0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından
Kızlar aşırı olan hamilelik depresyonu  için psikoloğa gitmem gerektiğini fark ettim özel  hastane  yada devlet hastanesinde psikolog oluyor mu yoksa ayrı özel klinik mı oluyor birde seans ücretleri çok mu pahalı oluyor. 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,151 puan) tarafından
Devlet hast olur ama pek ilgilenmedi bana denk gelmedi antideprasn yazmisti ama bekarken gittim ozelde seansina gore parasini hesaplar 3 senas mi 4 seans mi dhaa fazla mi gelecksn ona gore fiyat soyler
(3,078 puan) tarafından
Bu konulara karşı hiçbir bilgim yok  canım devlette hangi bölüme giriyor .biran önce destek almam lazım gerçekten zor durumdayım
(1,151 puan) tarafından
Gebeliğini soyle ama karnn yoksa pskilog bolumu dersn kayitta
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Devlet de ücret almıyorlar SSK dan faydalanıyorsan 
(3,078 puan) tarafından
Çok sağol canım hiç iyi değilim gerçekten  etrafımdakilere fazlası e zarar verip kirdigimi düşünüyorum daha önce böyle olmamıştım hiç zor bir dönemdeyim  :((
tarafından
Gecicek canm kendini kastikca daha kotu olursun inan anliyorum bende sinirime hakim olamaz oldum herseyi çarpıp kiriyorum ama gecicek diyorum hep
(215 puan) tarafından
Aynı ben ya :((
0 oy
(215 puan) tarafından

Ruh sağlığı hastalıkları bölümü canım ben de panik atak var ama gitmek istemiyorum çünkü antidepresan yazıp yollayacak biliyorum oda bebeğe zararlı diye düşünüyorum ama seninki psikolog ile geçerse çok iyi olur ilaçsız seans ile Allah yar ve yardımcın olsun canım geçmiş olsun :)

0 oy
(1,146 puan) tarafından
Benimde  öyleydi hemde çok kötü geçti lohusalim canım kendimi hep doğumdan  3ncu  gün  sezeryanli halimle dışarı attım  çok ağır geçti şükür Rabbim  e atlattim zor olsada inanki önceden psikoloj gittim özele hiç bir ise yaramadı anladım ki en yakın arkadaşıma bile anlatsam aynı şeyleri söylerdi bir faydası görmedim sana tavsiyem sevdiğin mutlu olduğun şeyleri yap öyle atlattim  ben herkesi de kovdum beni üzen kim varsa  çıkardım hayatımdan kafam rahat suan 
(2,351 puan) tarafından
Yalnis psikologa gtmissin iyi birine gitsen faydasini gorurdun bn cok memnundum doktorumdan bnde 1 yil gttim bayagi iyi geldi bana :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Nerede yaşadığını bilmiyorum ama Üsküdar Devlet Hastanesi'nde psikolog var psikiyatri yönlendiriyor
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum
(2,351 puan) tarafından
Gozune nereye gidiyorsun gozde kuledibi goz hastanesi  cok iyi bi hastane doktor ilgisini cok bilmiorm yalan olmasin ama cokbasarili bi hastane
(5,938 puan) tarafından
Benim gözümde öyle sorun yok astigmat var 6 ayda bir kontrole gidiyorum  Üsküdar Devlet Hastanesi'ne
(2,351 puan) tarafından
Hii anldm gecms olsn
(5,938 puan) tarafından
Sağol canım❤❤❤
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Devlettede var ucretsz ama bn ilgilendiklerini gormedm 2 soru soruyo verio ilaci gonderio hic memun kalmadim ben ozele gittim 1 sene boyunca   bayagi etkisi oldu bnde ben tabi o zamn bekardm baska bunalimlardaydm onun icn gtmistm :))  yarm saat boyunca konuusuyo ole ilac yazio vs her ay degsiklikleri gozlemlio not alio vs. 180 tl veriordum seans basi 15 gun icersnde tekrar gidersen ucretsz birde numarasini vermisti oglen 1 den aksam 7 ye kadr arayabilrsn demisti herngi bi skntida ariordm

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Devlette psikiyatrist oluyor ve ilaç la tedavi ediyo sizin özel bi psikoloğa gitmeniz gerek hamilesiniz  ilaç icemezsiniz  ki biraz da sizde bitiyor bu kendi kendinize iyilesebilirsiniz ne kadar hormonlardan olsada kendi kendinizi durdurabilirsiniz...yaşadıklarınızı bilmiyorum benim ki sadece öneri çok ileri derece baş edemiyosaniz tabi doktora başvurun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 648 göst.
6 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 908 göst.
0 oy
30 cevap 863 göst.

378,041 soru

11,314,868 cevap

34,755 kullanıcı

...