0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Okul bitsin rahatlayayim işe gireyim mutlu olurum evleneyim mutlu olurum dedim rahatken bile mutsuzum yani bunlar bir süre mutlu ediyor sonra alışınca geçiyor babaannem büyü yaptırıp duruyor biz cozduruyorz o yaptırıyor insanlar buna acıyıp para veriyorlar buda hemen büyüye koşturuyor bayramın iki gün eşimin ailesine gidiyoruz arefe mezarlığa gidilecek git bayram var git abisi koyun yaymaya gitmiş bugün yine gittik yine koyuna gitmiş bende soyleniverdim ben bayramı onemsiyorum diyor abin onemsemiyor diyorum onemsese evde durur diyorum karısı kızı dunurlerine bayramlaşmaya gitmişler boş eve gittik bende söylendim tamam babamın evinde oturuyoruz altlı ustlu iç guveysi hissetmesin diyorum sen baba tarafından hayır görmemişsin o yüzden hatır gönül bilmiyorsun diyor koyun yayılan yere git diyorum sen yürüyemezsin  diyor  gidelim dediğindede bende dayimlara gittim kızı gelmiş  kadın başka ilçeden geldi bende sinir başladı hamileyim ya hamilelikten ya bu büyü yaptırdı onun sıkıntısi yine bu yani hayatta mutlu olacak bir taraf göremedim .. birde rahat evliliğim olmasına rağmen Allah çekenlere yardım etsin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cahildim dünyanın rengine kandım hayale aldandım boşuna yandım hayat yerden yere vurdu beniğğ hangi birini diyeyim ki insanlar kötü hep 

tarafından
Ahey ahey aheyyyyy  çıkarın mendilleri yaremiz içerde :‑X
tarafından
Lililililili voyyy voyyy:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimse mükemmel hayat yaşamıyor canm herkesin yaşadığı sorun var elbette
tarafından
Bana rahat batıyor herhalde bazen içim sıkılıyor miadımi doldurmuş gibi hissediyorum artık yasamasamda olur diyorum yer seye doydum çok şükür diyorum Allah yardımcısı olsun derdi yasası olanların
tarafından
Ne olursa olsun hayat yaşamaya deger :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen cozdurdim zannet o kadın gene gidiyor baktiriyor couzldumu diye. Bizdede vardı geriye cewirttirdik. Onlara geçti öyle durdular..dünyanın en mutlu kalesiz yeri de herkesten uzak kaldığım zamanlarim
tarafından
Öyle çevirmek var mı kim çeviriyor biz ölmeden kurtulamayacagiz bu kadından 90 yaşında ama bizi bile gömer hastalık ne bilmez lanet kadın uzak mı bu geri çeviren ... Birde buna yaşlı diye açıyorlar kimse inanmıyor büyü yaptırdığını yaşlı bunak o diyorlar ama başına gelmeyen bilemez ... Ölsek bari diyorum bu dünyada artik hiçbir şey istemiyorum kocami bile istemiyorum belki büyüden belki bana batıyor adam halbuki iyi biri ama evin adamı gibi hissediyorum kendimi
(9,247 puan) tarafından
Bir gün darlandim gene ewde ama annem babam resmen savaş halinde ben nisanlandim ayrıldım bunalimdayim. Annem bı hoca buldu konuştuk falan bekle az dedi on gün sonra babam ewde Allah Muhammet yazan tabloyu düşürdü içinden çıktı adamı geri aradım analttim biliyorum özellikle babanın bulması iyi oldu annen bulsa inanmazlar dedi. 33 gün sonr görürsün dedi kimin yaptığını. Say say bitmiyor.enistem felç geçirdi ogun adamı aradım gene on gün sonrada asıl yapanı gorceksin dedi. Kesin isim vermiyor sen fark edeceksin diyor. Onuncu gün sonra da babamın galasında olaylar olaylar itiraf ettiler büyük hala yapıyor halama koyduriryor.hepsinden geri ye çıktı. Halamla görüşmüyoruz hatta covid çıktı memlekete kaçtı Esra çalışıyor kaparsa bilerek gelir bana bulastiri diye. Neden dedim ona iyi biseye sahip olmanızı istemiyorum dedi bu olay oldu bir sene sonra ewlendim. Hocanın demesine göre tamiyle huzursuzluğa yapılmış.her düzenin bozulmasına sonrasında bidaha yaptı ama busefer merdivenlere dökmüş....
tarafından
Bizimde öyle evin önüne domuz yağı surmeler mezarlığa gomdurmeler burdakilee çözemedi gebzede bir adam denk geldi sağolsun hayrına cozuveriyor cozulunce rahatlıyoruz yaptırınca yine aynıyız halamla babaannem yaptırıyormus halam öldü bir kaç ay önce ama babaaannem ölmeyecek sanki çok sağlam ... Kurtuldunuz mu şimdi nerede bu çözen kişi bizimkinide geri çevirse bir kerede kurtulsak çok iyi olacak bir kaç ay sonra çocuğum olacak onada yaparsa ölür çocuğum dayanamaz

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 374 göst.
0 oy
22 cevap 357 göst.
0 oy
0 cevap 76 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...