0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Arkadaşlar

Kısa özet geçeyim

hamileyim, 31 haftalık, eşimle 5 yıldır beraberim. 

Eve mektup gelmişti bundan bir kaç hafta önce, kirada geçikme oldu diye. Eşim bankada sorun olmuş fln diyip geçiştirdi bende üzerinde durmadım.

Az önce ev sahibi beni aradı, kira ödenmedi diye bende bankadan kaynaklı olduğunu anlatmak isterken, sözümü kesip "eşiniz bana bu ay geç ödeme yapacağını belirti, cuma günü ödedim dedi fakat ödememiş" diyince şok oldum.

Eşime yazdım, yine bankada sorun oldu ama cuma günü ödeme yaptım  dedi. 

Uzatmicam, herneyse sonunda bana kumar oynadığını, ev kirasını ödemediğini, cumada ödemedini, yarın ödeyeceğini belirtti. 

Ben maf oldum, çok ağladım önceden kumar problemi vardı 50'000 euro kadar borcu vardı, 4 senedir oynamamıştı. Hamile kaldım borcumuz yoktu hersey yolundaydi.. bu nerden çıktı? Bebek gelecekken niye böyle yapıyor? Yalanda söyledi bana! Sorumsuz, kirayıda ödememiş! Ya daha kötü şeyler olursa diye.. çok kötü oluyorum.. 

7 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah ıslah etsin. Diyecek bişey bulamıyorum. Yazık böyle sorumsuz kişiler yüzüne hep kadınlar uzuluyor.Allah sana ve bebeğine sağlık versin cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasil bebeginin rizkini kumarda harcar ya ne guzsl birakmis o zaman neden tekarr baslamis ki rabbim tez zamanda kurtarsin
(21 puan) tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
tarafından
Allaha sığın bol dua et laftan anlarsada konuş bnce rızkını kumar da yemek her insanı kahreder üzer 
(21 puan) tarafından
Amin tşk ederim
0 oy
tarafından
Eşin akillanmamis bacım ya kumar bu mübarek günler de oynanır mı ya ne kdr günah hiç oynananmamasi lazm da 
(507 puan) tarafından
Canim esin geldimi senin yusufun annesi epeydir gorunmuyon
(21 puan) tarafından
Akıllanmamış demekki :(
tarafından
Evet eşim geldi de bnm bu ara paketim yoktu ondan giremdim
(507 puan) tarafından
Evet cnm  Iyi gozun aydın  ondan seni aramızda goremiyodk demeli
tarafından
Smdi burdayım artık paketim oldu ,:))
0 oy
tarafından
Allah esinze nefret getirtsn o masalara bdaha oturamasın yawrunun rızkını ordaki mikroplara nasip etmesin insallah dua et canim bu mübarek günlerde⚘
(21 puan) tarafından
Aminnnnn canım amin inşallah sağol
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Allah eşini ıslah etsin Rabbim sanada sabir versin
0 oy
tarafından
Ablamın eşi de böyle vazgeçmiyor adam çok zor Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 896 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur esma (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 605 göst.
28 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,629 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 370 göst.

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...