+1 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Vala kaç gündür diyorum eşime bir yardımcı ol diye erteleyip duruyor yorgan ile yatıyoruz sabaha kadar ter içinde kalıp bogazlarım acıyor sonra kaç gün dür şu bazayı kaldıralım dedim ama yani oralı olmuyor tamam dedi tık yok yani bende mecbur yapıyım kimse yok yanımda sonra kızdım kendime bişey olursa diye valla bıktım yapılacak oldumu söyle dedi söylüyorum tamam yaparız diyor sonrada kalıyor herşey üstümde ailem yok uzak şehirdeyim yani komşu da yok yapma diyor ama yapmam için yardımcı da olmuyor dengeli yavaşca açtım ama sert açılıyor dikkat ederek mecbur açtım  28 haftada daha insan bir iş yapınca kendini suçlu hissediyor hep 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ın izniyle birşey olmaz inşallah birdahakine ısrar et yanindaysa hade kalk yap de 
(179 puan) tarafından
Ya valla çok afedersin yapma etme diyor ama bir gram dediğimi yapmıyor usandım sonra çok konuşuyor sun yaparız deyip susuyor
-Reklam-
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Nolcak bişey olmaz o kadar dan 
(179 puan) tarafından
Ay herkes neler neler demiş biriside sormuş okudum da moralim bozuldu kendime kızdım
0 oy
tarafından
Bişey olmaz ben hep kaldırdım canım 
(179 puan) tarafından
Sert gibi bnkisi kuzum da annem aradım kızdı ne oldu dedim bir dünya laf etti
tarafından
Bişey olmaz korkma
(179 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ben yün yorganini kaldirmistim cok vicdan azabi cektim allahdan bisey olmadi esime soyledim.kizmisti neddn beni beklemiyorsun diye baza sıkıntılı bi daha deneme bence 
(1,569 puan) tarafından
Yun yorgani gorsen.ama yerden kalkmiyor o kadar ki doldurmus lar :)
(1,569 puan) tarafından
Esim yardim.ediyor bes litre suyu dahi elime vermiyor o yuzden o cok sinirlendi tekiz ailem yok burda o bana baktığı icin dikkat ediyo:)
(179 puan) tarafından
Bnmki de öyleydi ilk başlarda sonra Bi saldı tam salma şu var diyorum ne gerek var bu var diyorum kim gelecek topla ma
(1,569 puan) tarafından
Öyle olmasi senin icin zor oluyordur
(179 puan) tarafından
Aman zaman geçiyor işte öyle böyle
0 oy
(592 puan) tarafından
Kız aynısını bende yaptım tek baza olsa onu kaldırdım koltukların yerini degistim perdelerimi yıkadım astım bismillah ceke ceke yaptım baktım kocamda tık yok ama hicbisey olmadı sukur bende 26. Haftamdayom
(179 puan) tarafından
Ay bu adam beni delirtecek ya kim gelecek bize deyip duruyor gurbetteyim yani ilk başlarda bir iki yardım etti şimdi tık yok napalım Allah korusun
0 oy
tarafından
Ben koltuk dahi itmedim. Annem bu konuda çok sert uyarmıştı beni. 2 çocuğunu iş yaptığı için doğumu erken oldu ve kaybetti. Tabi herkese olcak diye birsey yok ama bana tembihlemisti yapma diye. Raftan tabak dahi indirtmediler :D
(179 puan) tarafından
Eeee ne oldu peki kuzum dogum yaptın herhal darısı bize sag sağlim
tarafından
Çok oldu yaptım sağ salim
 Darısı sana. Yani kendini fazla yorma herkese aynı etki olmayabilir
(179 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle
(179 puan) tarafından
Sağol kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 130 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
0 oy
4 cevap 49 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,370,932 cevap

34,854 kullanıcı

...