0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (2,469 puan) tarafından

Eşimle asla anlasamayiz ama ne onunla ne de onsuz nisanliyken bile defalarca Nisan atma esigone geldik ama gelin görün ki çok kuvvetli cekiim mi diyim zitligin çekimi ne derseniz deyin kopamiyoruz .ailem arkamda maddi manevi hani bu tarz kaygılardan dolayı da durmuyorum ondan ayrılsam bı gün duramiyorm oda.diyo sen de hemde.otobuse binmeden geri döneriz kendine macera.arama değişik bı çiftiz 

Neyse konu bu değil esim gidiyo görevlendirmeye bilen bilir zaten uyuyamadım dilimde şarkımız bi yanda sigaram o gidince.egde beni kim eglicek teselli edenim kendine gel diyenim de olmayacak bu sefer gurbette 

sarkmiz milyonuncu kez dinledim bu saate kadar 

image

12 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
Sağ salim kazasız belasız döner umarım yanınıza 
(2,469 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

İnanır mısın aynı şey bendede var ailem maddi manevi arkamda ama ben onsuz nefes alamıyorum sanki bana iyi geliyor ne kadar kavga etsekte ne kadar sorunumuz olsada ne kadar hayattan zevk alamasamda bazen onsuz kafayı yiyiyorum bir ay ailemin evine döndüm boşanmak istedim ama o bi ay içinde ben kafayı yedim aklı başına geldi döndü o zmn ama şimdi yine aynı huyunda bende şiddet aldatma içki kumar olmadığı müddetçe diğer huylarına susuyorum artık :)

Bu arada şarkı çok hoşuma gitti . Rabbim tez zamanda kavuştursun sizi..

(2,469 puan) tarafından
Duygularımın tercümanı olmuşsun cnm.bende bir ay kadar terk ettim bu arada
Amin canım Allah razı olsun Rabbim yuvamiza sağlık huzur bereket versin
(2,469 puan) tarafından
Bu arada.sarkida bizim gibiler için yazılmış gibi değil mi
Kavga edince nisanliyken telde dinletirdi söylerdi
tarafından
Amin insaAllah huzurumuz eksik olmasın rabbim mutluluk versin ailelerimize
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım tez vakitte inşallah 
(2,469 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz bizi anlatmissin sen aslaaaa anlasamayiz ne zevklerimiz benzer ne anlayisimizz gorusumuz hic bir ortak noktamiz yok cocuklar haric ama drdigij gibi birakamiylruz da esim de zittiz ya cekiyoruz sadece ortafa sevgimiz var o bizi 12 yildir ayakta tutuyo
(2,469 puan) tarafından
Sevgi olduktan sonra zıtlık kavgalar bile ilsikiyi yuksletiyo
Annem şey derdi o zaman kuzey yıldızı diye dizi vardı aynı onlsra benziyosinuz didisip duruyonuz ama ayrida duramiyosunuz
(4,152 puan) tarafından
Aynn canim. Ama biz cok sk tartisirdik yeni yeni duzeliyoruz
0 oy
tarafından
Görmeyince göresin görünce öldüresin kervanına hosgeldin cnm
(2,469 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(31 puan) tarafından
Aynı biz 7 yıl sevgili olduk 3 yıldırda evliyiz asla anlaşamayız çok zıtız hep kavga ederiz işe giderken git akşama gelme eşyalarını yollarım diyorum yada mahkemeye boşanmaya gidiyoruz bitti evlilik falan ama çok seviyoruz birbirimizi tuhaf ayrılamıyoruz 1 gün ayrı kalsak çok özlüyoruz birbirimizi sende üzmemeye çalış seni anlayabiliyorum çok zor bende çok üzülürdüm eşimin kokusu olmadan uyuyamıyorum doğumda bile eşim refakatçi kaldı yanımda rabbim tez vakitte kavuştursun 
(2,469 puan) tarafından
Amin Rabbim başımızdan eksik etmesin beranet yaşlanmayı nasip etsin acısını gostermesin ins cnm
0 oy
tarafından
Rabbim kavuşmayı nasip etsin canim baştan çok zor geliyor insana sanki koca dünyada hiç bir yere sigamiyorsun nereye gitsen fazlaliksin eksikmissin gibi benim ilk 2 haftam ağlamakla geçti nerdeyse ama sonra alıştım şuan gayet kabul etmiş durumdayım ve benim işim daha zordu çünkü bir kere kalbimi kirmamis uzmemis bir adamın gidişini izledim balkondan.. belki bir kere kalbimi kirsaydi oh gidiyor diyebilirdim ama onu bile diyemedim öyle caresizdim. Şuan 4 ay olacak zaman geçiyor içini ferah tut Rabbim zamsniz ayrılıklar vermesin ayaklarına taş degdirmesin 
tarafından
Ah canım seni çok iyi anlıyorum biz de 3 ayli evliyken 17 ay ayrı durduk onsuz kendimi hep tuhaf hissederdim nereye gitsem ne yapsam. Ama günler de geçer sen canını sıkma güçlü ol ki oda güç alsn senden
(2,469 puan) tarafından
Haklsin cnm benim Allah a emanet olsunlar Rabbim tirnaklarina taş degidrmesin beraber yaşlanmayı nasip etsin
tarafından
Amin canım amin Allah hepsini korusun inşallah
(2,469 puan) tarafından
Amin canım Rabbim türk Mehmetcigine zarar vermek isteynleri kendi tuzaklarına düşürsun kahretsin .Rabbim tüm Mehmetciigi korusun içinde de bizimkileri
tarafından
Amin kuzum amin inşallah
0 oy
(237 puan) tarafından
Rabbim sabır versin şarkı çok güzel indirdim kendim ve abone oldum youtu.be senin mi 
(2,469 puan) tarafından
Yok kız benim sesim ancak kargaya düet yapacak seviyede
(237 puan) tarafından
Estağfurullah youtu.be kanalı senin sandım
(2,469 puan) tarafından
Yok kız şarkı bizim sarkimiz sadece
0 oy
(897 puan) tarafından
O degilde sigaralara acıdım yarım yarım içmiş.. Sonuçta sigarayada zam geldi 
(2,469 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa içtim biraz zorlandım teselliyi sigara dumanında aradım yoksa çatlayacak gibi oldum
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım 
(2,469 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(47 puan) tarafından
Anlaşamama konunuz ne bilmiyorum ama zaten sevgi diye bişey yok alışkanlıktan başka bişey değil herkesin yaşadığı bana göre
(2,469 puan) tarafından
Herşey ama arada sevgi olmasa kimse bı sn kimseyi tutamaz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Haha aynı ben asla onsuz yapamam ama bazen de bi kaşık suda boğazım gelir.ben neysem o tam tersidir
(2,469 puan) tarafından
Rabbim başımızdan eksik etmesin salon da kavga edip mutfakta barisiriz bişi olmaz
(9,247 puan) tarafından
Yok yav ben aylarca küserim
(2,469 puan) tarafından
Bacım ben genel olarak biraz bende eşime karşı değil herkese karşı saflik var eser gürlerjm asarım keserim bitti derim karşıma gelip bi kez gulumseyince de karşımdaki hemen yumusarim unuturum
(9,247 puan) tarafından
Yok anam ben kindarım asla barışmam ve 15 sene g3csede yapıştırın lafı
(2,469 puan) tarafından
Ben rahmetli babama çekmişim hep affediciydi baba bu adam geçen sana böyle yapmısti boşver kızım belki başka şeye kzgindi yada bej yanlış anladım derdi adam konuşsa hemen konuşurdu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 466 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,954 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 613 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 457 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

378,317 soru

11,323,314 cevap