0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (489 puan) tarafından
tarafından kapalı

Adetim bitmisti 2 saat önce dus aldim sahurumu yaptim su içtim wc ye girdim pembe ifacik birsey gelmis sonra 9 dk vardi ezana hemen girdim guslettim.  Wc ye girdim tekrar peçete de hafif pembelik vardi eminim adetim bitmişti birde stres yapınca bi kasildim karnıma kramp girdi öylece kalakaldim.  Resimde de bakin ne diyor okudum ben napicam simdi bana akıl verin .  pembe olsa bile bozar diyor 

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Adetin bitmemiş oruç tutamazsın. Temiz rengine dönünce adet biter. 10 günü geçti mi bi de
(489 puan) tarafından
Canim bugun 6. Günü idi
(489 puan) tarafından
Yani şimdi ben orucumu bozacak miyim kabul olmaz mi tutsam da
(5,491 puan) tarafından
Ezan okunduktan sonra leke devam ediyo mu
(489 puan) tarafından
Ezan okunurken wc deydim hafif pembe gordum peçete de gene . Simdi birsey yok
(5,491 puan) tarafından
Keşke erken cevap atsaydın tatlım yeni gördüm
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
10 gun oldumu basladigindan beri
(489 puan) tarafından
Yok canim gecen hafta çarşamba veya perşembe olmuştum.  Yam hatirlayamadim yazmadım da  :(
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben dün saat 2 buçukğa kadar tuttum sonra pembe bi leke geldi hemen orucumu bozdum çünkü bozuluyo oruç
(489 puan) tarafından
Ya o kadar üzüldüm ki ben emziriyorum diye zaten hiç tutmadım bugün de arefe tutayım birsey olmaz dedim sut gitmez bi günden dedim niyet ettim . Demekki nasip olmayınca olmuyor birde 2ci ye girdim tekrar duşa hemen . Manevi olarak cok uzuldum suan
0 oy
(775 puan) tarafından
En az 3 en fazla 10 gün geçtikten sonra oruç tutabilirsin 3 gün geçmiş ama hala devam ediyo 6. Gunundesin o zaman 10 beklemek zorundasın yani oruç tutamazsın canım 
(489 puan) tarafından
Ezanda wc deydim tam o an da gordum pecetede pembelik ama oylr fazla aşırı degil ama bariz pembeyi gordum gene de mi olmuyor :((
(775 puan) tarafından
Tam kesilmesi lazım canım mesela 10 günü tamamlasaydin özür oluyordun o zaman tutanilirdin
(489 puan) tarafından
Tamam gunah olmaz demi korkuyorum oruc bozmuş gibi falan olmaz demi ben cok takıntılıyım da takarim bütün gün kafama . Pembelik vardi eminim ve ezan okunuyordu o an . 10 gun de olmadi 5 veya 6 günüm.  Tam emin olamadım ya çarşamba ya perşembe adet olmuştum
(775 puan) tarafından
Neden günah olsunkuzum geliyorsa zaten bozuldu orucun büyük ilmihal kitaplarında yazar benim söylediğim sey

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 369 göst.
21 Ekim 2021 Moda kategorisinde Semraa_0747 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde kevsereymen (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
29 cevap 627 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,932 puan) tarafından soruldu