0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar eminim hepimiz çocuklarımıza bakarken gün içinde çok yoruluyoruz ev işleri vs. Sizin eşleriniz anlayışlımı ? Yardımcı oluyorlar mı size işten gelip kanepeye uzanıp yattığı yerden. Emir mi veriyor

Yoksa yardımcı oluyorlar mı o kadar bunaldım kiii☹️

33 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İşten gelir yemegini yer sonra koltuğa geçer yatana kadar telefonla oynar bide uykusu gelince gece cocuk uyutmuyor diye gider oteki odada yatar ustune bide benim geç kalkmama laf eder 
(6 puan) tarafından
Aynısı vallahi
(72 puan) tarafından
Vallahi canim bende çok bunaldım hic bir işe yardım etmez cocuga da bakmaz ustune bide yaptigim işe laf eder
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından

Tom& Jerry diyim gerisini sen anla:D

(6 puan) tarafından
İşin rast gelsin yüzümü güldürdü n valla
(2,136 puan) tarafından
Sağol canım atışırız falan ama sağolsun evde çok yardımı dokunur.
0 oy
(850 puan) tarafından
Hayat müşterek, elinden geleni yapar tabii ki. 
(6 puan) tarafından
Ne güzell
0 oy
tarafından
Çok yardımcı oluyor o evdeyken ayağa kalkmiyorum neredeyse ama bu ara hiç iyi anlaşamıyoruz boğacağım neredeyse 
(13,202 puan) tarafından
Noldu kız
tarafından
Of herzamanki şeyler ablam ya kıskançlık takıntı alttan alamıyorum artık patlıyor um sürekli :(
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Tabiki emir vermiyor yardıma ihtiyacım olunca söylüyorum çok şükür kendi kendimize geçinmeye çalışıyoruz ;D 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Yardımcı olur tabı olmak zorunda da 3 tane bebeyle ecel terleri döküyorum oda ya küçüğe bakar uyuyunca da bana yardım eder Allah razı olsun o konuda ses etmez bazen dıyo sana üzülüyorum çok yoruluyosun faln bende dıyorum yeterki hakkımı teslim et nankörlük yapma bu yeter bana 
0 oy
(24 puan) tarafından
Benimki ikisinin ortası canım valla ne diyim 

Hem oturduğu yerden emir de verir hem kaynana gibi bak bunları buraya koymuşsun birakmmissin çiçeklere su vermeyi unutmuşsun niye unuttun gibi şeyler der 

Arada mutfağa gelir yemeklere yardım eder ne bileyim valla biraz anlaşıyoruz biraz anlaşmıyoruz gibi :)
tarafından
Aynı bizi anlatmışsın:))
0 oy
(10,302 puan) tarafından

Eşinle konuş bunaldım de ama sakin sakin canım.

Eşim en iyi arkadaşım en büyük destekçim sevgilim... Her şey yolunda çok şükür. Ama konuş yoksa daha çok bunalırsın
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allahıma bin şükür doğru olduğu için söylüyorum her açıdan yardımcıdır. Çocuktan önce ve sonra da 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnm esim pandemide evden calisyo bilgisayar basinda yani..bnm de online derslerim var bn ders anlatrken o da cocuga bakyo..normalde de bn is yaparken vs.baya vakit geciriyolar...emir vermez ole huylari yoktr..
0 oy
(901 puan) tarafından
Klasik Türk erkegi benim ki işte kadın yapar adam yer 
0 oy
tarafından

Bana Emir kipiyle konuşduğu zaman yapmıyorum dediğini yapabilirmisin diyerek söyle diyorum ondan sonra yapıyorum birde hep tek tabancayım ben kendim erkek gibiyim çoğu zaman her işimi kendim götürürüm ancak markete falan gideceğim zaman baktırıyorum mecburen bakacak kulakları sallaya sallaya hemde 

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hiç yardımcı olmaz aynı eşten bendende var
0 oy
tarafından
Ay maşallahı vardır ben uyuyayım diye alır gider çocuğu oyalar, ben yemek yaparken bakar hakkını ödeyemem benden iyi bakar maşşallah
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Esim 5 günlük yoldan gelir ama birkere bile of demez benimle çocuklarımla ilgilenir elhamdülillah çok şükür rabbime yorgunluktan olur ama dediği kelime ailemden önemli değil sizinle geçirdiğim vakit herseye değer diyor hep bende ona en güzel hizmeti yaparım 
0 oy
(339 puan) tarafından
Allaha binlerce kez şükürler olsun ki hem hamileligim de hemde şu an yani sonrası çok destekçi eşim vardiyalı çalışıyor sabah gidip akşam geldiğinde bazen yemek yapamiyorum ya kendisi yapıyor yada dışardan söylüyor temizlik konusu esim de haftada bi tatili var evi dip bucak temizler hatta kaynanam der bu gelin napiyo da sen yapiyon der esim de anne bana üzülüyorsan gel yardım et der  :)) hele bebek konusunda çok anlayışlı biliyor bebegin yorduğunu örnek dün gece 3 te kaldırdım o baktı ben uydum yanıma koyup emzittirmis sonra uyutmuş o yüzden ben hep diyorum rabbim herkese böyle es nasip etsin ben eşimden çok memnunum rabbim de bizden memnun olur inş 
(6 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canım hep isteyip sahip olmadığım hayatı yaşıyorsun  bi tık anlayışlı olsa ona da eyvallah
(4,131 puan) tarafından
Aynı bnm esımde oyle, Allah razı olsun onlardan
(339 puan) tarafından
Inş senin esin de düzelir canım saygı sevgi olduğu sürece bi evde yardımlaşma ve anlayış ta olur kimse kimseyi kırmazsa herşey yoluna girer mesela eşim de bana kötü davransa anlayışsız olsa benimde tepkim aynı olur o yüzden saygı onemli
(339 puan) tarafından
Aynen canım düşünüyorum bazen ya ben bu adama eziyet mı ediyorum aceba die oda dio senin eziyetin olsa nolur  rabbim herkese mutlu bi evlilik güzel bi es nasip etsin ahlaksız adamın işi zor
0 oy
tarafından
Çok yardımcı oluyor her konuda tek destekcim canım eşim ben razıyım Allah ta razı olsun inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
(3,836 puan) tarafından
valal hic belli olmuyor. ne kadar uyumluysak bi o kadar da uyumsuzuz aslında. ortamiz yok bi gun yardım etse bi daha elini sürmez durduk yere gerginlik çıkarır 
0 oy
(4,131 puan) tarafından
Allah razı olsun esımden elım ayagım su ramazan boyu iftarı ben hazırladım kendısı bulasıgı yıkadı. Bebegımıze sırasıyla bakar evın ısını görururz. Çok yardımcı oluyor bana yoruluyorum dıye kıyamıyor. Durumumuz biraz daha iyi olursa hızmtli bile tutmak  istiyor, yada her hafta temizlikcı cagırmak gıbı. Düşünür benı canım esim 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben kılıbık bir erkeğim diledigin her seyi yaoarm diyor :D hic bsyde sorun çıkarmaz.  Sadece bu ara hamileym disari da cikamiyorm diye hareketsz kalmami istemiyo bulasiklari full bana kitliyor :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu