+1 oy
1,116 göst.
Aile kategorisinde (932 puan) tarafından

Gobegim inmismi benim kizlar bi ara inmis gibiydi simdi sanki geri cikmis. Gobegimde kocaman bugun anneme gttim komuslari geldi hep dalga gectiler tmm cok sistim ama ben her hamilelikte karnim cok sisio ama cok uzuldum :( cokmu kotu gitmezmi bi gobek ya 

image

34 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sorana 10 tane var de gül geç
(932 puan) tarafından
Baya ya bitanesi ayi gibi olmussun dedi ya
(3,457 puan) tarafından
Sende buradan bakınca öküze benziyorsun deseydin hamile bir kadına denir mi ya takma kafana stres yapma bebişin etkilenir doğumdan sonra verirsin kilonu
(932 puan) tarafından
Ina cnm ya sezaryan olcam ya korkum o korse bakmam lazim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canım daha inmemiş
(932 puan) tarafından
Inmeyince bebek kanala girmemismi oluo
tarafından
Alakası yok canım. Benim karnım inmişti ama kanala yerleşmemiştı sancılarımda başlamıştı 4..5dakkaya bile düşmüştü sancım ama kanala yerleşmedi, yerleşemiyor dediler. Biraz kafamız büyüktü
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Masallah kiz kaldir nazar olur bak masallah

Komsularin cani cehenneme
(932 puan) tarafından
Nazar olurda gobegim kuculur bwlki : D
(2,613 puan) tarafından
Kiz ayni benimde gobegim boleydi yasli karilar doktor dogru bakmamistir ikizdir o diyip duruyolardi gulup gectim kuculmesin ya nite kuculsunki cok tatli duruyo
(932 puan) tarafından
Dofm sonrasi ins werebilirim cnm ya
0 oy
tarafından
Gül geç niye bu kadar kafana takıyorsun ki
tarafından
Beni başka ile karıştırmış olmalısın benim bebeğim yok maalesef 3 senedir uğraştım sonunda hamile kaldım ama 8 hafta 4 günlükken kalbi durdu ve kürtaj oldum 18 martta
(932 puan) tarafından
A tmm onunda kalpliydi busra cok ozur dilerim cnm ya nolur kusura bakma yarani desmis gibi bnm de bundan once karnimda oldu bebegim kurtaj oldum bndada 4 ay kanamam wardi ama atlattim bak sana iki canli dua ediyorum rabbim kucagibi bos birakmasin sana hayrli saglikli ewlatlar nasip etsin tez zamanda tekrar ozur dilerim cnm ya :(
tarafından
Yok  canım olur mu öyle şey ozurluk bir durum yok olabilir karışabilir hepimiz insaniz sonuçta hiç aklimdan çıkmıyor ki zaten yemek yerken durduk yere aklıma gelir hamile iken giydiğin kıyafetleri görünce aklıma gelir duaların için Allah razı olsun inşallah Rabbim duyar sesini de ben de bu ay tekrar hamileyim diye yazarım inşallah
(932 puan) tarafından
Ins cnm bnm bebegm buyunustude baya cok uzulmustum ama gine hamilw kaldim geve wc gittm bundada kan gordummu aha dedm buda gtti sabaha kadar agladim esime diyemedim ama rabbime sukur simdilik iyyiz ins sanada tekrar nasip olurda sag salim kawusursun
tarafından
Aminnn inşallah benim kanamam yoktu agrım yoktu hatta kalbi durmadan 3 4 gün önce gitmiştim kontrole ve herşey gayet iyi demişti doktor ben 1 ay ölü bebek taşıdım karnimda en son ki ölmeden hali ultrasonda gözüküyor kolları bacakları oluşmaya başlamış nasip değilmiş elbet Rabbim bu bebeğini sağ salim almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İçinde bebek var sişmemen normal canım
(932 puan) tarafından
Bukadar normal deilmis cok sismisim bnde uzuldm yani karnim inmismi cnm anlionmu bide
(5,721 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar çok boş konuşuyor herşey düzelir kuzum sağlık olsun şuan daha inmiş gelmedi bana ya
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Yapı meselesi canım bu doğumdan sonra salma kendini vücudunu çalıştır gider tabi 
(12,995 puan) tarafından
Dogurunca haber ver kız
(932 puan) tarafından
E herhalde cikolata yolla bana dogum seysi : D beyaz milka ahahahahahah
(12,995 puan) tarafından
O ne kız hiç görmedim beyaz Milka :) yollayayim ayıp ediyorsun adres ver ama erimeyecek birşey işte
(932 puan) tarafından
Cici babam bugun gelio asko yurt disindaydi ya o bana gtrmisss swn gondermissin gibi yicem : D
(12,995 puan) tarafından
Pislik insan sana göndereyim der :X
0 oy
(928 puan) tarafından
Kız nereye gitsin göbek bebek var içerde iç karnın dar demek ne takiyon milleti boşver yaa çok yakışmış ben sabırsızlanıyorum karnım böyle çıksın diye bidaha ne zaman yasican bu anlari bebeğin doğar yakında
(928 puan) tarafından
İnmiş canım ayrıca çok yakışmış valla sağlıkla kucağına al inşallah normal doğum olacaksa tak korseni sezeryansa da sonra yaparsın sen biseyler halledersin balım suyunu da bol iç vücut toparlıyor kendini
(932 puan) tarafından
Sezaryan olcam askim ya oyuzden korkum gobek gitmez yada sarkar die
(928 puan) tarafından
Yok güzelim kalmaz gider sporla bol suyla filan yaparsın sen ben sende o azmi görüyorum ❤️
(932 puan) tarafından
Oy allah razi olsun otekilerde gitti ama yasim gencti bunda yasim gtti artik gitmez die korkuom
(928 puan) tarafından
Yok yaa gideer yasa bakmaz o canım kendine baktın mı gider sen bebise odaklan ne göbüşü tak ne kimseyi :) ❤️
0 oy
(835 puan) tarafından
Kafana takma be gül geç nazar değecek atma kuzum karnını
(932 puan) tarafından
Inmismi die attim kuzum bide ben anlamiom dusmusmu karnim
(835 puan) tarafından
Düşmemiş daha
(932 puan) tarafından
Yani bebek kanala inmemis oylemi
0 oy
(1,845 puan) tarafından

Merak etme eskisi gibi olur doğumdan sonra dikkat et çok fazla yeme daha çok su tüket ödemin kilon gider 

Hayırlısıyla gelsin de gerisi hallolur merak etme ❤️
(932 puan) tarafından
Saol kuzum hmn bakiom
(1,845 puan) tarafından
Eğer sipariş vericeksen kendi bedeninden bir küçüğünü al bu arada unutma
(932 puan) tarafından
E ama sikmazmi kuzum sezaryanda olcam ya
(1,845 puan) tarafından
Dikiş yeri oraya gelmiyor doktoruna danış 15 gün sonra falan giymene müsade eder ama daha çok dikislerine bağlı ben giymiştim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Boşver takma kimseyi hamileliğin tadını cikar
(932 puan) tarafından
Oyle ama cok uzuldum yani yani bnm zaten 4 ay riskliydi hep yattm kanamam wardi insan oyle dermi yani
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kac haftalik canim, bende 32 haftadayim benimkine de büyük diyorlar afakat takmıyorum kafaya bosver herkesin her dediğini takarak işimiz yaş 
(932 puan) tarafından
36 haftalk kuzum 2 hafta snra sezaryan ina
(2,257 puan) tarafından
Ayyy heyecan dorukta haa, hayırlısı ile kucağına al inşallah, bosver dinleme kimseyi göbeğin gayet güzel ve sevimliiiiii❤️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bu insanların ağzına banyo terliği ile vurasim geliyor ne var ya Allah aşkına şu an en güzel şeyi yaşıyorsun bırak milleti sen 
(932 puan) tarafından
Cnm derlerde bilfin baya insanalrin icinde yuzme aaaa ayni ayi gibi olmussun kiz sen dedi bana nasil zor tuttum kndimi war ya
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım herşeyi derler vicdansız komşular =)) bana da son günlerim artık karnım davul gibi yüzün şişmiş vs diyorlardı yani doğuracam bir zahmet olsun artık diyordum. Sezeryan ile doğum yaptım göbek olduğu gibi kaldı sanki hiç doğurmamışım gibiydi 15 gün içinde indi gitti Şimdi sadece kilo var 2 ay oldu o da emziriyorum diye çok dikkat edemiyorum ona rağmen illa birşey diyecekler ya "biraz göbeğin kalmış" diyorlar. Allah tan korkmaz bunlar ya kimseyi görmek dahi istemiyorsun bu süreçte. Sabırlı ol kimse ile de görüşme derim 
(932 puan) tarafından
Hadi ya sen basardin cnm nasil gitti karnin ne kullandin korse falan sardinmi emzirdin ya sutun etkilendimi diyet yaptinmi cnm cok aoru sordum ama a
(5,406 puan) tarafından
Sezeeyandan 3 gün sonra bez ile sardım. Ben çok hareketliydim buyuzden ter atıyordum bol su içiyorum sonra da termal bel korsesi kullandım. inan yememi hiç kısmadım aksine tatlı şeyler sütümü arttırıyor diye iyice yedim=)) şimdi kestim tatlıyı ve ekmeği. En çok enerji harcatan şey emzirmek bol bol emziriyorum bebek emmese bile sağıyorum. Tabi ki hala dümdüz değil göbeğim ama gidiyor
0 oy
(447 puan) tarafından
Yaa niye üzülüyorsun dengesizler yüzünden 
(932 puan) tarafından
Elimde deil baya sinir oldum ya ya weremezsem diye bde kiloyu
(447 puan) tarafından
Kaç kiloyla hamile kaldın bak 15 kilo aldım 80 le hamile kaldım 80 tekrar indim iki ayda kalmaz korkma zaten ilk zamanlar oyle yiyemiyorsun miden falan bulanıyor emzikli diye dayıyılst agzına halbuki hersey süt yapmaz ki
(932 puan) tarafından
20 kilo aldim kuzum ben ama weremem die korkuom
(447 puan) tarafından
Kilo alımı gebeliğin başladı kilo ilerde ilgini ben kilolu kaldom 13kilo aldım 49 kilo arkadaş 25kilo almış şimdi tıp gibi verirsin tek onemli olan ne biliyormısn iyi Bi korse yardımcı oluyo verip toparlanmqnq
0 oy
(13,676 puan) tarafından
Bende bebek sebebiyle göbek var ya sizinki niye böyle diyeydin.

Dengeszler
(932 puan) tarafından
Kiz yuzume bak ti bakti aaaa ayni ayiya benzemissin dedi ya :(
(13,676 puan) tarafından
Beni görse demekki altına siçar sjsjjs
Beşiği naptn
(932 puan) tarafından
Annem yarin siparis werck limiti yetmedi :D ahahahah ailecek fakürük :)
(13,676 puan) tarafından
Bn de 22 liralık bişey istcem netten kartımda yok jsjsjsjjs lanet olsn parasizliga
0 oy
(592 puan) tarafından
Gobüsleri tokusturalim mı :D kız bende 33 haftalıgım boyle ne takıyon milleti icimizde cocuk var cok normal anam gerilmemiz
(932 puan) tarafından
He tokusturak zaten bnden once heryere once gobegim gidio
0 oy
tarafından
Kız bi kere yüzünü at seni çok merak ediyorum 
(932 puan) tarafından
Atim kuzum
tarafından
AT KIZ VALLA COK MERAK EDİYORUM SENI :)
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çok tatlı duruyor yaaa sağlıcakla gelsin inşallah ❤️❤️
(932 puan) tarafından
Aminn aminn amnnn cnm saglicaklada bu gobek gider ins
0 oy
tarafından
Bunun 2 kati bir karnım vardı oğlum da canım hiç de çok değil küçük bile bana göre 3 ay sonra da dümdüz oldum
tarafından
Sezeryan canım doğumdan sonra kullandım yamuna korse bana da herks karnın çatlak doludur diue yorum yaptı ama bir Tane bile çatlagim olmadı maasallah diyim
(932 puan) tarafından
Bnm catlagim cok askim ya dur dedigin korseye netten bakim
tarafından
Bak canım asiri güzel 40 in çıkınca tak yeni doğum yapınca da tülbent ile sıkmadan karnını kaldir
(932 puan) tarafından
Yani nasi kuzum ilk tulbent sarayim sonra 40 cikinca bunumu takayim
tarafından
Evet canım öyle yap
0 oy
tarafından
Acip  gö.tleriyle dalga geçsinler hiç te büyük değil sen onlara bakma onlar fitne fesat canim
(932 puan) tarafından
Ayi mayi birsuru sey dediler simdide dogum sonrasi werenem die korktum ya
tarafından
Kız yok ben ilkinde 23 kilo aldjm 2 ayda verdim şimdi de 10 kilo aldjm daha 43 günüm var

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 757 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmurd (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 877 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...