0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar oncelikle hayirli bayramlar bugun nasil gecti bayraminiz neler yaptiniz ben koca gun balkonda oturdum ha kalkip bide mutfak dolaplarini sildim ve kocamin ailesini hic arayip bayramlasmadim bile o buzdolabi insanlarinda zaten arama huylari.yoktur oyle cok soguk insanlar bugun esimle konusuyolardi yani bi selam bile soylemediler onlar bana soguk davraniyosa benim ne yapmam gerekki istersem hergun arayip hatir hal sorayim dimi onlardan bi yakinlik goremedim ben bana karsi hep bi tavirlilar ben konusmadim diye esimde ailemi hic aramadi yani aileside kocamda acayip odun insanlar 

6 Cevaplar

0 oy
(12,919 puan) tarafından
Görücü usulü mu evlendin ? 
(12,919 puan) tarafından
Hım odun demişsin ya ondan sordum :)
(2,352 puan) tarafından
Kiz valla bakiyom bazi gelinlerin ustune gorumcesi kaynanasi nasil titriyo benimkiler yok
(12,919 puan) tarafından
Valla kuzum benimkiler de seviyor ama titriyor mu yok normal sevgi saygı var ama bı adım atsan iyi olmaz mı
(2,352 puan) tarafından
Canim ben o adimlari cok attim diger eltim hic aramaz onlari lafini en once soyler ama onun ustune cok duserler
(12,919 puan) tarafından
Onu seviyorlar demmekki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayram günü küslük olmaz ne olursa olsun onlar büyük böyle inat edersen biryere varaamazsin
(2,352 puan) tarafından
Canim bak simdi diger eltim gorumceme gittigi zaman yedigi tabagi yerinden kaldirmaz koca gun elinde telefon oynar lafa gelince en once soyler ama ondan iyisi yok canim gelinim falan filan ben oraya gittigim zaman hadi diyorum yorulmasin yardimci olayim bazi konularda ama ben nedense dis kapinin dis mandali gibi istenmeyen kisiyim yani.kalkipta o kadar seye ragmen nasil yakinlik gostereyim ki 1 hafta sonra dogumum var bi gun arayipta demedilerki bebegin eksik biseyi varmi yada saglik durumu nasil
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Onlar istiyor hep gelin arasın hep gelin yapsın ee gelinde can niye kimse arayıp sormuyor bi kerede onlar arayip sorsun 
(2,352 puan) tarafından
Aynen cok hklisin valla
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Eşimin ailesine gittik yakınlar hep bayramlaştık felan kendi annemgile gidemedik görüntülü konuştuk onlarlada genelde hep telefonla bayramlaştık ama süslendik kızımı felan giydirdim
(2,352 puan) tarafından
Yaa ne guzel prenseste ne tatli olmustur :)
(2,127 puan) tarafından
Sende sıkma kendini bu hayattan iyiysen iyi millet
(2,352 puan) tarafından
Artik sıkmıyorum takmiyorum bile bundan sonra adamina gore muamele babamin sol seyinden dusmediler
(2,127 puan) tarafından
Aynen aman bende öyle valla olan kendime oluyo ne yaparlarsa yapsinlar
0 oy
tarafından
Bize gelen olmadı bizde gitmedik 3senedir evligim eşimin evinde bayramı yaşamadık gelen yok
(2,352 puan) tarafından
Durum bizdede ayni
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Iki tane kaza haberi aldık arabalar pert bayram kötüydü 
(2,352 puan) tarafından
Hadi ya cok uzuldum gecmis olsun

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,113 göst.
+1 oy
1 cevap 79 göst.