0 oy
1,094 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
Neden ya nedennn bende baktim.gecmisine o pislik videolari izlemiss kizlar napiyim elim ayagim titriyo onu olduresim geliyor bosicam ben bu adami :(((((

26 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar hepinize tek tek cevap veremedim cok kotuyum uyandi sordim ilk vas ama ekran fotosu aldim yemin etti oyle bisi yok dedi bende gösterdim sonra yuzunu one egdi neyim eksikti dedim bendemi suc hayir dedi is yerinde molada bile izlemis arkadaslari ile saatleei tarihleri bile var bagirdim cagirdim vurdum bosanicaz dedim pslik herif
(1,615 puan) tarafından
O ne dedi peki buna
(964 puan) tarafından
Hic bisi demedi bari yemin etme yapmadim diye ama kaniti gosterince bana hic bisi diyemeddi her gun ya molada bile azginliktan baska hic bisi değil bu
(4,698 puan) tarafından
Canım her erkek yapıyor bunu bekar alışkanlığı diyorlar ve bundan keyif alıyorlar bunun için kendini suçlama eksik hissetme en aşık olanı bile izliyor yani biz kadınlarla erkekler farklıyız onların hayal dünyası sekste uçsuz bucaksız hayalin sınırı yok ama gerçek hayatta sinir var aldatıldığını düşünme sakın ama madem kocanın enerjisi var seks hayatınızı yoğunlaştıra bilirsiniz evliliğin ilk aşamasında 4 5 pozisyon yaparken ilerleyen zamanda tek pozisyonda kalanlar var bence iki günde 3 günde bir sevişme ile başlayarak uzun süreli bir cinsellik yaşayabilirsiniz evli erkeklerin bir çoğunda şu var iyi muamele görmedikleri için para ile başka kadınlarla birlikte oluyorlar biz Türk kadınları utanıyoruz diye eslerimizden bedenimizi gizliyoruz yok karanlık olsun yok çok dokunma bakma etme süper ego ile yeristigimiz için ayıp geliyor bize ama değil ayıp değil eslerimizle sevişmekten bedenimizi görmesinden utanmamaliyiz ne derler kadın duyduğundan erkek gördüğünden hoşlanır sen bir başlangıç yap her zamankinden farklı olsun aklında kal eşini izlediği içinde suçlama ergen değil o yüzüne vurup üstüne gitme
(1,615 puan) tarafından
Bizlere bir çok nefis var ama erkeklerde bir tane var ona da sahip çıkarmıyorlar böyle gördükçe acaba kocam da yapıyor mu diyorum ama yapmadığına eminim başka şeyle ihtiyacını gideceğine beni kötüysem iyi olmamı bekleyip öyle yaklaşıyor ama bilmiyorum bu durumda ne yaparsın ne edersin Allah yardımcın olsun
-Reklam-
+5 oy
(1,501 puan) tarafından
Kızlar cok alemsiniz ya yok döv yok bi tarafına sok yani izlemek aldatma degildr rahatsız oluyorum der gecersn. Gl benle tatmin ol diye adamların gotnde dolanmaya ne gerek var ki kendilerini bi halt saniyolar sonra :d sz farkinda mısınız
(4,698 puan) tarafından
Canım bu yanlış haklısın senin karşında otururken bakması zaten o artık uçmuş kafa gitmiş onun yani bu aşırılığa giriyor normal değil anlaşamıyor sunu madem konuşup rahatsızlıklarınızı dile getirin devasa devam değilse yollarınızı ayırın saygısızlık gerçekten bu kadarı
(964 puan) tarafından
Herseyi yaptim ozel hayat icin ama o kasarlar daha tatli gelmis
(4,698 puan) tarafından
Allah büyük canım çocuğun var mı
(964 puan) tarafından
Var cnm 8 aylik :(
(4,698 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun canım hayırlısı herşeyin
+1 oy
tarafından
Video izlemeyen erkek yok galiba. 
(964 puan) tarafından
Ne alaka oyle bi varki evliyiz biz evli ben neyine yetmedimde karilara bakti bide onu yaparken
tarafından
Malesef internetten ulasmasi cok kolay. Bi bakinca tekrar bakiyolar galiba bilemiyorum. Cep telefonu cıktı cıkalı ortam bozuldu
(133 puan) tarafından
Benim esim hic sevmez oyle videoları bakmaz bile.... senle ben mutlu oluyom zaten o videolara gerek yok diyo
(2,529 puan) tarafından
bende olmadığını sanmıyorum burada kaç tane kadın kocam namaz kiliyor ama kadınlara bakıyor diye erkelerin %90 i böyle yapılarında var
(133 puan) tarafından
Yapmaz cnm bakmiyo bnm kocam teli de orta yerde kurcukluyomda ama bakmiyo:D
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım her erkek yapıyor bunu bekar alışkanlığı diyorlar ve bundan keyif alıyorlar bunun için kendini suçlama eksik hissetme en aşık olanı bile izliyor yani biz kadınlarla erkekler farklıyız onların hayal dünyası sekste uçsuz bucaksız hayalin sınırı yok ama gerçek hayatta sinir var aldatıldığını düşünme sakın ama madem kocanın enerjisi var seks hayatınızı yoğunlaştıra bilirsiniz evliliğin ilk aşamasında 4 5 pozisyon yaparken ilerleyen zamanda tek pozisyonda kalanlar var bence iki günde 3 günde bir sevişme ile başlayarak uzun süreli bir cinsellik yaşayabilirsiniz evli erkeklerin bir çoğunda şu var iyi muamele görmedikleri için para ile başka kadınlarla birlikte oluyorlar biz Türk kadınları utanıyoruz diye eslerimizden bedenimizi gizliyoruz yok karanlık olsun yok çok dokunma bakma etme süper ego ile yeristigimiz için ayıp geliyor bize ama değil ayıp değil eslerimizle sevişmekten bedenimizi görmesinden utanmamaliyiz ne derler kadın duyduğundan erkek gördüğünden hoşlanır sen bir başlangıç yap her zamankinden farklı olsun aklında kal eşini izlediği içinde suçlama ergen değil o yüzüne vurup üstüne gitme
tarafından
Evet katılıyorum sana guzel anlatmışsın cnm
0 oy
(14 puan) tarafından
O VİDEOLARI BİR DEFA BENİM Kİ DE BAKMIŞ. AMA BİR DEFA BAKTI. SANA YEMİN EDERİM ÖYLE BİR AN DA KARŞISINA ÇIKARDIM Kİ AKLI GİTTİ. E BİR GÜZEL DE DAYAĞINI YEDİ OTURDU KENARA. O GÜN BU GÜNDÜR DAHA ELI O TUŞA GITMIYOR
(964 puan) tarafından
Ilk defa baktim teline
(14 puan) tarafından
Halt etmiş sanki orda farklı şeyler yapılıyor. Ne gerizekalı insan kitlesi bu erkekler ya.
(14 puan) tarafından
Aynen benden yedi. Ben kara kuşağım da dostum
tarafından
Kız nasıl dövdün bşzede öğret
(1,501 puan) tarafından
Ahahahshshsd manyak
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Daha önce oldu mu gördüğünde naptın
(964 puan) tarafından
Elim ayagim titriyo
(14,015 puan) tarafından
Eğer dayanabilirsen gece uyur gibi yap sonra kalk direk yaparken bas sonra da evden kov her gün ne demek eşin sapik resmen
(964 puan) tarafından
Ben neyine yetmedim pisliğin neyineeee
(14,015 puan) tarafından
Senlik bir şey değil bu eşin aç bir şeref.siz
(2,529 puan) tarafından
oha bide evdeyken mal mi bu adam ya sen varsın niye elin kasarlarina bakıyor
0 oy
(391 puan) tarafından
Alacaksın görüntüye gideceksin gözüne soka soka hesap soracaksın Başka ne yapabilirsin ki
(964 puan) tarafından
Kalksin uyuyo su an her gun izlemis ben uyduktan sknra
(391 puan) tarafından
Bence uyanmasını beklemeyin
(964 puan) tarafından
Kizim korkar su an biliyorum kucuk daha kalksin biliyorum
(7,174 puan) tarafından
Bence geceyi bekle suç üstü yap
(964 puan) tarafından
Ben duramam
0 oy
tarafından
Ya kabul edersin ya boşarsin boşa yakalar kavga ederim değişir diye düşünme değişmez sen yakaladıkça zaten birsey yapamıyor deyip daha rahat yapmaya devam eder
(964 puan) tarafından
Elim ayagim titriyo her gun ben uyuduktan sonra izlemis pislik
tarafından
Eşini sen tanıyorsun ya bir daha aklina bile getiremeyecek kadar korkacagi bir sey yapmalısın yada ayrılmalısın başka türlüsü yok zaman geçer yine izler
(964 puan) tarafından
Su an cok kotuyun
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bı bedel odet anlasın güzelce pişman olsun öyle kabul et git annene asla yüz verme uzat boşver kendi yaotigini küçük gormesin 
(964 puan) tarafından
Her gun izlemiş 'ya her gubn
(2,330 puan) tarafından
Hadi bir gece şeytana uyarsın hergün hergün neyin nesi hiç yanında degilmidin görmesini duymadinmi 10kere girerim i odaya ben dinlerim gerekirse ne izliyor die yapcak olan herturku yaoarda Allah içlerine versin gercekten
(964 puan) tarafından
bebegimle uyuyorum ben esim ayri odada yatar horliyorum diye
(2,330 puan) tarafından
Olmaz ki ayrı ayrı yatakları ayirmayin hep mi öyle olacak
(964 puan) tarafından
Hayirr tabikide hep.oyle uatmadik ben yan yanaydik bu aralar oyle yapti amaci farkliymis bende kizimiz uyanmasin diye yapiyo sandim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sende aç izle yaninda bak bakalim napiyor.gerekirse izleme yani maksat anlasin.izle derken senin izledgni sansin.madem byle anlasiyoruz bende izliyorum bndan snra de.nasil oluyormus elin adamlarina bakmak bi tatsinlar.
(964 puan) tarafından
Pislik kalksin neler yapiyorum
(3,101 puan) tarafından
Kiz ne bekkiyon kalkmasini vur kafasina kaldir
0 oy
(749 puan) tarafından
İbrahim Tatlıses ne dedi hiç izlednmzmi bilmiyorum ama izleyin lütfen eğer huzursuz mutsuz olmak istiyorsanız karıştırın eşinizin telefonu. Eğer kötü bişeyle karislasrsanjz bosayacakcksinz karıştırın ama huzursuz olmak istemiyorsanız bakmayın. Eğer gdeceksenz bakın kızlar yoksa kendini uzeesinz
(964 puan) tarafından
Anlamadim.neden karistirmicam iyiki karistirmisim yoksa ***** yerine koncakmisim
tarafından
Dogru soylemis adam. Hamileligim boyunca ellemiyorum telefonunu mutsuz olmamak icin:) guzel gecireyim su gunleri.
0 oy
tarafından
Bir ara çok kurcalayasim geliyordu artık bakmıyom pranoyak oldum iyisini bakmamak yaparsa kendine banney 
(964 puan) tarafından
Ben bosicam ben o kadar dusmedim
tarafından
Hamileligim boyunca ellemiyorum telefonunu mutsuz olmamak icin:) guzel gecireyim su gunleri. Kurcalayinca takacagım bisey cıkïyor.
tarafından
Kurcalamamak en iyisi
(964 puan) tarafından
Slk yerine konmaktansa onlari bile bile kulagini kapatmaktansa sktr etmek en iyisi
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Geçmişe nerden bakıyor sunuz siliyorsa eğer mesela
(964 puan) tarafından
Goggle gecmis var silmemisss tarihine saatine kadar
0 oy
(68 puan) tarafından
eşimi 1 uyardım 2 uyardım baktım olmayacak 3. de köydeki babasını aradım yaptigini anlattim o gün bugün uslu duruyor bir daha yaparsan iş ve arkadaş çevrene whatsapptan atacagim dedim ve düzeldi 

birşeyle tehdit edeceksen yapabilecegini görmeli yoksa hayatta vazgeçmez 
(14,015 puan) tarafından
Bence buda iyi bir şey değil seni kaybetmekten değil rezil olmaktan korkuyor bence seni kaybetmekten korkmalı
(68 puan) tarafından
burda o kadar çok bu paylaşımları gördüm ki erkek kaybetmekten korksada korkmasada biz bayanlar gibi değil seviyorlar kaybetmekte istemiyorlar ama keyfi duygularada çabuk kapılıyorlar direkt boşamak çözüm mü 1 uyar 2 uyar 3. artık yaptiklarinin sonucunda zarar görecekleri kendilerinin olacaklarini anlamaları lazım haa anlamazsa sonu belli zaten hiçte umrumda değil ama çok şükür 1 yıldır çok iyi kendine geldi evliliginin kıymetini bilir beni el üstünde tutar insandır hata yapar kınamadım bu davranışm çok hoşuna gitmiş bu işin kadını erkeği yok hepimiz hata yapabiliriz
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kavganı et siç ağzına ne anlıyorlar sanki onlar farklı birşey mi yapıyor gerisekalılar yaaa
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben artık saldım bacım, üzerine gittikçe yapma dedikçe coşturyo ne yaparsan yap faydasız. Alışmışlık kıdurmuştan beterdir...
0 oy
(154 puan) tarafından
Fikrimce izlediği şeyleri ekran görüntüsü al beklemediği anda bunlar ne diye sor sonra da ben varken sen bunları izleyerek mi mutlu oluyorsun o zaman ben neden varım madem sen öyle mutlusu ben ayrılmak istiyorum de 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Bi ara eşimde izlemiş dedim neyim eksik yada senin neyin fazla neden başka insanların cinseliklerini izliyorsun seni çocuklarına mahrum ederim dedim benimde yüzüme bakacak halin kalmaz dedim birdaha izlemedi sakın alttan alma görmedim duymadım deme gözüne sokacaksın ha devam ederse vur gotune tekmeyi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Pis nefisli varlıklar ya 
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Uyanmasını bekliyorum demissin ne oldu konustunmu eşinle 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 511 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Manas (883 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 506 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 634 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,249 puan) tarafından soruldu

377,916 soru

11,311,301 cevap

34,745 kullanıcı

...