0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Kizlar yemek takimlariniz ve kahvalti takimlariniz ayrimi yoksa yemek takimlarinizda kullandiginiz tabaklari kahvaltidada kullaniyomusunuz yada modelleri nasil atarmisiniz bende alicamda fikir olsun hem pahali olmasin diyorum hani hep kullanabilcegim gibi bide tencere setlerinden hangileri kullanisli en cok granitmi yoksa celikmi

30 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Kahvaltı takımı gereksiz bence ,ben almamıştım. Misafir gelince yemek takımındaki parçalar yetiyor
(2,363 puan) tarafından
Dimi bende oyle dusunmustum ya fiyatlarada baktim cok uçmuş fiyatlar
(734 puan) tarafından
101 e yıldızlı kalpli cerezlikler geliyor belki denk gelmissindir 6 yıldız 6 kalpli aldım onlari da kullanıyorum masaya peynir zeytin dagitirken.
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Yarın atsam :(
(2,363 puan) tarafından
Olur bebiskom seni bekliyo olcam :)
(940 puan) tarafından
Sağol canım  
Günlük misafir ve kahvaltı takımımı istedig8n
(2,363 puan) tarafından
Aslinda misafir icinde gunluk icin kullanimda yani canim hani ayri ayri masraf yapmak istemiyorum
(940 puan) tarafından
Ben 3unu de ayrı aldım
Ne birgün olsun kahvaltı takımımı kullandım nede misafir takımımı yarın atarım bakarsın
0 oy
tarafından
Set şeklinde değil ayrı 
(2,363 puan) tarafından
Setler zaten cok pahalilasmis ya
0 oy
(3,446 puan) tarafından
En son porland in Morocco serisini aldım kahvaltı için yani Güzelusel bence ben kahvaltı da renk seviyorum tabaklar rengarenk olsun o yüzden hoşuma gidiyor
(2,363 puan) tarafından
Anladim canim bende oyle seviyom istahimi aciyo yemek yerken :)
0 oy
(592 puan) tarafından
2 tane yemek takımı almistim birini günlüğe actim misafir geldiğinde kahvaltiliklarini kullaniyorum gunluge tabaklarini 6 kisilik o yetiyor birde buyuk bi takim almistim onda hersey var 2 yildir evliyim salonda bekliyor daha bi kere bile acmadim modelini unuttum :D ama kare olan takimlar cok hos duruyor
(2,363 puan) tarafından
Kullansana kiz :)
(592 puan) tarafından
Canım mutfağım kocaman ama dolap sayım cok az malesef sığmadığı icin acmadim hic oyle buyuk misafirimde gelmedigi icin gerekte duymadım ama tencere konusunda kesinlikle granit al ve celik alacaksanda kesinlikle emsan alma tencerelerim ve caydanligim emsan o kadar paraya aldik hep yandi celikleri kısık ateste kullanmama ragmen
(2,363 puan) tarafından
Yaa uzuldum valla canim olsun ya kullanirsin yine uzun yillarda :)
0 oy
tarafından

Sadece yemek takımı al cnm kahvalti takımı çok çok çok gereksiz. Yemek takımının tatlı yapraklarını servis tabaklarını. Kahvaltı da kullana bilirsin. Ben misafir varsa kullaniyorum. Yoksa onlara bile gerek olmuyor

(2,363 puan) tarafından
Yaa oylemi bende hic almayim o zaman canim
tarafından
Alma cnm hiç gerek yok.
(2,363 puan) tarafından
Tamam kuşum cok sagol
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Tencere de granit kullanıyorum çok memnunum

Kahvaltı takımım yok, yemek takımındakileri kullanıyorum 
(2,363 puan) tarafından
Graniti nedense onermediler sözde yapistiriyomus bendede vardida ablama verdim onu memnundum ama yeni modeller oyleymis sozde
(3,527 puan) tarafından
Valla bacım ben 2 senedir taçınkini kullanıyorum benim zeki eşim yıkarken bi tanesini tellemiş çizildi onun dışında ne yapışma ne başka birşey hiç yaşamadım
0 oy
(3,446 puan) tarafından

image

bak canım porland in ki bu

image

Ayrıca da bu yemek takımı no aldım tavsiye ederim Kütahya nin avantajı ne ben yemek takımlarında fincan takımı filan sevmiyorum kullanmıyorum bunda yok onu sevdim

(2,363 puan) tarafından
Yaa ne guzel
0 oy
(9,626 puan) tarafından

image

image

Canim ben kahvaltı takımını günlük hayatımda da severek kullanıyorum 4 sene önce almıştım..yemek takimim da cok güzel desenleri belli olsun diye 3krani karartıp öyle çektim dantel baskılı gibi cok şeker duruyo tavsiye ederim yani 

(9,626 puan) tarafından
Evet canim severek almıştım tabi şuan daha yeni modeller var ama kendimi 30 yıllık gelin gibi hissettim ☺☺ ben günlüğe ayri bunları ayri kullanıyorum misafir için ama kahvaltı takımı mi hem misafire hem kendime kullanıyorum şuan fiyatı ne kadar bilmiyorum ama ben yemek takımı tencere seti çatal kaşık bıçak takımı kahvaltı takımına,blender seti kahve makinesi cay makinesi tost makinesine 6 milyar verdim komple takim halinde
tarafından
Metenin annesi karaca demi benimde ayni cok seviyorum kahvaltida pembe islemeli
(9,626 puan) tarafından
Evet canim Karaca'nıın herseyimi ordan almıştım 4 yıl olucak hala kullanıyorum çok memnunum sağlam çıktılar masallah :))
tarafından
Bu konuda cok haklisin ben tum takimimi gunluk kullanamya basladim ve kac defa vurdum bir yerlere masallahlari var hic kirilmadi yipranma olmadi vede cok ince ve guzel bende 5 yildir kullaniyrm
(9,626 puan) tarafından
Masallah canim ömürleri uzun olsun inşallah ☺ benimde 4 yıl olucak hala kullanıyorum..dedigin gibi desenlerinde falan yipranma solma olmadı hiç
0 oy
tarafından

image

tam belli değil ama çok naif ben seviyorum tavsiye ederim
0 oy
(48,761 puan) tarafından
benim kahvalti ve yemek takimi ayri büfede duruyo. gunluk yemek takimi ve kahvaltı takimim ayri
0 oy
(594 puan) tarafından
Kahvaltı takımım 2 tane var ama valla misafirden misafire çıkıyor desem yeridir ilk başlarda kendim içinde çok kullandım ama ne bileyim normal yemek takımının tatlı tabağı felan yetiyo yani 
(594 puan) tarafından
Bide taç marka çelik tencere seti almıştım istemeyerek almıştım ama çok memnunum şuan yapışma bile yapmiyo kararma yada paslanmada yapmadı memnunum
0 oy
tarafından
Hepsini ayri ayri aldım ama sadece misafir geldimi tam takim kullanıyorum. Nornalde karışık diziyorum pek özenmiyorum yarin atiyim
0 oy
tarafından
Ben cok esya sevmiyorum gunluk yemek takimima uyumlu ortaya koymalik cesitli bkyutlarda aldim onu kullaniyorum. 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yemek takımım porselen

Kahvaltı takımı keramika

Tava tencere takımı tamamı ile çelik ..

Heves edip de iyi ki Granit almamışım aklımı seveyim aklımı çevrem de kimse memnun dgl granit den ama bn kullanmadım bilmiyrm pirinç pilavı fln  için normal yanmaz tava kullanıyrm tek o var
0 oy
(173 puan) tarafından

image

Kahvaltı takımımda yemek takımımda karacadan aldım kuzum memnunum sade sevıyorum dıye boyle aldım :) 

image

0 oy
(3,729 puan) tarafından

image

image

bu ikisi benim takımlarım
0 oy
tarafından

image

Benim ki bu çok naif duruyor çokta seviyorum
0 oy
(1,632 puan) tarafından

Beyaz olan çeyiz ile aldığım sevmiyorjm çok kullanmıyorumda hele o fincanlarla çay içmeyi sevmem şu yapraklı olanlar bimde indirimdeydi tanesini 3 liraya almıştım 6 tane kalmıştı diğer renkli olanıda trendyolda 50 liraya aldım 6 tane onlara uygun sade  küçük zeytin peynir koymalık şeylerimde var bide 2 kişilik bambu setim var kendim oarça oarça aldım onları çıkarmaya üşendim kahvaltı seti yerine böyle tabaklar al image

image

image
0 oy
tarafından
Kahvaltı takımı kadar gereksiz bişey yok diyorum kesinlikle alma ,yemek takımı al ,3 senelik evliyim 1 kere kullanmadim, tencere de granitte süt urunleri yapamıyorsun onuda sen bilirsin 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 431 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asyahatunnn (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
17 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sukriye acar (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,538 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 494 göst.
1 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...