0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kanım dondu. Annesi şehit olduğu için Allaha emanet eden mi dersiniz, çocuğu öldüğü için ağlayan kadınlar mı? Kim ne der bilmiyorum ama halimize çok acıdım. Çünkü Azerbaycan kardeş ülkemizin hiç sesi çıkmıyor. Neden Filistin ermeni savaşında onları tutmadı diye. İsrail Azerbaycani savundu diye. İsrail çıkarı için sizi savundu. Sözde herkes savunur ama icraat gösteren bizdik. Ve bu savaş bir bebeğin çığlığı, bir annenin feryadı en önemlisi ise Müslümanlığın baş kaldırışı. Bu savaş çocuklar ölmesin diye ilan edildi. Bu savaş annelerin yüreğine evlat ateşi düşmesin diye yapıldı. Evet Filistin sizi desteklememiş olabilir. Ama biz destek verdik ve siz Filistin için değil bizim için orda olmalıydıniz. Yüreğim kan ağladı o gördüklerimden sonra şuurumu kaybettim uykum gelmiyor. Bir çocuğun kalbine kurşun giriyor ve acısını hissetmediği için koşmaya devam ediyor yavrum evladım kıyamam hiç birine. Ne olursa olsun onlar bir melek. Ve Allah o meleklere yapılan zülme sessiz kalır mı sanıyorsunuz kim kimi tutarsa tutsun bugün kalbimiz  o bebekler için kan ağlıyor. bugün o annelerin ocağına düşen evlat ateşi bizim de ocağımiz söndürüyor. Ve bugün İsrail o atılan bombalar sadece Filistine değil 80 milyonluk bir ülkeye atılıyor. Biz ortadoğunun savaş üssüyüz ipek yolu hattiyiz ve dünyanin en iyi savaş ordusuna sahip 11. Ülkesiyiz. Ben eminim ki o İsrailin kökü kazilacak

#ZulmeSessizKalma

13 Cevaplar

+1 oy
(14,081 puan) tarafından

ALLAH onları helak etsin inşaallah ☝

Ya Rab, sen kimsesizlerin sahibi, mazlumların sığınağısın, bizlere rahmet, merhamet ve nusret eyle. Sen bizim Mevlamızsın, zalimlere karşı bize yardım eyle. Şu mübarek gün ve geceler hürmetine, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'yı ve Peygamberler şehri Kudüs'ü zalimlerin işgalinden kurtar Allah'ım. Ya Rab.

tarafından
Amin kuzum inşallah içim parça parça yemin ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Dünyada ekonomi ve ticaretin bel kemiği Yahudilerde.Amerikanin ipi bile Yahudiler.Hic bir ülke ses çıkarmaz.Yahudi katliamı sonunda İsrail kurulurken bunların olacağını çoğu devlet biliyordu.Avrupadan sürülen Yahudiler Müslüman a bela oldu.Ah vaktinde Osmanlı'nın hüküm sürdüğü topraklar kan ağlıyor.Tarih devamlı tekerrür ediyor hep.
(6,919 puan) tarafından
İşte orası doğru. Bu katliyamda para için Kendi toprağını Yahudiye satıp gidenlerin payida var onlar sattı İsrail büyüdü  maalesef şimdide sattıkları ülkelerinde kalanların canı yanıyor
+1 oy
tarafından
Cok agladim icim gitti uyuyamiyorum yuregim sizliyor  o bebek annesi icin agliyor.bir anne evladina sarilmis agliyor.bir cocuk vuruluyor ama hissetmiyor kosuyor.hele kucuk bi cocuk yokmu saklanan vurulmamak için paramparca oldum ben dugumlendim unutamiyorum cikmiyor aklimdan keşske ah  gormeseydim .ALLAH belanizi versin israil gavurlar iblisler seytanin insana burunmus halleri döl israflari.almayalim onlara ait hicbi urunü .dua edelim filistine Rabbim kurtarsin o zalimlerden.israil soysuz  virus mikrop  israil seytan israil kendi kaninizda bogulun beter olun geberin İNŞALLAH !!!!
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Amin amin inşallah 
0 oy
tarafından
Bu dava Kudüs Filistin davası degil kıble davasıdır. Kıblemiz için orda yaşanan vahşet için susmamamız gerek Allahu teala onları kahretsin inşallah 
0 oy
(12,483 puan) tarafından
Allah belalarını versin tez zamanda o masumların ahı yerde kalmasın inşallah 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bütün ülkeler İsrail'den ticareti kesmediği sürece o ülkeye hiç bir şey olmaz ve yine masumlara kıymaya devam eder Allah yardımcıları olsun ben hiç bir görüntüyü izlemedim bakmadım 
0 oy
(468 puan) tarafından
Allah'ım. Bu mübarek Ramazan'ın son gecesinde bu ümmetin beddulaeini kabul etsin ve o İsrail'i yerle bir etsin onlardan eser kalmasın ilk kiblemiz kudusumuz mescidi aksamiz özgürlüğüne kavuşsun inseallah

#kahrolsunisrail 

#kuduse uzanan eller kırılsın 

#musluman uyuma kardeşine sahip çık 
0 oy
tarafından
İnşallah en yakın zamanda rabbim hepsini helak eder 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardmcilari olsun inşallah.insallh cnm o İsrail virüs geldi akilanmadilar inssnlar allh cezalarını verir insallh 
0 oy
(749 puan) tarafından
İnsanlıgın yuz karaaı vicdanaızlar peygamver efendiniz döneminde bile 3 aylar haram aylar kılındı ve hicbir kafir hicbir müslümanın kanını akıtmadı ,yağmalamadı lanet olsun sana israil lanet olsun lanett allahın laneti ızerinize gazabı üzerinize olsun düstügünüz yer sıratın altı olsun oluk oluk akan fokur fokur kaynayan cahennem atesi olsun
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bu dediklerine ek olarak diyecek çok şeyim varda. İçimize bi nebze olsun su serpecek haberler okudum allahıma hamdolsun. El kassam tugayları israil tel avivde füze isabet ettirmişler yangın var yaralı ve ölüler var siyonistlerden. Türk hackerler 30 dakikalığına israil savunma sistemini çökertmişler israil haritası 30 dakikalığına kırmızı alarma boyandı allaha hamdolsun daha beter olsunlar
0 oy
tarafından
2.5 yıl olmus değişen birsey yokyillardr zulüm görüyorlar

İlgili sorular

+3 oy
22 cevap 632 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 629 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 419 göst.