0 oy
1,098 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
Neden ya nedennn bende baktim.gecmisine o pislik videolari izlemiss kizlar napiyim elim ayagim titriyo onu olduresim geliyor bosicam ben bu adami :(((((

26 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Neden bu kadar sert davranıyordunuz anoamıyorum doğanın kanunu bekarken izledikleri şeyi  evliykende devam ettirebiliyorlar ani tepki verecwgşnize eşinizle konuşup bundan uzak dırmasını sağlasanız daha güzel gidecektir evlilik 
-Reklam-
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Birde sen uyurken izlemiş pissss
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Pislik neden evliyken bunu yaparlar ya offf
0 oy
tarafından
Yanlış yaptığı yaptıktan sonrada yok bu yapmış su yapmış gibi laflar ಠಗಠ
0 oy
(2,529 puan) tarafından
canım evet yaptıkları büyük hata ama izlemek aldatmak anlamına gelmez geçen hafta post açmıştım eşim instagram da bakmış diye evet çok canım sıkıldı çok üzüldüm ona da söyledim bidaha görmek istmeuyorum diye ve kapandı konu ayrilicam boşayacam konuları çok fazla abartı bence millet sohbet sitesi indirip mesajlasiyor Allahtan bunu yapmıyor evet bu yaptığı da çok iğrenç bişey ama ayrılmak boşanmak çok fazla bir tepki. Uyar bidaha yapmaz 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Esim izliyo mu bilmem cnku telinin sifresini bile bilmem merak etmem..hee izliyosa da bunu bosanma sebebi zatn görmem..bnm neyim eksik diye de dusunmem..o bnce illa eksiklikten izlenen bisey degil..daha once izleyip sonra esi kiznca da birakana asla inanmiyorun sadece artik yakalanmicak kadar ustalastigini düşünüyorum..esinin molada bile izlemesi onda farkli bi sknti oldgnu gösteriyo bnce...hormonlarla alakali bi sknti olabilir..

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 513 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Manas (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 508 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 636 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı

...