokuya veremem kız onun yerine daha başka şeyler alırım 
0 oy
(316 puan) tarafından
Giorgia armany si harıka ve kalıcı bir parfum en son 850 tlydı
tarafından
Evde var bu

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 664 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 358 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu