0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
CANLAR VUCUDUNUZDA AYAK BE ELLERDE ŞİŞLİK DOĞUMA KAÇ AY KALA BAŞLIYO BENDE HENÜZ HİÇ YOK AMA OLCAKMI ÇÜNKÜ HİÇ ÇEKİLMİYORDA SON DURUMLAR NASIL SİZDE 

13 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bende hic olmadi bol su yuruyis vs yaptim dogumdan sonra sezeryandan sonra sismeyen ayagim davul gibi olmustu
tarafından
ODA Bİ TUHAFMIŞ BENDEDE YOK HENÜZ AMA TABİ DOĞUMA KADAR OLUR MU BİLMİYORUM
(12,773 puan) tarafından
Tuzlu yeme tansiyona dikkat et limin biraz tuket
Anestezinin etkisiymis dogumdan sonra 1 hafta sisti parmagim gomukurdu
tarafından
Oooo benim limonla pek aram yok da Çayda kullandım dün biraz etde sevmem ben az tuzlu yiyorum ben birde tek sorun biraz tatlıya seviyorum ancak onuda pek yiyemiyorum mide küçültme ameliyatlıyım ben zaten herseyi yiyip icemem pek
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından

Benim son 1 ay bilemedin son 2 ayda şişlik oluyodu. Özellikle ayaklarımda ve bacaklarımda.

Doktor suyu çoğaltıp tuzu azaltmami söyledi. 

• Böyle böyle atlattık :)
tarafından
BENİM ÇOK TUZLA ARAM YOK ZATEN SU PEK İCEMEM ZATEN AMA HENÜZ GÖRÜNÜRDE BİŞEY YOK DA DOĞUMA YAKINMI OLUR ACABA ÇÜNKÜ HİÇ ÇEKİLMİYO ÇOK KÖTÜ OLUYO
(446 puan) tarafından
Genellikle son 1 ay filan olur.  Su içmeyi dene bence. Yoksa her sabah şişmiş el ayakla uyanmak istemezsin
tarafından
Cok icmiyorum malesef ben mide küçültme ameliyatliyim midem pek almıyo icsemde 500 ml ancak
0 oy
(1,063 puan) tarafından
35+1 haftaligim hala yok canm hetkesde olmuyor ne guzel olmasinda bosver sadece benim geceleri sisiyor uyurķn okadar sabah gene bisey yok
tarafından
BENİMDE YOK ÇOK ŞÜKÜR DE DEDİM ACABA ILERLEYEN DONEMLERDE OLACAKMI DAHA ÇOK VAR GERÇİ DOĞUMA AMA OLMASIN DA ZATEN COK ZOR OLUYO
(1,063 puan) tarafından
Ay evet zor olir tabi hem sisiyorsun hem agriyor hem zor aman aman kiz bosver olmasin allah korusun
tarafından
Ben zaten mide küçültme ameliyatlıyım her istediğimi oyle yiyemem malesef ne olursa olsun ara ara sık sık yemem gerekiyo
(1,063 puan) tarafından
Gecmis olsun canm ozaman daha cok meyve su tuketmen gerek
tarafından
Karpuz yiyomda su biraz zor
0 oy
tarafından
Canim bende 37 haftada şişti 1 hafta sonra hic sişmedi artik gecdi daha oncelerde hic şişmemiwti 
tarafından
Şu anda bende yok ama olmasını hic istemem çünkü cok kasiniyo üstleri ve cidden acayip acıyo ilk hamilelikde olmusdu
tarafından
Bende sadece ayagimin alti aciyodu az kasiniyodu tuzlu suya ayaklarimi saldim biraz durdu sonra cikardim yarin sisi cekildi bi dahada sismedi evet canim sis olunca zor oluyo yurumek falan
0 oy
(2,181 puan) tarafından
tam iki hafta var aramizda ben sismeye basladim ayaklarim ellerim ozellikle geceleri cok sisiyo :/
tarafından
Yok elifim daha yok sikinlik falan şişmez inşallah
(2,181 puan) tarafından
ay insallah sismezsin cok sinir bozucu
tarafından
Kizz öyle biseyki bide basdikca aciyodu kaşıniyodu
0 oy
(845 puan) tarafından
Benim 7 ayda şişlik yapmıştı ayy hatırlamak bile istemiyorum yürüyemiyordum resmen :)
tarafından
7 mii ayy UMARIM ŞİŞMEz cekilcek dert değil çünkü
0 oy
(185 puan) tarafından
Benim son ayda olmustu ayaklarim bacaklarim kisacasi her yerim sisti ama sezaryandan sonra hemn indi 
tarafından
Ayy yaniii son aylarda falanmı Şişecem acep
0 oy
(762 puan) tarafından
Benim 1 ay kala ayaklarım davul gibi oldu yürüyemiyordum bile ama doğum yaptım 5.6 gün sonra geçti öyle rahatladım 
tarafından
Oooo herkes sonlara dogru diyo
0 oy
(78 puan) tarafından

Ellerimin ayaklarımın  parmaklarımın şişkinliginden tırnaklarım görünmüyor resmen 29 30 haftada başladı geçenlerde terlik aldım normalde 35 36 giyiyorum ama 40 Numara olmuş ayaklarım utandım 40 almaya 39 aldım bende :D:D:D

tarafından
Yaa kiyamamm ciddenmi herkes son aylarda oluyomuş genelde
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben tuzsuz yaşayamam aşırı tuzlu yerim son bi ayda başladı şişlerim sezeryanla doğum yaptım aşırı şiştim dr oksapar kan sulandırıcı verdi 10 günde geçti şükür ama ellerim çok ağrırdı kapatamazdım 
tarafından
Tuzlumu yapıyo acaba şislik bende tuzsuz yiyemem ancak aşıri değil su anda hiç yok bende ne kg alimi nede ödem ancak aklimada gelmiyoda degil
(78 puan) tarafından
Dediğin ilacı hamiler kullana biliyor mu
tarafından
Fatma hanim bunu doktorlar veriyo kendi kafana göre olmaz onu kişiye gore veriyo
0 oy
(332 puan) tarafından
Hamileliğin basında da az birşey vardı sonlara doğru gitgide arttı benim canım bide havalar sıcak ya senin ikinci heralde sen daha iyi bilirsin aslında  ☺
tarafından
Birincisi oldu onu net hatırliyorum ama bunda yok henüz çünkü ben kg bile almadim bu hamilelikde çünkü mide küçültme ameliyatı oldum ya acsba ondanmi ödem yok diyorum ilk hamilelikde bu haaftalarda başlamıştı genelde
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bende 32 de başladı şuan 33üz ama çalışıyorum ve masada ayaklar genelde aşağıda oluyo hava sıcak normal şişlikler diye düşünüyorum. Sabaha iniyo son 1, 5 ay başladı 
tarafından
Ayy bakiyorum okuyorum yorumları tek tek herkesinki hemen hemen son aylarda olmasa bari bende cok acıyo sonra ilkinde oldu ya ondan biliyom
(1,292 puan) tarafından
Ne kadar dikkat etsen de son ay herkeste oluyor gibi. Sadece kiminde çok fazla, oluyor can yakıyor kiminde daha hafif. İnşallah en hafif şekliyle geçer
tarafından
Ayyy aminnn inşallah birde sicak havalar zaten hepsi bir arada cekilmez olur
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benimki 36 da başladı çekilecek bişey değilmiş. İnşallah sende hiç olmaz. Bol su içip bol hareket ederek şimdiye kadar idare edebildim bi saatten sonra daha o da işe yaramıyor :(
tarafından
İnşallah olmaz ayyy offff zati sıcak basdikca aciyodu ilkinde birde ne kötü oluyodu
(4,668 puan) tarafından
Sorma sorma şimdi bide ellerimi açıp kapatırken zorlanmaya başladım patates gibi hissediyorum kendimi doğsa da yavrum kurtulsam:(
tarafından
Rabbim bi nefesde kurtarsın yaa birde bu aralar uyumak ne mümkün zaman gecdikce iyice zivanadan çıkıyo ağrılarim falan artmaya başladı hastane cantam hazır ancak bi Külotla çorap kaldı ama inan dışarı çıkmaya useniyorum resmen halsizlik başladı dün gece uyumadı m dönmekden bi hal oldum sabaha kadar kacda uyudum bilmiyorumda en son 4 de uyumusum sanirsam kalkdim lavaboya bakdim 5e geliyo oğlanda sabah 6 da uyanmış 2 saatlik uykuyla duruyorum zar zor agrasifim oğlan yaramazlık yapiyo ancak bağırcak dermanim yok resmen bagircakken sırtıma ok gibi saplaniyo ağrı çarşamba gidicem doktora bakalım bunlarida anlatıcam ne diycek gerçi ilac falan vermz biraz gaddar bi doktor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 238 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 661 göst.
0 oy
9 cevap 292 göst.
0 oy
17 cevap 399 göst.