0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Kızlar ablam evleneli 10 sene oldu birlik oturuyorlar, bir kaynanasi var oğlunu doldurur doldurur ablamın üstüne salar eniştem olacak adam anasının lafından ablam da sessiz sakin pasif biri öyle olunca hep ezmeye kalktılar ilk günden beri bizden de soğutmaya çalıştılar. İlk günden beri hep eften püften sebeplerle kavga çıkartmaya çalıştılar istedikleri de oldu 3-4 senedir eniştem ve ailesi anne babamla küsler. Ablamin 3 çocuğu var çekilecek gibi değil ama Allah büyüktür diyo ablam katlanıyor. Zaten ne nişanima ne düğünüme gelmediler ablam tek geldi. Ailem başka şehirde ben başka şehirde evliyim ablam başka şehirde evli. Ablam senede 1 ailemin yanına gelir bende giderim oylelikle görüşürüz. Ben evleneli 2 sene oldu ablamı gondermediler yanima bende gitmedim. Annem babam hala üzülür ablamın haline 10 sene oldu kaç kere bırak gel dediler ablama, ablam da benim kocamla sorunum yok kaynanam bozuyo arayı dedi. Son olarak benim yakında doğumum var ve ablam göndermezler beni diyor. Benim başka kardeşim yok bı ablam var benden de koparmaya calisiyolar. Çok canım sıkkın kızlar fikirlerinize ihtiyacım var :(

6 Cevaplar

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Onlar sadece fiziken gorusmenize engel olabilir önemli olan kalptir elbet ablanın sınavı bir gün son bulacak Allah yardımcisi olsun 
(1,782 puan) tarafından
Bu sınav değil maalesef esir etmek hiç Allahtan da mı korkmuyorlar acaba bizimde kızımız olur ondan çıkar diye. Valla ablasının en büyük hatası birlik oturmayı kabul etmek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun ablanın. Yani hani gelmesine karışmaları hoş değil ama ablan zaten 3 çocukla gelmesi emin ol çok zor olur hem senin için hem onun için
0 oy
(849 puan) tarafından
Eğri oturup doğru konuşmak lazım, ablanızda ya istek yok ya da düşünce. Kabullenmiş bazı şeyleri ki ailesi arkasında olduğu halde. Neler yaşadı elbette bilemeyiz ama sizin üzülmeniz, ailenizin üzğlmesi malesef ablanızı etkilememiş, kim olsa dayanamaz değiştirmeye çalışırdı. 10 seneden bahsediyorsunuz, alıştırmışlar sanırım. 
(53 puan) tarafından
Çok değişik insanlar hala çözemedik biz ablam da huylarını kabullendi ne dese kâr etmiyo bosvermis bı halde. anne babam da ilk seneler çok dedi biz senin arkandayız gel diye baktılar gelmiyo artık onlar da bişey demiyo ama üzülüyolar hala ben ayrı üzülüyorum. Ablam da 3 çocuğu için katlaniyo Allah'a havale ediyo .
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Göndermemek nedir ya anlamıyorum.ot mu ablan kendi kendine mi dünyaya gelmiş binailesi var onun bunu neden anlamıyorlar. Ewlendi diye aileyle ilişkisini kesmesini istiyorlar
(53 puan) tarafından
Ablam çok pasif sessiz çok kızıyoruz ona kendini ezdirme diye ama huyları böyle beni dinlemiyolar takmıyolar falan diyo
0 oy
tarafından
Aileden ayırmak nedir ya bazen insanlar çok acımasız oluyo ben ablanın yerinde olsaydım ilk başlarda kalkar gelirdim. Ama artık 10 yıl olmuş allah sabır versin 
0 oy
tarafından
Ablani sindirmisler canım ablan baskaldirmadikca ne desek bos

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 959 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
+4 oy
46 cevap 1,023 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.