0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde (11,298 puan) tarafından
Vicdansız Allah sız bunlar. Sıkıntıdan sütümü kestiediler. Dünden beri gram uyuyamıyorum yiyemiyorum lokma koyunca küsüyorum. Görümcem işi karıstır Dı kpca denilecek sebepsiz yere üstüme harladi defol git dedi kapıya atmaya calıstı 2 tane cocukla yol parası 100 TL bile vermedi umrumda degil siniz dedi annem bunları duya duya sustu ben neler cektim otur büyütme dedi. Babam olacak adi de annemin lafını dinledi. Allah hepsini nasıl biliyorsa oyle yapsın Allah sorsun yavrum mamayı da Red ediyor ben vermiyorum sanıyor sütü sürekli aglıyor simdi bos memeyi agzına alıp uyudu Allah ta sorsun bunlardan. 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor heleki ailen arkanda değilse daha zor 
(11,298 puan) tarafından
ADİ Allah sız bunlar ben hayatımda bu kadar serwf yoksunu İnsanlar görmedim.
-Reklam-
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuxum netten pau diye biri var ınstagramda ona ulaşsana istanbulda sana yardımcı olsun 
(11,298 puan) tarafından
Doktoru aradım. Cayla damlayı karıstır günde en az 4 bardak iç inşallah gelir dedi
(5,342 puan) tarafından
Gelir kuzum dere otu ye bestalak var onu kullan
(11,298 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
tarafından
Allah'ım yardımcı olsun ❤️ lütfen sakinleşmeye çalış bebeğin için bol su iç bari sütun gelsin o yavrunu biraz büyütüp kendi ayaklarinin üzerinde durmaya calis bu olaylardan ders çıkar Allah görüyor 
(11,298 puan) tarafından
Allah görüyor sorsun inşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcjn olsun canım rabbim o görümceni de Allaha bırak rabbim elbet gerçek yüzünü gösterir ailene kızma bilmiyorlar bilseler demezlerdi
(11,298 puan) tarafından
Neyi bilmiyorlar bacım herseyi biliyor görüyor anneö
0 oy
(14,168 puan) tarafından
Facebook ta emzirme akadamesi var orsyla bı konuş istersen kıyamam yavruna Allah yanlarına bırakmasın
(11,298 puan) tarafından
Bırakmasın inşallah
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Allaha havale etl kuzum

Sen bol bol su iç

Rezene alabilirsen al iç cnm sütün geri gelsin madem mama istemiyor sütün gelsin diye bol süt yapıcı şeyler tüket :(
(11,298 puan) tarafından
Bakalım doktor birsey dedi onu denicem tamamen kesilince de gelmiyormus
0 oy
(50,345 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim şimdi gördüm postunu. süt yapacak seyler ye insallah gelir sütun yine
(11,298 puan) tarafından
Zor bacım azalmadı ki kesildi
0 oy
(427 puan) tarafından
Esin mi sana sahip cikamdi ailen mi canm 
(427 puan) tarafından
Baban bilmiyr mu zaten olaylari
(11,298 puan) tarafından
Annemin onu aldattığını zamanında
(427 puan) tarafından
Bu sana bisey kazandirmaz ki bacim birak onunda zamani gelince konusulur ama sen once ewlatlarin icin ayakta kalmaya direnmeye calis eskisi gbi olasada kocani tarafina cekmeye ve basini koyack bi ewde olmaya calis annenin o yaptigi hatada ne o tarafta nede bu tarafta yerse kalmaz senn oraya gidip heseyi anlatmandan korktugu icinde sana gelme demis olabilir yani
(11,298 puan) tarafından
Neyini cwkicem kocamın bacım karı kız onda yalan onda 7 aydır sebepsiz yatak ayordı bu adam kole gibi davranıyor bana
(427 puan) tarafından
O kismini bilmiyrdum iste yokmu hic sana destek olacak bi akraban felan
0 oy
tarafından
O nasıl anne Allah aşkına ya 
(11,298 puan) tarafından
Bilmiyorum beyin yoksunu
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onları canım çocuğun mamayı reddediyorsa şöyle yap medikalden 6 numara feeding sonda al bir ucunu  mamaya bir ucunu  göğüs ucuna olcak şekilde yapistir o şekilde ver benim sütüm kesildiğinde doktor öyle yaptırmıştı
(11,298 puan) tarafından
Sagol canım deneyim onu içmiyor mamayı
(3,100 puan) tarafından
Benim kızda oyle icmiyordu bende bu yöntemi denedim canım içiyordu böyle bı sure sonra mamanın tadına alışınca biberon ile vermeye basladim
(11,298 puan) tarafından
Günah degil mi bacım şakır sakır emen sütüm yarıya cocuk ne hale geldi
(3,100 puan) tarafından
Çok günah canım hem senin hakkına hem o çocuğun hakkına girmisler benimde aynı stresten kesildi eşimle sürekli tartisirdik her Allah'ın günü sadece 2 ay emzirebildim bende bide süt fazlalığı vardı emzirdikten sonra bile durmaz her tarafa süt fiskirirdi o güzelim sütüm kesildi kızım zayıfladı Allah onları ıslah etsin merak etme Allah bı şekilde bırakmaz senin hakkini ya bu dünyada ya öteki dünyada sen Allah'a havale et
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardımcın olsun cnm
(11,298 puan) tarafından
Sagol bacım
0 oy
tarafından
Nerdesin şimdi? Nasıl insan bu kadar zalim olur anlayamıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim 
(11,298 puan) tarafından
Sagol bacım nerede olcam nereye gitcem diye diye para ver diye yapmıstım yakasına o zaman pazartesi gideceksin dedi simdi hala evdeyim
tarafından
Allah ne yarına ne yanına bıraksın inşallah topunun. Yarın bi gün elinize düşsün hepsi inşallah. Umrunda olmayan çocuklarına muhtaç etsin Allah. İçim yandı bacım ne diyeyim Allah yardımcın olsun. Bir anne evladına zulüm edilirken nasıl görmezden gelir hiç mi dogururken canın yanmadı diye sorarlar. Çok çok üzüldüm.
0 oy
tarafından
Sahip cikmayacaklar niye anne baba oluyor bunlar ya. Ne demek ben çektim sen de çek. Dogurmayla ana baba olduklarını saniyolar galiba, Allah sorar bunun hesabını

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 963 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 821 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 453 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 274 göst.