+3 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Benim gibi biraz iyi haber okumaya ihtiyacı olan haberi olmayanlar için paylaşmak istedim. Allahıma şükürler olsun daha beter olsun siyonist kafirler.

image

image

image

15 Cevaplar

+1 oy
(1,929 puan) tarafından
Yerle yeksan olsunlar inşallah psilikler 
-Reklam-
+1 oy
(3,772 puan) tarafından
Ya Kahhar ismiyle kahreylesin rabbim oyunlarini başlarına  dolasın inşAllahhhh . Allah muslumanlara birlik dirlik diriliş  nasip etsin.
+1 oy
tarafından
Akşamdan beri ağlamaktan içim dışıma çıktı o küçücük çocuklarin bebeklerin kadınların kanı yerde kalmasın ya Rabbim onlara da bu hayatta  da cehennemi yaşatsın zaten ahirette cayır cayır yanacaklar kahrolsunlar 
0 oy
(802 puan) tarafından
Tek umudum inşallah Azerbaycan nasıl savasarak kendi topraklarını geri aldı umarimda kuduste bu lanet İsrail'i bu topraklardan siler tekrara Kudüs müslümanlara kalie iskalden kurtulur 
(14 puan) tarafından
təşəkkür edirəm evet Azerbaycanliyam tüm asker ve şehitlerimizle kurur duyuyorum abim de asker Allah tüm turkleri korusun
0 oy
tarafından
Zalimler için yaşasın cehennem 
0 oy
tarafından
ALLAH'IN LANETİ ÜZERLERİNE OLSUN 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ohh daha beter Bin Beter olasın lanet pislikler
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bu onların ateşini körüklemesin. Rabbim Kahhar ismi ile kahreylesin İsrail'i
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu dünyada cehennemi yaşatsın Rabb'im
0 oy
tarafından
Helak olsunlar talan olsunlar inşallah kardeşlerimi öldürüp canlarını acitiyorlar ya bin beterini yaşasınlar cehennemden çıkmasnlar dunyadayken cehennemi yaşasınlar inşallah ✋️✊
tarafından
Israil kendi kendini vurdu ülkede dur diyen olmaması için bak bizi vurdulwlar onları vuralım hesabı sonrada gabzedeki kuleyi vurdular karşılık vermiş oldular isteseler kule yerine israil kudüsü vurur anaç kan.dokmek gösteriş yapmak
0 oy
tarafından
Oh oh cok güzel israil yok olsun ınsallh 
0 oy
tarafından
Devlet katliam yaparken İsrail halkı nasıl rahat uyuyor acaba? 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Yok olsunlar inşallah beterrr olsunlarr
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Azerbaycan neden İsrail'in yanında neden bizim yanımızda değil neden nankör bu insanlar Rabbim büyük Rabbim bu zulmü cezasız bırakmaz.....
0 oy
(738 puan) tarafından
Umarım doğru haberdir bunlar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 335 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,429 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 556 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,082 göst.