0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 3 yaşında ve aşırı konusuyo son bi kaç aydir had safhada. Konuşması normal tamam ama sabah uyanınca basliyo taa yatana kadar artik dinlemeye çalışıyorum sorularına kesinlikle cevap veriyorum. Sofrada oturuyo konuşmaktan yemek yemeyi unutuyo bu geçici bi durum mu

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynısından bir tanede bende  var kızım sus artık ne olursun diyorum uuff diyo bide bana sinirleniyor:D geçici  bir durum ama ablamın kızıda öyleydi 4 yaşına geldi duruldu şimdi çok konuşmuyor bizimkilerde durulur inşallah 
(41 puan) tarafından
Inşallah bazen o kadar daralıyorum ki çığlık atasım geliyor. Uzun sürmez insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sorularini cevplarken aynı zamanda fazla konuşmaması gerektiğini de soylemelisin 3 yaş küçük değil seni anlar 
(41 puan) tarafından
Söylüyorum canim sofrada konuşulmaz anne değil mi diyo bunu bilmesine rağmen basliyo bişey anlatmaya. Kardeşin uyuyo sessiz olalım diyorum ama anlamazlıktan geliyo
tarafından
Tamam canm sen sürekli söyle o zamanla anliycak inan bana
0 oy
tarafından

Benimkide oyle ya hatta babasina soyledim aksam gunde 700 800 kere anne diyo bu cocuk diye:Dherseyi soruyo merak ediyo. Bi zmanlar konusmuyo diye telas ederken simdi bizim bilmedigimiz seyleri soyluyo masallah valla:) benimkide 3 yasinda bu arada

(41 puan) tarafından
Seninki de sana mi anlatiyo herşeyi yoksa babasıyla da konuşuyor mu
tarafından
Babasi gelincede babasiyla konusuyo iyiki de oyle yaa :D ama agir basan taraf benim tabiki:))
0 oy
tarafından
benim kardesimde oyleydi kucukken.7 yasina girdi.hala cok konusuoo.
0 oy
tarafından

biri asya mi dedi :D:D inşallah geçici durumdur canım yoksa işimiz.yaş valla :O

0 oy
(3,149 puan) tarafından
O dönem bu çok normal canım parka falan götür yasitlati ile iletişim halinde olması faydalı olur 
0 oy
tarafından
Canim ne anlatiyor merak ettim . Bu yasta konusacak ne buluyor :)
0 oy
(301 puan) tarafından
Canim demek ki bıkkınlık veren bisey ama bende bnmki keske konussa diyorum cunku 3 aylik :)) 3 yasina glnce de senin gibimi olcam acaba
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Normal canım sorarak öğreniyor benim kızım 4 bucuk yasinda hala çok konuşuyor sukretmek lazım sağlıklı olsunda konuşsun yapcak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 218 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 582 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 158 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Canparcam (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,388 cevap

34,510 kullanıcı

...