0 oy
650 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (105 puan) tarafından
Yalnız değilim herhalde.. TV kullanmayanlar günlük neler yapiyorsunuz 

40 Cevaplar

+3 oy
(61 puan) tarafından
Valla tv bu hayat düşünemiyorum olmayinca Allah kotusun cenaze evi gibi geliyor sessiz insana bence bi nefes
-Reklam-
+1 oy
(9,022 puan) tarafından
Ben evde ses olsun diye açıyorum TV yi valla izlemesem bile açık
(105 puan) tarafından
Sanırım bnde sessizliğe alıştım
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Neden kullanmiyosun ki cocuklu evlere şart bnce 
(105 puan) tarafından
Henüz hamileyim ilk evlendiğimzde kitap okuyorduk hep alırız dedik ama almadık şimdi de hiç olmasın istiyorum sanırım alıştım bna yük gelecek gibi
(1,667 puan) tarafından
Hic canin sıkilmadi mi ne bilim izledigin bi dizi falan olmadi mi sasirdim acikcasi bende bekarken kitap okurdum tv sevmezdim evlendim cocuk olana kadar almadik  ama cocuktan sonra artik mecbur hissettim  simdi o da olmasa nasil durur cocuklar bilmiyorum
tarafından
Canim asılll olmasin iste olmamasina alistirmak lazim ya
(333 puan) tarafından
Sana ozendim suan keske bendr izlemesem ama ses olsun diye aciyorum ya tv ya telefon olcak yoksa duramıyorum. Sakin bozma kendini masallah sana :)
0 oy
tarafından
Tv var ama antene bagli degil internet uzerinden izliyoruz herseyi tv kanallarini izlemiyorum
0 oy
tarafından
Televizyon almadım. Çocuklar iş vakit bulursam kitap okuyorum. Televizyona gerek duymadım hiç. Düşünmüyorum da.
(105 puan) tarafından
İnşşlah bizim cocuk da televizyon a aşılmaz
0 oy
tarafından
Yes onlardan biri benm.
(105 puan) tarafından
:) :)
0 oy
tarafından
Ben izlemiyorum  tek oğluşum izliyo o uyudumu kapattyom:)
0 oy
tarafından

Bi keyfim tv var ondanda geri kalmam mümkün değil hem benim 3 tane bebe var kumanda kavgası yapıyoruz:) 

(105 puan) tarafından
Henüz bizimki dopmadığı için bilemiyorum o kavgaları :) :)
0 oy
tarafından
TV miz var ama kanalları pek izlemiyoruz. İnternetten film yada yabancı dizi açıyoruz genelde. Bazen de kızıma Niloya açıyorum internetten.
0 oy
tarafından
Bn varım tablet bilgisayar ve tlfn var televizyon gereksiz artık bnce 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Bizim yok. İstemedik. Hiç de gerek duymadım. Bence en gereksiz ev eşyalarının başında gelir kendisi :D

(105 puan) tarafından
Tepki gösterdiler mi size de, :) :)
(2,692 puan) tarafından
Kim, ailelerimiz mi? Şaşırdılar ama kabullendiler artık :)
0 oy
(1,015 puan) tarafından
TV olmasa çok sıkılırım cnm
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kuru gürültü olsun diye açıyorum bende bı kızım için işte bide eşim izliyor kızımda o kadar izlemez zaten cizgifilm falan bı eşim doğru amaç için kullanıyor gibi
0 oy
tarafından
Valla 2 tane var bizde :) gerçi akşamdan akşama izliyoruz o ayrı Bi akraba var bizde evlerinde tv hiç yok kitap gazete falan okuyorlar hiç izlemiyorlar 
0 oy
tarafından
Tv siz yapamamm
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Biz de de yok TV istemiyoruz da almak. Oğlum 11 aylık şimdilik sıkıntı duymuyoruz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tv siz bir ev bana saçma ve sıkıcı geliyo :) 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bizde var ama yok gibi bişey. Kızım uyanıkken açmıyoruz 
0 oy
(850 puan) tarafından
Tv var ancak internete bağlı, film günlerinde film izleriz, onun haricinde bu dönemde çokça seminerlere katıldık sağlık ile ilgili. Dizi vs takip etmeyiz, ekran gibi kullanıyoruz genelde. Çocuk belli bir yaşa gelene kadar da zaten izlemeyecek. 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Tvye alıştırmazsan almazsın senin elinde olan bi şey bizim evde var ama açıp birakmiyorum gerekirse isim kalsın camdan bakalim araba surelim kitap okuyalim yani hep oyalayacak bi sey buluyorum tv izlemesin diye

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 312 göst.
4 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayla. (1,295 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 683 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 393 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
23 Mayıs 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı

...