0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (2,838 puan) tarafından
Başına böyle bişey gelen oldu mu merak ediyorum iyi geceler :)

31 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Sulu yemeklerin icinde kıymadan tiksinmistim kizim oldu 8 aylık bebeğim hala kıyma yiyemem sulu yemeklerde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cinsiyet ile ilgisi olurmu kız hiç  ben herşeyden tiksindim şuan tiksindigim hiç birşeyi yiyemiyorum yılardır et yiyemiyorum tavuk yiyemiyorum 
+1 oy
(666 puan) tarafından
Bende tiksiniyordum kız oldu canım ama bence bu belirti değildir inanmıyorum ben o tarz şeylere  
0 oy
(643 puan) tarafından
Erkekkkkkkk.    
0 oy
tarafından

Nassiiiiiiii bana sakın etin üzerine işediler deme ahahaaa oha yorumu yanlış anladım 

0 oy
(12,489 puan) tarafından
Oğlumda etten tiksindim 
0 oy
tarafından

Kebaptan nefret ederdim öküz gibi döner yerdim nasıl saçmalıksa oğlum var :D

Ha deli gibide limon turşu yerdim

(155 puan) tarafından
Aynı bende senin gibiyddim
tarafından
Oğlun mu oldu kız
(155 puan) tarafından
Oglum oldu
(11,217 puan) tarafından
Ruyalarimda bile doner goruyorum. Tursu diye aglicaktim. Kiz dedi ama bence erkek :) bide deli gibi et yefim. Cig hali bile canimi cektriyordu :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası yoktur ben sanmıyorum bende tiksindim ama özellikle kıymadan eşim sağolsun sürekli kıymalı yumurta istiyor gına geldi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnde olmuştu benm de oğlum oldu cnm
0 oy
(155 puan) tarafından
Ben etten tiksindim midem bulanıyor su etti görünce bir oğlum oldu
0 oy
tarafından
Genel de hamileler etten tiksiniyo pişince bile :) kızımda çok kötü oldum yemedim bu hamileliğim de sıkıntı yok ama 
0 oy
tarafından
Ne gelirse gömdüm hacı ben sadece süt içemiyom i hamileyken ikisde  erkekoldu:)
0 oy
(3,872 puan) tarafından
Bennnn bennn hatta yaninda baharatlı  seylerden de... kizimda olmamisti bu oglumda oldu :)
0 oy
tarafından
 bence bunun cinsiyetle alakası yok benim oğlum var ama canım et isterdi çok ta yerdim 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bende hic yiyemezdm et. Hatta kokusuna bile tahammülüm yoktu.. kızım oldu
0 oy
tarafından
Bende et yiyemedim hamileligim boyunca habire tuzlu yedim çiğ köfte yedim ve kızımmmm oldu canım 
0 oy
(349 puan) tarafından
Benim uc oglum iki kizkm var kizin birinde tiksindim birinde yedim oglanlarda ikisinde yedim birinde tiksindim cinsiyetle alakasi yok boyle seylerin
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İki kızım var büyükte hicbirseyden tiksinmedim sadece ilk 4 ay tatlı yiyemedim ve çay icemiyordum küçük kızımda da son aylarda köfte yiyemedim hatta doğumdan sonra birkaç ayda yiyemedim sonra geçti 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bende etden tiksindim kızım olcak
0 oy
(108 puan) tarafından
İki kızım var et pek yemedim asermedim şuan 3 bebeğme  hamileyim asiri et istedi canım hala da olsa yerim yani ysabah  kontrolüm var bakalım cinsiyet ne olacak. Söyle olursa kız söyle olursa erkek denir ya hep bana genelde erkek bebek dendi bakalım teoriler doğru mu kızlar sabah ogrenirsem yazarım.
(11,217 puan) tarafından
Benimde bir kizim var bende tiksinmistim. Pisince kokusunu almistim. Yedigimdede kusmustum. Ama bu gebeligimde cig bile canim istiyordu. Bende erkek oldugunu dusunuyorum. Cok et yedim bunda. Benimde net degil. Bakalim sende ogrenince yazar misin bursya mersk ettim :)
(108 puan) tarafından
Sababh gösterirse minnak yazacam kızlar bakalım eskilerin söyledikleri teoriler doğru mu değil mi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 133 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Perihan (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 167 göst.
0 oy
6 cevap 301 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...