0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben israfa karsiyim.Sukur evimde hersey var ama esim oyle biri ki sabah aksam en iyi seyleri yemek icmek istiyor.yemegi temizligi yapar eder ama israf konusunda engelleyemiyorum cok daraldim.para kolay kazanilmiyo ama esim hic degerini bilmiyor.ya Allah askina kisin ortasinda gitmis karpuz almis niye aldin diyorum gecen reklamda cikti gordun diye aldim diyo.bir alisverise gidiyo o kadar gereksiz seyleri aliyorki agzim acik kaliyoEvde birsey eksik olsun hemen kavga kiyamet .Her disariya ciktiginda ogluma olur olmadik birseyler alip duruyo ama cok gereksiz seyler.Para biriktirmeye calisiyorum ama ona da surekli kavga Bana akil verin 

22 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Eşimin eve mutfaga harcadıgına asla kızmam boğazdan ödün veremem :( eşimde böyle aynı kafayız söz verdik herşeyden kısarız ama mutfaktan kısmayalım diye, 2 cocuk var yesinler nolcak para yerine konur ama gözü kalınca insanın o içindr kalıyor
tarafından
Kuzum yemekden kismam ama hersey zamaninda olmasi mantikli degilmi 50 tl karpuz almak mantikli mi veya almamak cimrilik mi
(2,047 puan) tarafından
Kuzum aslında adam parasında değil hiç öyle bakma sen, cocukların gözü görür de canı ister hanımın gözü görür de canı ister diye almıslar, benim bi kaç kere canım çekti isteyemedim de göğsüm şişti o günden beri istediğim bi şeyi ikiletmez sen istemesen bile insan ya bu çekiyo canı veya sütü. Bence eşinin bu özelliğini yontma gün gelir iyi ki bu huyu var dersin olumlu tarafından bak bosver para yerine gelıyo kuzum
tarafından
Ya cok guzel yazmissin canm.Gel gör bu aşıŕı israfa gidince cok bunaltıyor artik.arada olsa kabulum ama hergun hergun olur olmadik herseyi yığıyo.cok zengin insanlardegiliz ki
(2,047 puan) tarafından
Orası öyle kuzum hergün 50 tl lik şey alsa olmaz yani o da israf tutumsuzluk
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 659 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
30 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

384,854 soru

11,511,617 cevap

35,174 kullanıcı

...