0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından
Sizce   hemen iki çocuk yapılıp aradan cikilmalimi yoksa aramı koymalyiz iki çocuklu anneler tecrübelerini anlatabilirmi

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 cocuk var bende 5yil var  aralarında yine zor oluyo haliyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben o durumdayım biri yanımda biri karnimdaa yaşayıp gorcem:)
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Benim kizim bir bucuk yaşında eşim çok istedi 2.yi şuan 19 haftalığım ama esime çok dedim biraz zaman geçsin diye tutturup durdu şuan bile çok perişan oluyorum bence biraz beklenmeli bana göre en az 3 yaş 
(300 puan) tarafından
kız benim 2 yas 3 aylık  tekrar gebeyim 3 aylık bende esime dedim bekle bekle bekle dinlemedi  ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Ilk beş ay Kolay di sonrası  zorladı beni uyku süresi azaliyo  küçükte ilgi istiyo 

6 buçuk aylik küçük  oğlum

Büyük  25 aylik

Zor evet baya ama çok tatlilarr:))
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa göre doğum şekline göre değişiyor cnm birde hayat şartına bağlı.benim oğlum çok yaramaz bikac sy sonra 2 yaşına girecek ve eşim hiç yardımcı değil ve sorunlarımız var bu şartlarda dusunmuyo Rum şuan ama eşim yardımcı çocuğum sakin uslu bir çocuk olsaydı  çok yaş farklı olmasını istemezdim en fazla 2 yaşına gelince tekrar gebe kalmak isterdim
0 oy
tarafından
Bence ara olmalı 
0 oy
tarafından
Beş yaşında ve iki yaşında iki kizim var birde gebeyim doğuma iki hafta kadar kaldı ben ikisini bir büyüyüp çıksın sonra rahat ederim diye yaptım ama üçüncü sürpriz oldu bakalım inşallah hepsi bir büyüyüp çıkacak ben 3 5 sene sonra rahat edecem yarabbim inşallah "))
0 oy
(9,764 puan) tarafından
Hihihi benim 5 çocuk isteyen koccam ilk bebekten sonra pes etti bir tane yeter diyo bizim oğlan çok huysuz mızmız bir Bebek eğer senin bebeğin uslu sakin bir bebekse yap 2. Yi birlikte buyusunler
0 oy
(2,993 puan) tarafından
Çocuğun kolayı yok bence biz tayinciyiz diye mecbur ikinciyi yaptık beraber büyüsün tayin giderken en azından 3 yaşında olsun diye.. kızım 20 aylıktı gebe kaldım inşallah kolay olur 
0 oy
tarafından
Peşpeşe daha iyi olur bence ama herkes bir değil insan kendini ne zaman hazır hissediyorsa o zaman yapmalı. 22 aylık oğlum ben 18 haftalık hamileyim çok şükür 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Bence ilk cocuga göre degisir benim kızım 2 yaşında kendini idare ediyo tuvaletide ogrendi cok uysal bi cocuk masallah o yuzden yaptık hemen 2 ay sonrada digeri dogcak eşimde yardımcı oluyo saolsun
0 oy
(300 puan) tarafından
5 yıl sonrada yapsah zor 20 yıl sonrada yapsanda   yanı benim 2.yas 3 aylık , 3 aylık da gebeyim olacağı varmış :)
0 oy
(44,869 puan) tarafından
Bence hemen yapılmamalı insan çok cukuyo yipraniyo benimkiler in arasında 4 yaş 3 ay var çokta zorlanmadım iyiki aralarında bu kadar yaş farkı koymuşum diyorum
0 oy
tarafından

Annem bana diyor biri eşikte biri beşikte :D 13 ay araları biri 16 öteki 3 aylik. Çok zorlanıyorum ama ilerisi güzel olacak biliyorum. 3. Ye gelince de isteklerim var hayattan uzun vadede onlar gerçekleşirse düşünüyorum :)

0 oy
tarafından
İlk zaman için zor ama sonrası için kolay benimkiler arası 5 yaş var bence çok biri büyük biri küçük biri oyun ister biri sessizlik ister o yüzden zor birde birinin sınav derdi bitiyor öteki başlıyor biri okula gidiyor öteki onun ödevini bozuyor 
0 oy
tarafından

pespese olsun cok istedim cunku devamli bir arkadas arayisinda oldugundan seni bunaltiyor 5 olucak insallah aralarinda bakalim dogunca benmle oyun oynama hevesinden vazgececekmi:D

0 oy
(1,603 puan) tarafından
Tam aralarında 2 yaş var benim güzel geçiyor maşallah  1 sene zorluğunu çektim şimdi daha rahatım bide şöyle düşün canm 5 yıl ara verdin sonra yine sar başa yapicaksin büyüğü okula gidecek sen bebekle ve ogrencinle nasıl ugrasicaksin bebeğin kaç yaşında bilmiyorum ama araları fazla olmasın bence düzenin bozulur uykusuz geceler baslicak zor öyle yani 
0 oy
(213 puan) tarafından
Benim fikrm arada yas olsun benim oglu 6 yasinda suan 36 haftalik hamileyim kardesinin bilincinde gozum arkada kalmaz ama 2. 3. Yas olunca insan tereddutde kalio vuruomu bsymi yapio bnm tanidim vardi canindan bezmisti vuruodu annesi hemen mutfa gidince hismaliodu 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 525 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,581 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 674 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysel.23 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (471 puan) tarafından soruldu

399,979 soru

11,964,360 cevap

36,134 kullanıcı