0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar doğal yoldan ne yaptıysam oğluma kilo aldıramıyorum. İştahı da yok.  Bana farklı ilaç olur yada başka birşey önerir misiniz?

İki küçüğüm çok iyi hatta ortanca olan fazla kilolu sabah akşam büyüğümle savaşıyorum. Üflesen düşecek. Daha önce tahlil falan yaptırdım birşey çıkmadı. Ama iştah sıfır. 

12 Cevaplar

0 oy
(391 puan) tarafından
Bunu doktora söylemen  gerektiğini düşünüyorum 
(48 puan) tarafından
Gittim cnm.  Değerleri iyi olmasına rağmen iştahı açılsın diye  B12 vitamin ilacı yazdı o da fayda etmedi.
(391 puan) tarafından
Benim bebeğim de iştahsız yemiyor yemek yemeyi  sevmiyor b12 iğnesi vurduk ama kar etmedi  bende de
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyisi  doktora gitmen 
(48 puan) tarafından
Gittim cnm.  Değerleri iyi olmasına rağmen iştahı açılsın diye  B12 vitamin ilacı yazdı o da fayda etmedi.
Çözümü artık başka yollarda arıyorum
0 oy
tarafından
Eczane de  var balık yağı galiba.  Ablam 7 yaşındaki oğluna almış hem kilo almis hen de boyu uzamis  adını tam bilmiyorm 
tarafından
Ama 7 yaş buyuk
tarafından
Ay ben 15 aylık sandim
(48 puan) tarafından
Yaş 15 cnm :) sağol yinede sorarım
tarafından
Ay nasil guldum elmas ;) bi ann 15 aylik  sandım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hani 15 yasinda küçükte degil sigara iciyomu acaba demek istemiyorum bunu ama bi takip et istersen illaha yemege baglama herseyi zorlama da kucuk degil sonucta 
(48 puan) tarafından
Yok cnm alerjik astim hastası sigara içmiyor. Bu pandemide hep evde yanımda internette zaman çok geçiriyor. Zaten günün yarısı canlı dersle geçiyor.
(1,850 puan) tarafından
Peki o zaman sevdigi yemeklerden yapip versen genelde pizza hamburger köfte tarzi hani
(48 puan) tarafından
Valla ne isterse yapmaya vermeye çalışıyorum az yiyor bırakıyor üzülüyorum.
(1,850 puan) tarafından
Ah kuzum yaa :( bi zaman zorlama ama gözlemle bak bakalim yiycekmi
0 oy
(501 puan) tarafından
Allah'ım cocuklqrin iştahsızlıgini bize ,bizim iştahımizi onlara ver.Amin 
(48 puan) tarafından
Amin cnm vallahi
0 oy
(461 puan) tarafından
Eczacı arkadaşım molleras mi ne var onu bi kaç defa önermişti ama pahalıydı galiba bi bak istersen
(48 puan) tarafından
Bakarım cnm Sağol
0 oy
(2,400 puan) tarafından

Kuzum amway ersağ gibı yerden balık yağı kapsülü al. Yağını İçmez de. 

O %100 fayda ediyor. 

Bir araştır canım 

(48 puan) tarafından
Tamam cnm sağol araştırırım
0 oy
tarafından
Şuan ergenlik çağında yeteri kadar aktif hareket ediyo metabolizmasi cok hızlı çalışıyor kuzum varsin zayif olsun kilo aldimi veremez
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Canım her çocuk farklı olur tahlilleri temizse sıkıntı yok bence sonuçta bu çocuklar aynı fabrikadan çıkmıyor yaşıtları ile aynı kilo ve boyda olmasını beklemeyin siz yasitlarinizla aynı kilo ve boyda misiniz? Öbür cubur yiyorsa yemesin tabi onlarda iştahını kapatir
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Karadut şurubu denediniz mi
(48 puan) tarafından
Denemedim cnm
(2,443 puan) tarafından
Aktardan karadut şurubu alıp sulandırıp içirmeyi deneyin birde. Iştah açıcı ozelliği var. Inşallah işe yarar
(48 puan) tarafından
Çok sağol cnm muhakkak alırım
(2,443 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Benm kızımın iştahı var ama kilo alamıyor oyuzden doktorum bana takviye edici gıda yazmıstı 100 lira gibi bişi fiyatı. Eczabeden alırken kız bu hem iştah acar hem kilo aldırır dedi. Ama benm kızım zateb yiyor kilo almıyor babasının genleride oyle oyuzden takmıyorm. 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Polivit var onu kullandın mi 

Bide balık yağı 
(48 puan) tarafından
Polivit kullandık
Balık yağı hangi marka

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 799 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebek (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
0 oy
7 cevap 395 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...