0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya anlamiyorum bu evlerin bu kadar pislik 9cinde olmasi normalmi nasi yasamislar o evlerde bilerekmi yapiyolar akil veremedim ustelik farkettiyseniz evler hep eski hic yeni ev yok.ve cok temizlik malzeme israfi yapiyolar bir kutu cifi bi yere kullaniyolar  gercek temuzlik bumudur sizce birde kadir ezildi evi kirami 

9 Cevaplar

+2 oy
(619 puan) tarafından
Canim yag katran olmuş. Onu öyle yapmak 1 yıl sürer. Geneli ya öğrenci ya çalışan yada yaşlı evi bence. Yoksa mümkün mu
-Reklam-
+1 oy
(1,635 puan) tarafından
Genelde yalnız yaşayan yaşlıların evlerini seçiyolar. Genç olanlarda ya öğrenci evi oluyo yada 2 hafta hiç bişeye dokunmayın olabildiğince kirletin evi diye tembihliyolar ev sahiplerini o yüzden öyle oluyo.

Bi yerde iyilik yapıyolar yaşlılara falan bence
(1,244 puan) tarafından
Valla bana tembihleseler üstüne parada verseler iki hafta o pislikte yaşayamam yaşarsamda hastanelik olurum
(1,635 puan) tarafından
Olmazsın yaa. Ben bi bölümünde evde küçük bebeği olan ordan burdan bebeğin pis bezleri çıkan bi evi görmüştüm.
O bebe yaşıyosa bize hiç bişey olmaz. ☺️
Ama insanlarda iyi mide var öyle evlerde yaşıyolar
0 oy
(316 puan) tarafından
ahahaha ya kız o bnm ewım bnım ewde oyle suan : D
tarafından
Eminim okafar degildir canim bi mutfak dolabi vardi biara bocekler cirit atiyodu  buzfdolabi ici pislik dolu olan var bilerek kirletiyolar normal degil yani bence
(316 puan) tarafından
aaynen kuzum bence onlar bılerek yapıyorlar bı ew cıdden okadar pıs olamaz bnm esım 1 kırlı bardak gorse soylenır yanı bunların cok cok pıs
0 oy
tarafından
Yan gelip yatıyorlar, gelsin çaylar gitsin kahveler. Ben 22 yaşımda dipten bucağa perdelere kadar temizlik yapıyorum sürekli
tarafından
Ya ben hergun yapiyorum temizluk bustelik israfta yapmiyorum bulasik sungerine dokuyorum cifi  ocak firin misgibi parlatiyorum bunlar acayip kullaniyolar bide hepsini boca ediyolar.kadir ezuldi olahanustu bi temizlik yapmiyor bence
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Abartiyorlar bizim komşu katılmıştı
0 oy
tarafından
Kadir in oturduğu ev şuan kira ev aldı ama yakın zamnda taşınır şimdiki evinede ev sahibi gecick yaptığı şeyler feln orda kalick ev sahibi şimdi kaldırın üstünde oturan kadın hani şu ereeennn oglumm balım diyen var ya o :D diğer konu dada aciklama yapmayı özellikle yapmıyorlar mis basvuralrn arasından seciyorlarms evleri
0 oy
(339 puan) tarafından
Bence kimse evini öyle bırakmaz bırakmamalı bence kendiler kirletiyo:)
0 oy
tarafından
Kirler baya var öyle 1 günde yapılacak gibi degil canım. Ya yaşlı evi yada ögrenci evidir. Hatta bir bölümde ev sahibi kadire burası babamın evi diyordu güzel temizleyinn felan demişti. Kiraci mi ne öyle pislettip gitmişti galiba.Kadirin evi kira nesli var ya onun eviymiş. Kadir taşınınca o orada oturacakmış :))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
O evler çok pis ya bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 298 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,171 göst.
0 oy
31 cevap 1,790 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu