0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar kayınpederim 3 ay önce dedemden para aldı 5 bin lira dedemin köyünde beton dökülücekti bide duvar örülücekti 2 ay sonra dedemler gelince duvarı ördü ki dedem ona güvenip kendi uzakta oturmasına rağmen geldi parayı verdi oda geldi parayı aldı yapıcağı şeyin maliyeti en fazla 2 bin 3 bini de yedi şimdi de beton dökmeye gitmiyor 3 hafta olmuş dedem mahdur oldu ben mahcup oldum eşim git dedikçe bahane uyduruyorlar yok araba bozuldu yok dükkan kapalıydı şimdi bana kalsa görüşmem ama eşim babası bize dedi ki köye gelin size ev alıcam almadı kendi kardeşlerinin önünde bizi küçük düşürdü 2 sene oyaladı bizde geri kiraya çıktık bir çalıştılar ona rağmen bize dükkan kapandı 4 ay para bile vermedi eşim bunlara rağmen görüşüyor böyle yaptı yine görüşür ama ben hiç görüşmek istemiyorum sizce ben nabıyım :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Borcuna sahip çıkmayandan hayır gelmez boşuna denilmemiş akrabayla gorus konus alısveriş yapma diye keske vermeseydi insan vermez mi ya sende eşine de dedem istiyo diye yada direk kayınbabana de yani eşinde görüşür ailesi erkekler o konuda tuhaf asırı derecede senin ailende olsaydı aynı sey bi daha konusma derdi
(774 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle canım hep öyle oluyor ama bu durum beni çok üzdü dedeme üzüldüm
tarafından
Sende de canım ya baban versin yada sen mahcup oluyorum borc yanı adamında ihtiyacı vardır alacagı bişey vardır de sürekli de yani
tarafından
Üzülürsün tabi ya arada sen oluyosun
(774 puan) tarafından
Kuzum dedem parasını istemiyor ki o işçilik parası 3 bin aldı işi yapmıyor
tarafından
Bende borc aldı sandım :)) yapması lazım aslında büyük ayıp etmişler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görüşsen nolcak görüşmesen nolcak ayıp etmiş emanete hıyanet etmiş senle ilgili bi problem değil eşin utansın senin baban olsa sen utan mahcup ol da denle ilgili bi mevzu yok burda sana da tecrübe olur güvenme bidaha huri melek olsa .
(774 puan) tarafından
Haklısın o hep böyle yapıyor zaten
0 oy
(3,836 puan) tarafından
valla bu kocalar ailelerine ne kadar susuyorlar ya. haksa herkesin hakkı var doğru bi tane. Allah yardimcin olsun canim 
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun öyle gerçekten sanki bu dünyanın öbür dünyasıda yok

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 366 göst.
0 oy
22 cevap 866 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
0 oy
1 cevap 130 göst.