0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar oglum 16 aylik olacak ve alt 2 azi ve 2yan kesiciler.ust 2 azilar yani toplam 6 dis birden cikariyo basina gelen var mi ya niye boyle hepsi bir cikiyo

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir sıkıntısı yoksa normal canım ne güzel birden çıkarıyor masallah
tarafından
Cok zorlaniyo yemek yiyemiyo canm azilar agriyo basinca heralde.ne  yapacagimi sasirdim.zayiflayacak hasta olacak diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim kizim da 11 aylik ayni durum onda da var... 4 ön azi , 2 köpek dişi ayni anda çıkıyor. Yazık zorlaniyor yavrum bu saat oldu uyuyamadi daha
tarafından
Bak ayni bizimkide 10 aylikken ust 4 alt 2 ayni haftada cikardi 1 ay gece gunduz karisti ama simdi uykusunda sorun yok yemek yiyemiyo yavrum azilardan dolayi
(1,106 puan) tarafından
Benimki de yemek yiyor masallah ama uyku yok... hala ayakta sallıyorum bu saat oldu uyumadı
tarafından
Iste onler cikarken harika yiyirdu canm ama arkalara basmakta zorlaniyo
0 oy
(2,039 puan) tarafından
6 değilde benim.kızım dörder dörder çıkarıyordu zor oluyor kuzum ama bir seferde kurtulmuş oluyor 
tarafından
Onleri 4 cikardi canm da bu azilar ve iki alt yan cikiyo yemek yemek zulum oldu bize 1haftadir ya
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim oğlumda sızın oğlunuz gibi  6 tane birden çıkardı. Ama tabi ben pert oldum sürekli mızmız meme meme diye ağlıyor:( birşey yemek istemiyor çok zor.. 
(2,211 puan) tarafından
Hala sürüyor desem :) ama diğer günlere gore bugün biraz daha iyi.. sebze çorbası yapın içine biraz kıyma koyun ekmek doğrayın oyalayarak içirin.. eline de soğuk salatalık verin arada ısırıp rahatlıyor..
tarafından
Canm zaten hergun cesit cesit corbalar yaparim et kemik tavuk suyuyla.salatalik desen serrt seyleri asla istemiyo dogdugundan beri dislik almadi sevmiyor.Normal zamanda 1 salataligi 5 dk yerdi ama 1 haftadir eline almiyo ya hastalanacak diye aklim gidiyor
(2,211 puan) tarafından
Bizde de durum öyle.. ben geçen hafta doktora goturdum.. sebze ağırlıklı çorba ver kıyma koy içine dedi biraz mırıldanır ama yer dedi öyle de oldu.. sabah 9 da kahvaltı masasına oturur 11 re kadar, ayran veriyorum desteklesin diye.. ona kalsa hiç birşey yemeden yaşar. Kendi de bende bitik durumdayız.. uyuyor yarim saat sonra ağzını kaşıyarak ve ağlayarak uyanıyor. Sabaha kadar böyle.. bitse de kurtulsak  :))
tarafından
Insallah tez zamanda rahatlarlar da bizde mutlu oluruz
(2,211 puan) tarafından
Inşallah.
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim.kizimda 4 azı ve 4 köpek dişini peş peşe çıkardı 
tarafından
Offf demekki baya varmis canm cok zzor ya
(3,729 puan) tarafından
Malesef dişler tamalanana kadar zorlanıyor bebisler haliyle anneyide zorluyorlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sndsfrkn2 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 28 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu