0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Ya benimki beni takmıyor gösteriyorum kaçıyor kendi halinde takılıyor hep sizinkiler nasıl neler yapıyorlar siz neler yapiyosunuz

3 Cevaplar

0 oy
(2,634 puan) tarafından
Hangi ay doğumlu canim
(3,063 puan) tarafından
Haziran canım
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla benim oğlum bütün gün evin içinde geziyor Haziran 4 doğumlu bazen kendi kendine oyun oynuyor bazen ablasıyla emekleme yarışı yapıyorlar o yarış olduğunu bilmiyor da oynuyor işte küçük arabası var onu yerde emekleyerek düdüt yapıyo sürüyor ben çocukları kendi haline bırakıyorum abla kardeş oynuyorlar ma ben odadan çıkınca nerdeee nerdeee diye beni arıyor göremeyince maşallah sübhanallah diyeyimde oğluşuma nazar değmesin
(3,063 puan) tarafından
Kız o bizdede var oyun oynasada ciktimi görüp peşimden gelir de başka genel olarak demiştim maşallah bu arada
(1,615 puan) tarafından
Yani dedim ya kendi haline bırakıyorum sağa solu keşfediyor çekmeceleri boşaltıyor anca bana iş çıkarıyor canım Allah bağışlasın evladını
0 oy
(2,981 puan) tarafından

Benimki 29 mayis doğumlu. Evin icinde geziniyor mutfagin esyalarini salona tasiyor her yer her yerde kilit takiyorum kucuk parmaklariyla açıyor :) başı sıkışınca anne diyor onun disinda kendi kendine bagirip çağırıyor. Gel diyince geliyor kapiyi kapat diyince kapatıyor.  Boyle seyleri anlayip yapiyor. Arada alkış yapıyor. Bay bay diyorum ellerini sallıyor. Genel olarak saclarimi yolmayi seviyor bir de şap şap vuruyor:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu