0 oy
589 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar ya benim eşim adet olamadim diye çok saçma konuşuyor. Moralimi bozdu gitti cahil adam diyorki çocuk olursa aldircam bende dedim sen ha kızımı öldürdü n ha bu bebeği aldırdın aynı şey tövbe et bir daha öyle konuşma Allah seni sınar kızınla tabi Allah korusun ama ben de sinirden eşime herşey dedim kapattım telefonu agladim :( inşallah adet olurum diye dua ediyorm ya bilmiyorm çocuk olsunda eşim icin istiyirm ona inat ya cok dertliyim 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kolayi var canım eşini hadım ediver. Bir cana kiymaktan daha makul bence 
(2,297 puan) tarafından
O ne demek kiz
(282 puan) tarafından
Hahaha ++  lar sana tamda beklenen yorum :))
(2,089 puan) tarafından
Artık esininki olmicak demek
(2,297 puan) tarafından
Haaaaaa :))))
(282 puan) tarafından
Cok guzel bi özetti:)))
-Reklam-
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Sen doğruyu demişsin o yanlış konuşmuş o cansa o da can yani dikkat edecek o zaman 
(2,297 puan) tarafından
Dedim sahip çıkaydın o zaman
0 oy
(682 puan) tarafından
**** işte ne beklersin 
(2,297 puan) tarafından
Sorma ya oda pişman oldu
0 oy
tarafından
Alalh böyle insanlara akıl versin ya aldiralim sende deseydin keşke sende annen senle hamilyken senide aldiraymis bu dünyaya gelmezdin diye
(2,297 puan) tarafından
Dedim sende kendine sahip çık
tarafından
Aynen katil mi olacaksın de alahin verdigi canı Allah alır sen kimsin de bidaha o işi yapmazsin de sende çocukta olmaz de
(2,297 puan) tarafından
Herşey dedim moralim bozuldu ya
tarafından
Aman ne moralini bozuyorsun ya boşver kendisi düşüncesiz demeki ya anlar hatasını ya seninle bı ilgisi yok o haketi bosver
(2,297 puan) tarafından
Biz bu kadar değersisiz demek ki
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İstemio o haltida yemedin o zmn
(2,297 puan) tarafından
Malesef öyle dedim bende
0 oy
tarafından
Dikkat etsin o zaman bu kadar istemiyorsa 
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle dedim bemde
0 oy
tarafından
Korunmuyor musunuz 
(2,297 puan) tarafından
O korunuyor malesef
0 oy
tarafından
Madem istemiyor önlemini alsın Allah akıl fikir versin eşine 
(2,297 puan) tarafından
Dedim bende  kız çocuk akıllı
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşine inat niye çocuk yapasın ki canım zaten istemiyor tamam doğru olanı söylemişsin ama istemiyorsanız daha iyi korunun aldır aldırma lafıda aranızda geçmesin 
(2,297 puan) tarafından
Yok ben kendi me doyirm çocuk olsa keşke yoksa istemiyorm çocuklar im var yeter.
0 oy
(313 puan) tarafından
Bu zihniyetteki bi sey e (adam degil cunku) munkunse 2. bebek yapmayin.cok sinirlendim
(2,297 puan) tarafından
Ya çocukça düşünüyor şimdi kızım var ona Çok düşkün oda  pişman öyle dediğine ama çocukça yaklaşıyor
0 oy
tarafından
Cocugu esıne sırf ınat olsun dıye mı ıstıyosun ya? Adamın ıstemedıgı bebegı sırf ınat ıcın mı ıstıyosun umarım olmaz cocugun bu nasıl dusunce
(2,297 puan) tarafından
Hayır canm eşim diyo ki aldır dedim sana inat olur belki akillanirsn ondan yani kötü amaçla deyil o bendne bir parça nasıl istemem ki canm ..
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Bu ne yani boyle o zaman kocan tutsun kendini dikkat etsin 
(2,297 puan) tarafından
Valla ağzımdan geleni dedim çünkü cahil
0 oy
(760 puan) tarafından
Valla bnm kaynanayla koca da ilk bebeme aldıralım dıyodu cocuk bnm karnımda aldırın bakıyım nasl aldırcaksınz dedım durdular
(2,297 puan) tarafından
Evet sadece i yönden malesef
(760 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı cnm allah ne derse o olur takma kafana zaten olmıssa yapıcak birsey yok artık esınde yumusar insllah
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle buna  da şükür
(1,138 puan) tarafından
Rabianur sakin öyle bir yanlış yapma.hem çok günah.hem de çocukta psikolojik travmaya yol açabilir.gecen gördüm öyle birini YouTube de.
Annesi aldırmak istemiş diye ağlayarak anlattı.yazik günah o da babası aldırmak istemiş diye travma olur.
(760 puan) tarafından
Bak bu taraftan hıc dusunmemıstım haklısın cnm
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benim kardesimde 3.bebegi olurken esiyle 2 ay konusmadi aldir dedi boaarim dedi hepimiz kizdik ona simdi gidip gelip baba kurban olsun sana diyor rabbim merhamaet versin esine sakin olursada aldirma rabbim vermis bi can esine uyup kiyma sakin
(2,297 puan) tarafından
Yok eşim öyle yapmaz canm Çocuklarını sever ınslalah bisey yokti r ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,526 göst.
30 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 685 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde Roza1996 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 993 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 947 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,219 soru

11,288,867 cevap

34,696 kullanıcı

...